Футболист на годината 2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот nib » 06 яну 2019 20:05

Mirosvel написа:
HardWork написа:Само Десподов е достоен! Няма по - добър млад български футболист в момента!


Пич, това не е конкурс за най добър МЛАД фуТ-болист (не немски фут значи *****) или за най добър космонавт!!

както не е конкурс за най-добре говорещ немски език. и да ти кажа играе в ВЕЛИКИЯ БОТЕВ за да ги вкарва от центъра, ей така за ГУСТО

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот ros » 06 яну 2019 20:07

Страхотна година за Кирил Десподов и напълно заслужена награда. Добри мачове за националния отбор, изключителни за ЦСКА, голове и асистенции... Кирил е настоящето и бъдещето на българския футбол...
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот reddevil80 » 06 яну 2019 20:10

Mirosvel написа:
HardWork написа:Само Десподов е достоен! Няма по - добър млад български футболист в момента!


Пич, това не е конкурс за най добър МЛАД фуТ-болист (не немски фут значи *****) или за най добър космонавт!!


На времето имаше един футболист ... Иван Де Ла Пеня, още от юноша в Барса му даваха страшно бъдеще, едва ли не новият Марадона. Та все едно медиите в Испания да го бяха обявили за футболист на годината, щото имал талант и някога щял да го развие ... Просто уникални глупости. От 2 месеца почна пропаганда по медиите, че той ще е футболист на годината и най-много заслужавал. Но по всички медии този път, щото преди две години от В група Хазуров щеше да е национал пак под влиянието на медиите и най-вече самозабравилият се Н.Александров., но за разлика от гласувалите журналисти днес, от които сигурно 5% разбират от футбол, тогава треньорът на националите не клекна пред господарите на БГ футбола. Дори го обявиха, че бил смешник и какъв ли не, пак от тази медия тука, както и да е. За всички е ясно, че ако Неделев беше в ЦСКА, а Десподов в Ботев, Десподов нямаше и да е в десятката ... както и да е, това ни е нивото на цялата нация
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот hydetoshi » 06 яну 2019 20:12

Mirosvel написа: Как ДеспоТов ще спечели със своите 23 години, не постигнал нищо, ама нищо тази година а и изобщо и вкарал няколко гола??

Кой в България е постигнал нещо тази година? Ако говорим за отбори ,това са Лудогорец и Славия. В Лудогорец няма българи. Приносът им към националния отбор е нула. Славия взе Купата,обаче на полуфинала бяха носени на гръб от "перфектния" (може би само за Бат Венци) съдия,а на финала минаха 2 пъти центъра и по всички показатели на играта не бяха достойни да спечелят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот nib » 06 яну 2019 20:24

Това може да се случи само в България! Халфът на Ботев Пловдив Тодор Неделев отвя основния си конкурент Кирил Десподов с над 50 гласа в класацията за най-добър халф на България, но за сметка на това футболистът на ЦСКА спечели приза „Футболист на годината!“ с разлика от 10 гласа. Неделев пък остана на трето място.

Някак си спортните журналисти у нас, са сметнали, че Тодор Неделев е по-добър халф от Десподов, но по-слаб футболист от същия!? :mrgreen:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот sandi74 » 06 яну 2019 20:25

hydetoshi написа:
Mirosvel написа: Как ДеспоТов ще спечели със своите 23 години, не постигнал нищо, ама нищо тази година а и изобщо и вкарал няколко гола??

Кой в България е постигнал нещо тази година? Ако говорим за отбори ,това са Лудогорец и Славия. В Лудогорец няма българи. Приносът им към националния отбор е нула. Славия взе Купата,обаче на полуфинала бяха носени на гръб от "перфектния" (може би само за Бат Венци) съдия,а на финала минаха 2 пъти центъра и по всички показатели на играта не бяха достойни да спечелят.

Футболът е нелогична игра в която не винаги по-добрият печели а и топката е от женски род,така че..... Кой е виновен че сините са абсолютни ботушари и дървари и Жорко вратарчето спечели точно срещу тях най-сладката купа в дългогодишната си кариера :?: Иначе и Неделев и Жоро Петков са с класи над Кире дърварчето.

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот vratar4eto » 06 яну 2019 20:28

nib написа:Това може да се случи само в България! Халфът на Ботев Пловдив Тодор Неделев отвя основния си конкурент Кирил Десподов с над 50 гласа в класацията за най-добър халф на България, но за сметка на това футболистът на ЦСКА спечели приза „Футболист на годината!“ с разлика от 10 гласа. Неделев пък остана на трето място.

Някак си спортните журналисти у нас, са сметнали, че Тодор Неделев е по-добър халф от Десподов, но по-слаб футболист от същия!? :mrgreen:


Ето това ме озадачи и мен :mrgreen:

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот ros » 06 яну 2019 20:30

nib написа:Това може да се случи само в България! Халфът на Ботев Пловдив Тодор Неделев отвя основния си конкурент Кирил Десподов с над 50 гласа в класацията за най-добър халф на България, но за сметка на това футболистът на ЦСКА спечели приза „Футболист на годината!“ с разлика от 10 гласа. Неделев пък остана на трето място.

Някак си спортните журналисти у нас, са сметнали, че Тодор Неделев е по-добър халф от Десподов, но по-слаб футболист от същия!? :mrgreen:


Само да ти напомня, че футболист на България не се избира измежду победителите по постове в родния шампионат. Ако беше така трудно щеше да намериш място на Кешерю в десетката. Хубаво е да излезете от шаблона и да посмятате. Десподов има 13 гола и 12 асистенции и то не само в първенството но и в националния и евротурнирите. Заслужена награда ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот KellyB » 06 яну 2019 20:40

ros написа:
nib написа:Това може да се случи само в България! Халфът на Ботев Пловдив Тодор Неделев отвя основния си конкурент Кирил Десподов с над 50 гласа в класацията за най-добър халф на България, но за сметка на това футболистът на ЦСКА спечели приза „Футболист на годината!“ с разлика от 10 гласа. Неделев пък остана на трето място.

Някак си спортните журналисти у нас, са сметнали, че Тодор Неделев е по-добър халф от Десподов, но по-слаб футболист от същия!? :mrgreen:


Само да ти напомня, че футболист на България не се избира измежду победителите по постове в родния шампионат. Ако беше така трудно щеше да намериш място на Кешерю в десетката. Хубаво е да излезете от шаблона и да посмятате. Десподов има 13 гола и 12 асистенции и то не само в първенството но и в националния и евротурнирите. Заслужена награда ;)


Гришко Мафиота си е уредил всичко, че да му иска по-висока цена.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Футболист на годината 2018

Мнениеот sandi74 » 06 яну 2019 20:46

KellyB написа:
ros написа:
nib написа:Това може да се случи само в България! Халфът на Ботев Пловдив Тодор Неделев отвя основния си конкурент Кирил Десподов с над 50 гласа в класацията за най-добър халф на България, но за сметка на това футболистът на ЦСКА спечели приза „Футболист на годината!“ с разлика от 10 гласа. Неделев пък остана на трето място.

Някак си спортните журналисти у нас, са сметнали, че Тодор Неделев е по-добър халф от Десподов, но по-слаб футболист от същия!? :mrgreen:


Само да ти напомня, че футболист на България не се избира измежду победителите по постове в родния шампионат. Ако беше така трудно щеше да намериш място на Кешерю в десетката. Хубаво е да излезете от шаблона и да посмятате. Десподов има 13 гола и 12 асистенции и то не само в първенството но и в националния и евротурнирите. Заслужена награда ;)


Гришко Мафиота си е уредил всичко, че да му иска по-висока цена.

Едва ли има луди,балами или мазохисти които да дадът пари за този инвалид :idea: :!: Само като ни видиш победителите в тази класация в последните няколко години и ти става тъжно за футбола ни-Кирчо инвалида и Аулин Паришев :mrgreen: :lol: СРАМ.СРАМ.СРАМ


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта