БЕРОЕ-черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот acmilan » 17 авг 2009 19:27

По принцип много уважавам Краси Балъков,беше ми един от любимите футболисти,заради него станах даже фен на Щутгарт,но този път отборът му ще бъде унижен в петък :mrgreen: Ще си излеем яда от несправедливата загуба в Сливен ;) Прогноза-2-1 за Берое!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

dani***
Мнения: 268
Регистриран на: 04 ное 2008 00:17
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот dani*** » 17 авг 2009 19:58

acmilan написа:По принцип много уважавам Краси Балъков,беше ми един от любимите футболисти,заради него станах даже фен на Щутгарт,но този път отборът му ще бъде унижен в петък :mrgreen: Ще си излеем яда от несправедливата загуба в Сливен ;) Прогноза-2-1 за Берое!


Какво се правиш на луд, фен си на Локо София и ходиш на мачове на Берое от местен шовинизъм, аз поне не отричам, че съм чорбар :) Иначе, да Берое трябваше да бие поне с 2 гола в Сливен, играха уникално :) :) :) :)

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот acmilan » 17 авг 2009 20:09

dani*** написа:
acmilan написа:По принцип много уважавам Краси Балъков,беше ми един от любимите футболисти,заради него станах даже фен на Щутгарт,но този път отборът му ще бъде унижен в петък :mrgreen: Ще си излеем яда от несправедливата загуба в Сливен ;) Прогноза-2-1 за Берое!


Какво се правиш на луд, фен си на Локо София и ходиш на мачове на Берое от местен шовинизъм, аз поне не отричам, че съм чорбар :) Иначе, да Берое трябваше да бие поне с 2 гола в Сливен, играха уникално :) :) :) :)

Никога не съм крил,че съм фен на Локо София от малък,най-вече защото дядо ми беше локомотивец,но на стадион Берое съм вече 10 години,както и ти,сега бях в първия кръг със зелена фланелка и бях за Берое,много ясно,че се дразня от разни обиди за Локото,но това си е мой проблем,но не ти прави чест да си бил в зелената публика в Сливен и да говориш срещу Берое!Аз за мача от първия кръг не съм писал във форума.Айде гледай резила с Динамо и не се занимавай с Берое!Да не говорим,че харесваш Ботев,абе въобще,чорбарска му работа :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

dani***
Мнения: 268
Регистриран на: 04 ное 2008 00:17
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот dani*** » 17 авг 2009 20:17

:) :) :) :) :) Харесвам Ботев :o :o Ти си се побъркал, това че, те са отбора на Пловдив е така и съм го казвал много пъти, локото имат поне 1000 цигани на всеки мач и единствената им титла е с играчите на Велбъжд и президент убиец, наркоман и изнасилвач... Знам, че се натискат пловдивските фашистчета с беройци, но мен това не ме засяга!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот acmilan » 17 авг 2009 20:19

dani*** написа::) :) :) :) :) Харесвам Ботев :o :o Ти си се побъркал, това че, те са отбора на Пловдив е така и съм го казвал много пъти, локото имат поне 1000 цигани на всеки мач и единствената им титла е с играчите на Велбъжд и президент убиец, наркоман и изнасилвач... Знам, че се натискат пловдивските фашистчета с беройци, но мен това не ме засяга!

Знам,че симпатизираш на Ботев по линията на армията,както и на Миньор,заради техните стремежи да убиват левскари по мачове.А що да са отбора на Пловдив,ти си глори хънтър,да не говорим,че като малък си бил левскар :mrgreen: Абе въобще,кво да говоря,цапаме форума с твоите глупости :mrgreen:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

dani***
Мнения: 268
Регистриран на: 04 ное 2008 00:17
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот dani*** » 17 авг 2009 20:30

:o :) :) :) :) Кефиш ме, аз съм болен цесекар и харесвам Берое понеже съм от СЗ, а ти ме изкара говедо, канарче и перничанин на едно, трябва да си починеш :) :) :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот acmilan » 17 авг 2009 20:41

dani*** написа::o :) :) :) :) Кефиш ме, аз съм болен цесекар и харесвам Берое понеже съм от СЗ, а ти ме изкара говедо, канарче и перничанин на едно, трябва да си починеш :) :) :mrgreen: :mrgreen:

За говедото,ти си ми го казвал,даже си бил за Левски при кървавия гол на Гонзо.Ноу комент :mrgreen:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот acmilan » 17 авг 2009 20:43

acmilan написа:
dani*** написа::o :) :) :) :) Кефиш ме, аз съм болен цесекар и харесвам Берое понеже съм от СЗ, а ти ме изкара говедо, канарче и перничанин на едно, трябва да си починеш :) :mrgreen: :mrgreen:

За говедото,ти си ми го казвал,даже си бил за Левски при кървавия гол на Гонзо.Ноу комент :mrgreen:

Преди разправяше,че си повече за Берое,аве въобще какво да кажа за теб,едните говеда,другите невинни канарчета и перничани :mrgreen: Този уикенд се видяха канарчетата и перничаните колко са нормални :mrgreen:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот Mecho-Cuh » 17 авг 2009 22:24

Май не остана отбор от А група който да не изредихте.

dani***
Мнения: 268
Регистриран на: 04 ное 2008 00:17
Контакти:

Re: БЕРОЕ-черноморец

Мнениеот dani*** » 17 авг 2009 22:50

Грозна работа :) :)


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта