Петър Хубчев-фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот Romanisto » 17 окт 2018 17:27

pomiqr272 написа:
Romanisto написа:
bsz1916 написа:За Хубчев каквото и да кажем , все ще е малко . В Поморие с един състав почти изцяло от юноши стигна до финал за купата и спечели промоция за влизане в " А " група ( от БФС не ги допуснаха до участие заради съмнения че са сателит на Черноморец ) . В Берое за малко повече от 3 години спечели повече отличия и трофеи от колкото всички останали треньори за останалите 99 години от историята на отбора ( имам в предвид отличията и трофеите в България - купа , суперкупа , сребърни и бронзови медали без 4 - те балкански купи , с които Берое все още е начело от българските отболи по спечелени трофеи от всички бивши и настоящи ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ по футбол ) , А какво да кажем за постигнатите 5 победи и само 1 равенство и голова разлика 8:0 при 6 -ти гостувания на Берое в София през сезон 2014 -- 2015 год. ( и то в мачове срещу Левски , Славия , бившия ЦСКА и Локомотив Сф , а не срещу Витоша , Септември и прекръстения Чавдар - Литекс ) - това мисля че дори и Лудогорец не го е постигал в рамките на 1 сезон . Сега виждам , че някои подценяват 3 - те поредни победи на националния отбор , както и авторитетните победи над Холандия и Швеция в предишните квалификации , но с наличния материал те едва ли щяха да бъдат постигнати с който и да е друг треньор .


Пич бихме една слаба Холандия и слаба Швеция. То шведите и сега не са кой знае какво. Ако сега Холандия ни хванат ще ни бият без проблем. Да не говорим за глупавата тактика на Хубчев снощи да играем за равен.


Хубчето каза, че не играе за равен.


Е смее ли да каже друго. :D Но от това, което видях снощи точно за това играхме.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот sandi74 » 17 окт 2018 21:29

С наличният потенциал от дървари,ботушари,некадърници,третокласни манекенки,знойни кючекини,нестинарки и ниско-разрядни поп-фолк диви Хубчев прави чудеса и се справя почти прекрасно.ФАКТ.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот защо » 18 окт 2018 09:58

pomiqr272 написа:
Хубчето каза, че не играе за равен.

Не беше за равен, това беше тънката и учена тактика "отпред за нула на нула, отзад квото стане".
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот sandi74 » 20 ное 2018 06:58

Евала на Хубчев че с тези некадърници,дървари,ботушари,бостанджии,поп-фолк диви,нестинарки и манекенки поне се опита да направи нещо :idea: :!: С ъгловото флагче Делев,с тролеите Бодуров и Недялков,с бездарника Аулин Паришев,с пудела Краев,с некадърниците и ботушарите Деспотов,Славчев и Страхил Попов -толкова.Слаб човешки материал.ФАКТ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот TristaNNN » 20 ное 2018 15:32

sandi74 написа:Евала на Хубчев че с тези некадърници,дървари,ботушари,бостанджии,поп-фолк диви,нестинарки и манекенки поне се опита да направи нещо :idea: :!: С ъгловото флагче Делев,с тролеите Бодуров и Недялков,с бездарника Аулин Паришев,с пудела Краев,с некадърниците и ботушарите Деспотов,Славчев и Страхил Попов -толкова.Слаб човешки материал.ФАКТ.

Недялков беше играч на мача вчера, или поне направи един от най-силните си мачове, които аз съм му гледал още от времето в Литекс (Литекс (Ловеч) имам предвид, да не става объркване!). Не знам защо го оприличи на тролей. :roll: А че Хубчев направи от нищо нещо, е факт неоспорим, просто липсата на класа у някои наши играчи, както и незадоволителната им моментна форма, не позволяват повече от това.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Петър Хубчев-фен тема

Мнениеот sandi74 » 21 ное 2018 21:15

TristaNNN написа:
sandi74 написа:Евала на Хубчев че с тези некадърници,дървари,ботушари,бостанджии,поп-фолк диви,нестинарки и манекенки поне се опита да направи нещо :idea: :!: С ъгловото флагче Делев,с тролеите Бодуров и Недялков,с бездарника Аулин Паришев,с пудела Краев,с некадърниците и ботушарите Деспотов,Славчев и Страхил Попов -толкова.Слаб човешки материал.ФАКТ.

Недялков беше играч на мача вчера, или поне направи един от най-силните си мачове, които аз съм му гледал още от времето в Литекс (Литекс (Ловеч) имам предвид, да не става объркване!). Не знам защо го оприличи на тролей. :roll: А че Хубчев направи от нищо нещо, е факт неоспорим, просто липсата на класа у някои наши играчи, както и незадоволителната им моментна форма, не позволяват повече от това.

Естествено че с лайна и помия вкусна манджа не става :?: :idea: ,това е неоспорим и доказан факт който дори и лаиците и бавноразвиващите едва ли ще оспорят.Голямо ЕВАЛА на Петър Хубчев че с тази помия,пикоч и смет постигна никак не лоши резултати :idea: :!:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта