Берое - Ботев - битката за Тракия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fuckside
Мнения: 182
Регистриран на: 14 авг 2009 16:38
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот fuckside » 04 ное 2009 12:54

BPFC1912 написа:
TNT написа:
BPFC1912 написа:С нетърпение очаквам да чуя небезизвестната песен "Ооо Берое Зарааа, един есинствен.." хаха! Поне като ще крадете нещо го променете малко от малко , че става леко смешно.


Пич,песен с тая мелодия се пее от агитките на половината свят.Извинявай.не знаех,че и това вие сте измислили. :lol: :o :shock: Ама забравих,че вие сте хипер мега галактически и никой на този свят не може да се мери с вас. :lol:

Никой не е казал , че ние сме е измислили а просто , че след като вече е въведена и се пее от даден отбор в България , поне най-малкото което можеше да направите е да промените текста , защото иначе е смешно.


Тази песен познавам човека от нашите който предложи текста и мога да ти кажа че в този момент никой БГ отбор не я беше изкарвал официално, нито сме чували някой да я пее. Песента е на ПАОК (въпреки че мой човек от Гърция ми каза, че се пее от почти всички там) така че не можеш да имаш никакви претенции за нея. Пей си песните и недей слага ръка на нещо което никога не е било твое.

Потребителски аватар
BAT UGOR
Мнения: 232
Регистриран на: 26 сеп 2009 15:31
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот BAT UGOR » 04 ное 2009 14:17

През 1875г. Стара Загора има 4 419 дома с 25 550 жители и е най-големият град на територията на днешна България ,до 21 юли 1877г. когато Сюлейман паша (Соломон Леви Явиш ) изкла и изгори над 14 000 българи и унищожава Стара Загора.

Потребителски аватар
BPFC1912
Мнения: 696
Регистриран на: 17 окт 2008 00:53
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот BPFC1912 » 04 ное 2009 17:50

fuckside написа:Тази песен познавам човека от нашите който предложи текста и мога да ти кажа че в този момент никой БГ отбор не я беше изкарвал официално, нито сме чували някой да я пее. Песента е на ПАОК (въпреки че мой човек от Гърция ми каза, че се пее от почти всички там) така че не можеш да имаш никакви претенции за нея. Пей си песните и недей слага ръка на нещо което никога не е било твое.

Незнам какво е предлагал твоя човек , но веднага ти давам пример как е пеем на вашия собствен стадион преди повече от година и половина , като със сигурност това не е бил първият и път. Пак казвам , лошо няма да си е пеете , но поне да бяхте променили текста защото става комично.

http://www.youtube.com/watch?v=10fUZtwf ... re=related (от 1:47)

Потребителски аватар
burnstz
Мнения: 410
Регистриран на: 31 май 2009 13:46
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот burnstz » 04 ное 2009 18:41

BPFC1912 написа:
fuckside написа:Тази песен познавам човека от нашите който предложи текста и мога да ти кажа че в този момент никой БГ отбор не я беше изкарвал официално, нито сме чували някой да я пее. Песента е на ПАОК (въпреки че мой човек от Гърция ми каза, че се пее от почти всички там) така че не можеш да имаш никакви претенции за нея. Пей си песните и недей слага ръка на нещо което никога не е било твое.

Незнам какво е предлагал твоя човек , но веднага ти давам пример как е пеем на вашия собствен стадион преди повече от година и половина , като със сигурност това не е бил първият и път. Пак казвам , лошо няма да си е пеете , но поне да бяхте променили текста защото става комично.

http://www.youtube.com/watch?v=10fUZtwf ... re=related (от 1:47)

От това, което чух текстовете са различни, така че незнам каъв ви е проблема...
1916'

12.04.1986
Мнения: 3
Регистриран на: 04 ное 2009 19:18
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот 12.04.1986 » 04 ное 2009 19:28

А Вие от кога пеете " Кой не скача и не пей, за Б ... не милей" .Ние я пеем от 30 години. Аз за 1ви път ви чух на мача Ботев-Цска. Веднага си помислих - каква кражба!

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот pasaden » 04 ное 2009 19:47

12.04.1986 написа:А Вие от кога пеете " Кой не скача и не пей, за Б ... не милей" .Ние я пеем от 30 години. Аз за 1ви път ви чух на мача Ботев-Цска. Веднага си помислих - каква кражба!


хахахаха е това ебати якото сравнение.Това сигурно се пее от всяка групичка от повече от 10 човека, събрала се на някакъв футболен мач.Това е по-старо и от "Победа и пак победа, ние пеем само за победа"

А че сте взаимствали песента е ясно , дали от нас, дали от ПАОК ми е все тая.
Ама твърдиш ,че вие сте пласирали първи и не сте чували никой друг преди това да е е пее е не смешно, ами жалко.
100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот STENLI » 04 ное 2009 19:49

колеги, не обиждаите бероици, те са отбор с традиции и публика, за разлика от разни мездри и монтани, нека направим атмосвера на стадиона


botev23
Мнения: 128
Регистриран на: 25 окт 2009 21:58
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот botev23 » 04 ное 2009 20:19

Битката за Тракия- интересна тема. Вярно че в Пловдив почти никой не нарича така този мач, но лошо няма. Колкото повече мачове с заряд, толкоз по добре.Друго ми е странно и любопитно. Защо тази битка е само в Стара Загора и никога не е в Пловдив? Имам предвид, че на мача Берое-Ботев ние почти винаги имаме много публика, докато на Ботев-Берое кошарата остава почти празна. Ако това наистина е “Битката за Тракия“, би трябвало да изпълвате сектора, така както го правят Левски, Цска и Локо ПД. Все пак Стара Загора не е малък град, близко е, имате претенций за голяма публика, а и сте един отбор от града.

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Берое - Ботев - битката за Тракия

Мнениеот kanar4o » 05 ное 2009 00:43

botev23 написа:Битката за Тракия- интересна тема. Вярно че в Пловдив почти никой не нарича така този мач, но лошо няма. Колкото повече мачове с заряд, толкоз по добре.Друго ми е странно и любопитно. Защо тази битка е само в Стара Загора и никога не е в Пловдив? Имам предвид, че на мача Берое-Ботев ние почти винаги имаме много публика, докато на Ботев-Берое кошарата остава почти празна. Ако това наистина е “Битката за Тракия“, би трябвало да изпълвате сектора, така както го правят Левски, Цска и Локо ПД. Все пак Стара Загора не е малък град, близко е, имате претенций за голяма публика, а и сте един отбор от града.

Идват по 60 човека и си крият шаловете по улиците на Пловдив. :roll:
Изображение

Изображение


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта