Локо Пд - Берое-4:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Локо Пд - Берое-4:1

Мнениеот sandi74 » 24 фев 2019 20:01

Този мач в никакъв случай не трябва да го губим :idea: :!:
Последна промяна от sandi74 на 02 мар 2019 16:50, променено общо 1 път.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот G_I_G » 24 фев 2019 21:09

Победа!
1:0 !

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот razbira4 » 25 фев 2019 09:21

Мдаа, най-малкото заради Камбурчето и Сандето :)

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот XXXX18 » 25 фев 2019 11:04

Излизаме и ги мачкаме победа и 3 точки 0 1 за нас гол на Камбуров

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот G_I_G » 25 фев 2019 13:47

Тия от 3-те си последни мача имат две загуби и един равен, ние една загуба и 4 победи, трябва да се възползваме.
От друга страна като знам какви гости сме...
Ако победим, това ще е много добър знак!

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот shoma » 26 фев 2019 11:21

х2 е мачът, но както и да свърши, все тая. И без друго целите, които са публичн ообявени от ръководството, 3то място и ЛЕ, са непостижими за Томаш и компания.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 26 фев 2019 11:41

shoma написа:х2 е мачът, но както и да свърши, все тая. И без друго целите, които са публичн ообявени от ръководството, 3то място и ЛЕ, са непостижими за Томаш и компания.

Ако Микре Юнайтед спечели купата , 4 - тото място също осигурява бараж за ЛЕ . Друг е въпросът че с тая игра , то също е туднопостижима цел . А и нямаме отбор за ЛЕ .

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот shoma » 26 фев 2019 20:42

С тези измъчени "победи", в последните 2 мача се видя, че не ставаме за ЛЕ. Преди 10 години и двата мача нямаше да има как да ги спечелим, защото в този с Етър щяха да им дадат дузпа и нямаше да им изгонят играч, а в този с Дунав щеше да им признаят гола... просто днес Берое се радва на съдийски комфорт, изключвам мачовете срещу Каузата и Тирето, какъвто никога не е виждал и имал.

Въпреки всичко, печелим с 1 на мъка, което показва, че Томаш не се справя добре с ръководенето на отбора. Затова и не вярвам, че какавито и играчи да му докарат, ше успее да постигне поставените му цели. За 2 години, не помня да сме спечелили важни срещи, изключвам 1 гостуване на Герена и последният мач срещу Левски.

Хубчев, от друга страна, беше пример за точно обратното, единствено Лудогорец му беше препъни камък, но тогава Каузата бяха в епогея си, а и имаха уникален съдийски комфорт. След като черепа пое Левски обаче, почнаха да режат Каузата, защото няма как БФС да слугува на двама господари.

Преди мача със Септември, вярвах че поне част от думите на Томаш ще се реализират и че наистина сме направили стъпка напред, но се вижда, че сме кръгла нула. И ако Томаш не го вижда, запленен от собствните си брътвежи за психология, вярвания и маталитет, то толкова по-зле за нас, като фенове.

А най-парадоксалното е според мен е, че Томаш наистина има желание Берое да играе офанзивен и красив футбол, но явно не може да си напасне вижданията към играчите, докато Хубчев играеше основно на Контри, но извличаше почти максимума от всеки, въпреки че ме е яд, задето държеше Костов твърда резерва, тогава.

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 27 фев 2019 12:23

shoma написа:С тези измъчени "победи", в последните 2 мача се видя, че не ставаме за ЛЕ. Преди 10 години и двата мача нямаше да има как да ги спечелим, защото в този с Етър щяха да им дадат дузпа и нямаше да им изгонят играч, а в този с Дунав щеше да им признаят гола... просто днес Берое се радва на съдийски комфорт, изключвам мачовете срещу Каузата и Тирето, какъвто никога не е виждал и имал.

Въпреки всичко, печелим с 1 на мъка, което показва, че Томаш не се справя добре с ръководенето на отбора. Затова и не вярвам, че какавито и играчи да му докарат, ше успее да постигне поставените му цели. За 2 години, не помня да сме спечелили важни срещи, изключвам 1 гостуване на Герена и последният мач срещу Левски.

Хубчев, от друга страна, беше пример за точно обратното, единствено Лудогорец му беше препъни камък, но тогава Каузата бяха в епогея си, а и имаха уникален съдийски комфорт. След като черепа пое Левски обаче, почнаха да режат Каузата, защото няма как БФС да слугува на двама господари.

Преди мача със Септември, вярвах че поне част от думите на Томаш ще се реализират и че наистина сме направили стъпка напред, но се вижда, че сме кръгла нула. И ако Томаш не го вижда, запленен от собствните си брътвежи за психология, вярвания и маталитет, то толкова по-зле за нас, като фенове.

А най-парадоксалното е според мен е, че Томаш наистина има желание Берое да играе офанзивен и красив футбол, но явно не може да си напасне вижданията към играчите, докато Хубчев играеше основно на Контри, но извличаше почти максимума от всеки, въпреки че ме е яд, задето държеше Костов твърда резерва, тогава.


Здр.!
На мен лично много повече ми допада стила на Томаш пред този на Хубчев.
Много по-лесно е и с по-слаби футболисти може да се играе на контра, но да изградиш атака се иска умения и интелект.
Футболисти за атака се намират трудно и са скъпи на пазара. Трябва да играеш с по-малко хора в защита, което значи да си виртуоз в тази фаза и включва бързина перфектно владеене на топката. Не е лесно това с което се е захванал Томаш!
Уважавам го за смелостта да се пробва!
Какво ни липсва?
Ами много неща, но няма да стане за 1 ден, 1 седмица и т.н. Това е стил и философия на игра, не е само тичане по терена!
Тичането е за лекоатлетите.
Започнем ли да вкарваме по-смело положенията си ще дойдат и победите. Имам вяра в БЕРОЕ!
И преди съм писал какво не ми харесва:
1. Прекалено се стремим "да влизаме с топката във вратата". Шутовете отдалеч също носят успех, но не са лесни за изпълнения - трябват и хора, които да го могат.
2. Текучеството - безкрайна тема за коментиране ...
3. Липса на кадри от школата в отбора! (Макар че предателството на Райнов и Главата ще ги помним).
4. Не ми е ясна политиката на ръководството. Пускаме капитана си (основен играч, около него се гради играта в центъра и не само) в конкурентен отбор. Пряк конкурент! Трябваше на всяка цена да остане! Ще търка пейката, ще тренира с юношите, но ще е тук, а не в ОНЗИ отбор! Като му изтече договора - прав му път. Със/без 100х лв. все тая. Вземем добър играч и веднага "големите" отбори (не ЛУДОГОРЕЦ) го привикват и той отива!!!!! Понякога имам чувството, че НЯКОЙ високо горе ръководи нашето ръководство!!!! (... или ке ми даеш, или ке те е*ем!).
Моля за повече търпение и уважение към Томаш! Заслужава го!
Трудно се разбива статуквото на "първите" 2 обора в БГ. ЛУДОГОРЕЦ го направи, но с огромен стартов финансов ресурс и с изненадата като добре окомплектован и обигран нов отбор от долна дивизия.
Иначе на нас (и БОТЕВъ) ще ни отпускат каишката само от време на време. За да не пречим.
Вярвайте в БЕРОЕ, ходете на мачове, ПЛАЩАЙТЕ си билети - отбора има нужда от феновете си и от пари! Това е най-малкото, което можем и ТРЯБВА да правим.
Поздрави на всички!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локо Пд - Берое-2 март от 15 часа

Мнениеот bsz1916 » 27 фев 2019 13:02

При мен пък е точно обратното -- Предпочитам спечелените купа , суперкупа и 2 призови места със селекция за 0 лева при Хубчев , пред високопарните празни приказки за " надграждане " , " надиграване " , владеене на топката и липсата на каквито и да е успехи при Томаш . Предпочитам и наказателната акция срещу столичните отбори , когато само в 1 сезон гостувахме 6 пъти в София и резултатът бе 5 победи и 1 равен мач и голова разлика 8 : 0 ( как се постига това със " защитен " футбол ? ) при Хубчев . пред срамните рекордни загуби от " грандовете " миналия сезон при Томаш - 4 загуби с голова разлика от тях 0 : 20 . Защото неписано правило е , че за работата на треньора говорят единствено и само резултатите . А що се отнася за съдийския комфорт споменат по горе , на който се радваме напоследък - той също е показателен . Защото когато сме биле силни и заплаха за " грандовете " , съдиите винаги са ни рязали . Сега е точно обратното , защото никой от тях не се страхува от нас .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта