Берое-Левски-2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Re: Берое-Левски-15 декември от 17:30 часа

Мнениеот TristaNNN » 09 дек 2018 21:39

Гледам, че тук по стара традиция преди мач с нас се коментира рефера, който и да е той. Другите такива традиционалисти са ония от Варна. За футбол - нищичко. :lol:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

pyrwaka
Контакти:

Мнениеот pyrwaka » 09 дек 2018 23:16

Традициите са затова за да се спазват. :lol: За футбол и двата отбора в момента не го умеят,затова е неуместно да се говори за футбол. :lol: :mrgreen:Троен мач като най-вероятно е някой мазен Х.

Потребителски аватар
gacobacov
Контакти:

Мнениеот gacobacov » 10 дек 2018 02:13

Прогнозирам победа за по-малко аграрния отбор от двата (макар да е трудно да се определи) :lol:
1:0 1:0 3:1 2:0 3:0 - честит ю5илей!

И накрая да припомним, че след християните, в България най-много са левскарите

Mirosvel
Контакти:

Мнениеот Mirosvel » 10 дек 2018 05:12

gacobacov написа:Прогнозирам победа за по-малко аграрния отбор от двата (макар да е трудно да се определи) :lol:

...а броя на Левскарите е равен на броя на циганите, както и на броя глави едър рогат добитък!!

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 10 дек 2018 07:28

1-1
Левски завинаги в моето сърце![

pyrwaka
Контакти:

Мнениеот pyrwaka » 10 дек 2018 08:52

gacobacov написа:Прогнозирам победа за по-малко аграрния отбор от двата (макар да е трудно да се определи) :lol:

Хич даже не е трудно. ;) Най-аграрния отбор дойде от Лоич в Софето.Нидей са прай,че не знаеш,ей мушморок. :lol:

Chivas
Контакти:

Мнениеот Chivas » 10 дек 2018 11:59

bsz1916 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Може и да греша , но ми се струва че в последните 2 кръга съдийската помощ за Левски дори надминава тая за преместилия се в София отбор от Етрополе - Ловеч . Даже имам съмнение , че освен да се осигурят удобни съперници в първата 6 - ца за отбора на левента от с . Микре , вчерашния съдийски подарък във Враца е една компенсация за това което ни очаква следващия кръг срещу Левски .

В този ред и с тази логика на мисли, след като "Левски" е получил "съдийска помощ" в последните 2 кръга, а "Берое" - "подарък" само в мача срещу "Ботев" (Враца), не е ли логично "Берое" да получи още един подарък - срещу "Левски".... :roll: 8-)

Това също е възможен вариант , но както вече отбелязах в една друга тема , подобно на мача във Враца , причината ще е че човекът от с. Микре вече работи усилено по избора на удобни съперници за втория етап на първенството ( всички знаем на кого слугува Георги Кабаков ) . А за никого не е тайна , че " треньорите " на Берое ще направят всичко възможно да изберат " подходящата тактика " така че отборът им да загуби срещу един определен съперник . Да си припомним че след позорната загуба със 6 : 0 миналия сезон от този съперник , един от " треньорите " на Берое самодоволно заяви публично , че " САМОТО СТЪПВАНЕ НА АРМИЯТА ИМ НОСИ ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ". И точно след този мач , публиката на Берое започна главоломно да намалява , за да достигне в последното домакинство срещу Черно море до 350 човека .

А някой БЕРОЕЦ няма ли да напише 2 реда за предстоящия мач или само ще четем душевните изтезания на психически разстроения тъмно син индивид с гръмкото име bzs1916?!?! АКО случайно някога си стъпвал на стадион Берое, то със сигурност е било в гостуващата синя агитка. Но всъщност най-вероятно никога не си бил на този стадион, защото няма директен автобус от селото ти до Стара Загора?!?! :D Кажи ни още нещо за Микре, вече 5 минути не си се изказвал по единствения въпрос, който те вълнува в изпълнения с комплекси твой живот ... Може би си съселянин с Ганчев?

Иначе за мача - реално погледнато Томаш има много повече какво да губи от този мач и очаквам доста надъхана игра от Берое и резултат 1-1.
ЦСКА - На терена и в живота !!!

bsz1916
Контакти:

Мнениеот bsz1916 » 10 дек 2018 16:37

Chivas написа:
bsz1916 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Може и да греша , но ми се струва че в последните 2 кръга съдийската помощ за Левски дори надминава тая за преместилия се в София отбор от Етрополе - Ловеч . Даже имам съмнение , че освен да се осигурят удобни съперници в първата 6 - ца за отбора на левента от с . Микре , вчерашния съдийски подарък във Враца е една компенсация за това което ни очаква следващия кръг срещу Левски .

В този ред и с тази логика на мисли, след като "Левски" е получил "съдийска помощ" в последните 2 кръга, а "Берое" - "подарък" само в мача срещу "Ботев" (Враца), не е ли логично "Берое" да получи още един подарък - срещу "Левски".... :roll: 8-)

Това също е възможен вариант , но както вече отбелязах в една друга тема , подобно на мача във Враца , причината ще е че човекът от с. Микре вече работи усилено по избора на удобни съперници за втория етап на първенството ( всички знаем на кого слугува Георги Кабаков ) . А за никого не е тайна , че " треньорите " на Берое ще направят всичко възможно да изберат " подходящата тактика " така че отборът им да загуби срещу един определен съперник . Да си припомним че след позорната загуба със 6 : 0 миналия сезон от този съперник , един от " треньорите " на Берое самодоволно заяви публично , че " САМОТО СТЪПВАНЕ НА АРМИЯТА ИМ НОСИ ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ". И точно след този мач , публиката на Берое започна главоломно да намалява , за да достигне в последното домакинство срещу Черно море до 350 човека .

А някой БЕРОЕЦ няма ли да напише 2 реда за предстоящия мач или само ще четем душевните изтезания на психически разстроения тъмно син индивид с гръмкото име bzs1916?!?! АКО случайно някога си стъпвал на стадион Берое, то със сигурност е било в гостуващата синя агитка. Но всъщност най-вероятно никога не си бил на този стадион, защото няма директен автобус от селото ти до Стара Загора?!?! :D Кажи ни още нещо за Микре, вече 5 минути не си се изказвал по единствения въпрос, който те вълнува в изпълнения с комплекси твой живот ... Може би си съселянин с Ганчев?

Иначе за мача - реално погледнато Томаш има много повече какво да губи от този мач и очаквам доста надъхана игра от Берое и резултат 1-1.

Досега само левскар не бяха ме изкарвали . Иначе някои ме набеждаваха че съм от Лудогорец , eдна фенка на Левски която преди време често се появяваше в нашия форум ( мисля че се казваше galina 49 ) пък ме изкарваше фен на бившия ЦСКА . Всичко това не ме обижда , въпреки че никога не съм бил привърженик на нито 1 от тези отбори . Единствено бих се обидил ако някой ме изкара фен на преименувания на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) отбор от Етрополе - Ловеч защото мисля че няма по долно и недостойно нещо да се кланяш на този който ти е унищожил отбора за да настани на негово място своя , а на всичко отгоре и да ПРИПОЗНАЕШ новосъздаденото ГМО . Да не говорим пък за начина по който този отбор се появи в елитната група .

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 10 дек 2018 21:54

Колко болен мозък трябва да си на мач между Берое и Левски да намесваш ГГ ? Щял да си избира кои отбори да са в първата шестица?
Колко болен мозък трябва да си за да си помислиш ,че Берое и Левски няма да са в първата шестица? :)
Сега остава господин bsz 1916 да ни каже ,че е бероец и в кръвта , но ще вика за Левски заради ГГ и Микре :)
Alexdb >> 01.05( десет дни преди финала) :
В момента гравират името ни върху купата !
Емил написа:
Оранжеви , как сте? Аз отивам да вдигна купата след малко!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Контакти:

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 11 дек 2018 10:39

И с какъв състав ще излезем?
Е. Алкан, Г. Ангелов, Вандерсон контузени; Гаджев и за дъска за кочина не става, че и левскар на всичкото отгоре; Мешка наказан. Райнов и Ив. Минчев са "неубедителни" напоследък ...; ще играем 11:14 ...
Май ще трябва да се радваме и на равен мач !!!
Все пак във футбола има и КЪСМЕТ! Има и настървеност и желание за победа!
Петък съм в България и в Събота съм на стадиона!
Само БЕРОЕ!

Върни се в “Берое”