БЕРОЕ-черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот ntodorov » 18 авг 2009 09:58

И какво стана с мача берое-ЧЕРНОМОРЕЦ, че вече си изгубихте мислите и... надеждите, че ще биете. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот ntodorov » 18 авг 2009 10:04

forever_green написа:време е цаците да станат на чурус :)

Ще биете, когато чируса стане "ЧУРУС". 8-) 8-) :geek: :geek: :geek: Впрочем на ЗАРЗалиите не им ли отмина сезона ???....
САМО ЗАРА. ОЛЕ
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

gong
Мнения: 291
Регистриран на: 20 май 2008 00:16
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот gong » 18 авг 2009 11:55

Mecho-Cuh написа:OFFTOPIC:
Ако имате какво да пишете по темата пишете.Ако ще се заяждате на ЛС не да осирате темата. Форумът на гонг е толкова пропаднал точно заради такива индивиди.Има хора които със ставането от леглото се чудят с кой да се заяждат и да получат душевен оргазъм.

Не бе, пич... Никой с никого не се заяжда. Тя самата тема е поставена като заяждане, ако не си забелязал... И то от очевидно неграмотен тип, който не знае да пише. Нали се сещаш, че ако си пич и си решил мнението ти да тежи, трябва поне малко от малко да можеш да го напишеш и да го постулираш като хората...
Та така.
Айде със здраве! ;)
Когато си прост, то е завинаги!

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот El greco » 18 авг 2009 12:11

Мисля,че ще стане стойностен мач и двата отбора играят добър за окото футбол.Разбирасе аз вярвам ,че Акулите ще бият с 1 гол разлика .Много ви мразя публиката заради откраднатото ни знаме,най-ве4е,че го направихте курвенската...,мразя и куките ви,че окошариха само от нашите ,а тези които провокираха се измъкнаха сухи.
Не забравяйте ,4е играем успешно срещу вас!!!Въпреки всичко няма да е лек мач.Успех на Бала и компания!!!!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот TNT » 18 авг 2009 14:41

Всички отпадъци нямащи нищо общо с Берое да не серат по темата.За мача 3-1.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
fuckside
Мнения: 182
Регистриран на: 14 авг 2009 16:38
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот fuckside » 18 авг 2009 16:19

Тея явно не са наясно какво означава подкрепа на нашия стадион и колко силно е влиянието и върху всеки мач :shock:

Потребителски аватар
AlcoHooliFan
Мнения: 33
Регистриран на: 18 авг 2009 11:51
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот AlcoHooliFan » 18 авг 2009 17:56

ПОБЕДА ЗА БЕРОЕ :!: :!: :!:



В Стара Загора, няма прошка, за никого :!:






НИЕ ВСИЧКИ ТЕ ОБИЧАМЕ, БЕРОЕ, БЕРОЕЕЕ ;) :!:
СВЕТЪТ Е БЕРОЕ!!!

Потребителски аватар
AlcoHooliFan
Мнения: 33
Регистриран на: 18 авг 2009 11:51
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот AlcoHooliFan » 18 авг 2009 18:00

acmilan написа:
dani*** написа:
acmilan написа:По принцип много уважавам Краси Балъков,беше ми един от любимите футболисти,заради него станах даже фен на Щутгарт,но този път отборът му ще бъде унижен в петък :mrgreen: Ще си излеем яда от несправедливата загуба в Сливен ;) Прогноза-2-1 за Берое!


Какво се правиш на луд, фен си на Локо София и ходиш на мачове на Берое от местен шовинизъм, аз поне не отричам, че съм чорбар :) Иначе, да Берое трябваше да бие поне с 2 гола в Сливен, играха уникално :) :) :) :)

Никога не съм крил,че съм фен на Локо София от малък,най-вече защото дядо ми беше локомотивец,но на стадион Берое съм вече 10 години,както и ти,сега бях в първия кръг със зелена фланелка и бях за Берое,много ясно,че се дразня от разни обиди за Локото,но това си е мой проблем,но не ти прави чест да си бил в зелената публика в Сливен и да говориш срещу Берое!Аз за мача от първия кръг не съм писал във форума.Айде гледай резила с Динамо и не се занимавай с Берое!Да не говорим,че харесваш Ботев,абе въобще,чорбарска му работа :)





Големи сте бояджии, и двамата, по-добре си гледайте Ботев/Локо Сф/Миньор/ЦСКА и т.н и т.н. ... не се занимавайте с БЕРОЕ :!:
СВЕТЪТ Е БЕРОЕ!!!

Потребителски аватар
nore
Мнения: 522
Регистриран на: 29 ное 2008 15:48
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот nore » 19 авг 2009 14:19

БЕРОЕ БЕЗ ПАРГОВ И ГЕНЧЕВ СРЕЩУ ЧЕРНОМОРЕЦ

Треньорът на Берое Илиан Илиев няма да може да разчита на халфът Диан Генчев и нападателят Иво Паргов. Двамата опитни футболисти отпадат от състава за мача с Черноморец заради контузии.
Генчев е с разтежение, докато Паргов все още не е възстановен от травмата си в коляно, която го вади от строя във втори пореден мач на старозагорския тим.
Оказа се че нападателят е с възпаление на връзката и се очаква до няколко дни да започне леки тренировки.
Въпреки че изтече наказанието на сръбкия халф Игор Таскович от 2 срещи и срещу Черноморец той остава извън групата. Причината е, че все още не е издадена работната му виза.
"Очаква ни поредния труден мач. Ще срещнем трети противник с амбиции за Европа. Черноморец ще дойдат със самочувствие, защото имат пълен актив от точки, но след първите два кръга футболистите ми трябва да са видели че няма голяма разлика срещу кого играеш. Надявам се вече в третия ни мач да допускаме по малко грешки в защита, и там трябва да се прояви малко повече отговорност", каза треньорът Илиан Илиев.
www.gong.bg


Статистика за всички мачове:

От сезон 2001/2002 до сега Берое (Стара Загора) и Черноморец (Бургас) са изиграли 6 мача по между си. Черноморец (Бургас) има по-добра статистика от своя опонент. Берое (Стара Загора) има 1 победа, а Черноморец (Бургас) 4. Мачовете, завършили без победител, са 1. Общия брой отбелязани голове е 13. 2 от тях са отбелязали футболистите на Берое (Стара Загора), а 11 футболистите на Черноморец (Бургас). Средната посещаемост на мачовете е 2 100 зрители.

На стадион "Берое" в град Стара Загора двата отбора са изиграли 3 срещи. Домакините от Берое (Стара Загора) имат 1 победа, 1 равенства и 1 загуби срещу Черноморец (Бургас). Отбелязаните голове в полза на Берое (Стара Загора) са 2, а тези на Черноморец (Бургас) - 4. Статистиката за двата отбора е равна , тъй като Берое (Стара Загора) има 4 спечелени точки, а Черноморец (Бургас) - 4. Средната посещаемост на мачовете е 1 500 зрители.

На стадион "Черноморец" в град Бургас двата отбора са изиграли 3 срещи. Домакините от Черноморец (Бургас) имат 3 победи, 0 равенства и 0 загуби срещу Берое (Стара Загора). Отбелязаните голове в полза на Черноморец (Бургас) са 7, а тези на Берое (Стара Загора) - 0. Статистиката тук е за отбора на Черноморец (Бургас), тъй като Черноморец (Бургас) има 9 спечелени точки, а Берое (Стара Загора) - 0. Средната посещаемост на мачовете е 2 700 зрители.

  • Отбора на Черноморец (Бургас) е по-добър домакин от своя опонент.
  • Отбора на Черноморец (Бургас) е по-добър гост от своя опонент.
  • Феновете на Черноморец (Бургас) са подкрепяла своя отбор повече.

Източник: http://a-pfg.com/match.php?match=1878

Като се имат предвид материалите по-горе плюс добрата игра на Черноморец от последните срещи (както и високите цели, които имат), за мен мачът клони към 2 или Х. Но това няма да стане лесно! Със сигурност обаче ще гледаме бърз и качествен футбол с много борба и раздаване до края.
Такива срещи, когато не си привърженик на нито един от двата отбора са много приятни за гледане.
Да му мислят феновете :mrgreen: !

Потребителски аватар
green man
Мнения: 132
Регистриран на: 28 мар 2008 20:53
Местоположение: Стара Загора и в Събота на храма!!!!!!!!!
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот green man » 19 авг 2009 15:37

Черномиорец се помослиха за велики нещо, Балъков ще напълни гащите ми се струва в Стара Загора.
Тук в зарата се играе трудно , камо ли отбори еднодневки да заявавят аммбиции, духът на стадиона е коренно различен отколкото този в Бургас, ние си обичаме отбора и живеем с него ,за разлика от цаците които още не знаят кои са!
НЯМА МОЕ , НЯМА ТВОЕ , СВЕТЪТ Е БЕРОЕ !


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта