Берое-Локо Пд-1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот mark1926 » 01 окт 2018 19:54

Здравейте заралии, поздрави от Пловдив.

Доста трябва да сте притеснени... от миналогодишната шестица Пловдивския любимец игра с пет от отборите и постигна четири победи и една загуба. Победен бе дори шампионът за последните 7 години насред Разград.Шестия отбор от шестицата сте вие беройци, интересна статистика :)

Иначе мачът си е троен ,както и да го погледнем.Важно е Камбуров да не бележи срещу любимия си отбор. Надявам се да не го стори и дано клетвата ми го хване като божинов цска :)

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот rebel » 01 окт 2018 20:12

Преди доста, доста години тези два отбора са играли мач помежду си в Б група пред 30,000 в Пловдив. Сега ако има 3,000 на стадиона го пишем "посетен" мач. Все пак да стане здрав и хубав мач.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот Mirosvel » 01 окт 2018 21:00

mark1926 написа:Здравейте заралии, поздрави от Пловдив.

Доста трябва да сте притеснени... от миналогодишната шестица Пловдивския любимец игра с пет от отборите и постигна четири победи и една загуба. Победен бе дори шампионът за последните 7 години насред Разград.Шестия отбор от шестицата сте вие беройци, интересна статистика :)

Иначе мачът си е троен ,както и да го погледнем.Важно е Камбуров да не бележи срещу любимия си отбор. Надявам се да не го стори и дано клетвата ми го хване като божинов цска :)


Не знам къде точно го видя този троен мач. За мен си е нарисувана единица защото:

1. Това 0:1 в Разград си бше чисто 4:1 от където и да го погледнеш.

2. Левски редува силни и слаби мачове, като в слабите и късметът (който не заслужават заради геноцида който упражняваха над българския футбол, особенно този от провинцията през последните 100 години) ги покриваше и съдиите си свършваха останалото. Изиграха силен мач по ирония на съдбата с Берое и беше ясно, че срещу локото ще им е яко тежко!

3. Може и да си мечтаеш и ли там клетва ли какво го нарече, но Камбуров е вкарав във повечето мачове в които е играл срещу родния Локо.


И в събота вечер да се сетиш какво съм ти писал тука! Паляк!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот Mirosvel » 01 окт 2018 21:01

rebel написа:Преди доста, доста години тези два отбора са играли мач помежду си в Б група пред 30,000 в Пловдив. Сега ако има 3,000 на стадиона го пишем "посетен" мач. Все пак да стане здрав и хубав мач.


Имайки в предвид, и факта, че този мач беше контрола, докато и двата отбора играеха в Б група!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот mark1926 » 01 окт 2018 21:26

Mirosvel написа:
mark1926 написа:Здравейте заралии, поздрави от Пловдив.

Доста трябва да сте притеснени... от миналогодишната шестица Пловдивския любимец игра с пет от отборите и постигна четири победи и една загуба. Победен бе дори шампионът за последните 7 години насред Разград.Шестия отбор от шестицата сте вие беройци, интересна статистика :)

Иначе мачът си е троен ,както и да го погледнем.Важно е Камбуров да не бележи срещу любимия си отбор. Надявам се да не го стори и дано клетвата ми го хване като божинов цска :)


Не знам къде точно го видя този троен мач. За мен си е нарисувана единица защото:

1. Това 0:1 в Разград си бше чисто 4:1 от където и да го погледнеш.

2. Левски редува силни и слаби мачове, като в слабите и късметът (който не заслужават заради геноцида който упражняваха над българския футбол, особенно този от провинцията през последните 100 години) ги покриваше и съдиите си свършваха останалото. Изиграха силен мач по ирония на съдбата с Берое и беше ясно, че срещу локото ще им е яко тежко!

3. Може и да си мечтаеш и ли там клетва ли какво го нарече, но Камбуров е вкарав във повечето мачове в които е играл срещу родния Локо.


И в събота вечер да се сетиш какво съм ти писал тука! Паляк!


Бъди жив и здрав.

По точка първа- ами и вие бийте веднъж в Разград,пък нека да е било 4-1 за разград ;) Локомотив е ОФИЦИАЛНО отборът взел най-много точки на разград- пет победи и четири ремита...

По точка втора- Локомотив зза последните десет мача с Левски има 5 победи и три ремита, пък ти си мечтай за слаби мачове и подобни.Има си статистика, много е полезна и учи как да не се излагаш...

По точка три, Камбуров е прекарал в България по-голямата част от кариерата си в Локомотив, отборът на сърцето си.Нека има два гола и половина срещу Своя отбор.Издишаш, Камбуров има 150 гола за Пловдивския любимец и два и половина срещу себе си...

В заключение мога да кажа, че мнението ти смешно.Граничи със зелените очила...

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот nyketo » 03 окт 2018 20:32

mark1926 написа:
Mirosvel написа:
mark1926 написа:Здравейте заралии, поздрави от Пловдив.

Доста трябва да сте притеснени... от миналогодишната шестица Пловдивския любимец игра с пет от отборите и постигна четири победи и една загуба. Победен бе дори шампионът за последните 7 години насред Разград.Шестия отбор от шестицата сте вие беройци, интересна статистика :)

Иначе мачът си е троен ,както и да го погледнем.Важно е Камбуров да не бележи срещу любимия си отбор. Надявам се да не го стори и дано клетвата ми го хване като божинов цска :)


Не знам къде точно го видя този троен мач. За мен си е нарисувана единица защото:

1. Това 0:1 в Разград си бше чисто 4:1 от където и да го погледнеш.

2. Левски редува силни и слаби мачове, като в слабите и късметът (който не заслужават заради геноцида който упражняваха над българския футбол, особенно този от провинцията през последните 100 години) ги покриваше и съдиите си свършваха останалото. Изиграха силен мач по ирония на съдбата с Берое и беше ясно, че срещу локото ще им е яко тежко!

3. Може и да си мечтаеш и ли там клетва ли какво го нарече, но Камбуров е вкарав във повечето мачове в които е играл срещу родния Локо.


И в събота вечер да се сетиш какво съм ти писал тука! Паляк!


Бъди жив и здрав.

По точка първа- ами и вие бийте веднъж в Разград,пък нека да е било 4-1 за разград ;) Локомотив е ОФИЦИАЛНО отборът взел най-много точки на разград- пет победи и четири ремита...

По точка втора- Локомотив зза последните десет мача с Левски има 5 победи и три ремита, пък ти си мечтай за слаби мачове и подобни.Има си статистика, много е полезна и учи как да не се излагаш...

По точка три, Камбуров е прекарал в България по-голямата част от кариерата си в Локомотив, отборът на сърцето си.Нека има два гола и половина срещу Своя отбор.Издишаш, Камбуров има 150 гола за Пловдивския любимец и два и половина срещу себе си...

В заключение мога да кажа, че мнението ти смешно.Граничи със зелените очила...

същата логика и за черно белите очила

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 17:30 часа

Мнениеот Вал » 05 окт 2018 22:07

Mirosvel написа:
rebel написа:Преди доста, доста години тези два отбора са играли мач помежду си в Б група пред 30,000 в Пловдив. Сега ако има 3,000 на стадиона го пишем "посетен" мач. Все пак да стане здрав и хубав мач.


Имайки в предвид, и факта, че този мач беше контрола, докато и двата отбора играеха в Б група!


То те са играли и на сгурта до стария стадион Локомотив. От този мач помня само един пас на Бонев, който скърши кръста на цялата защита на Беройчетата


sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 06 окт 2018 15:29

Голям смях ще е ако не можем да бием цирковата трупа на скъсаняка и циркаджията Крушарски :idea: :!: :mrgreen: :lol: Победата и 3-те точки срещу тези инвалиди са задължителни.Ботев размаза и се подигра с аутсайдера Дунав а нашите ботушари и некадърници едва се спасиха със страшно много късмет от загуба срещу тях :shock: :o :oops:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Локо Пд-6 октомври от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 06 окт 2018 20:19

Як бетон забъркаха некадърниците на Крушарски и засега почти не барат топката.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта