Дунав-Берое-1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот tipin » 02 окт 2018 17:48

Вал написа:
XXXX18 написа:АЗ НЕ ЗНАМ ЗАЩО 2РИ МАЧ ИГРАЕМ СЪС изритани топки? Онзи Дунав играха много здраво физически с много блъскане тяло в тяло, и борене, себераздаване и с сърце, а играчите на Берое не им се играеше физически с много блъска, със сърце не и се играеше много, беше ги страх Берое да атакуват, можеше и още по добре, и 2ри мач съдията подпира противника със накъсвания на играта, и за всеки контакт свиреше съдията бяхме малко груби, но не прекалено много. Спъват ни съдиите защото ако бяхме били Етър и Дунав сме 2ри или 3ти и заплашваме местата на Лудогорец, Цска и така за това ни режат съдиите ама и ние малко сами се спъваме което ме дразни страшно много вече?!?

Не си ли разбрал, че 3 мача с ЧМ, Етър, Дунав позволяват по-остра игра срещу Берое като даже по тв-то хвалят тези отбори как играели агресивен футбол. То между 45 и 65 нямаше фал за Берое, нито до първа, нито до втора топка можеха да се доберат. Това какво то говори? Какъв ти агресивен футбол. То си е жива подигравка. Виж как бутат Ботев? То си е предначертано да не се месим на ДС Ухо, БКЛК-Сф, и Лудогорец.


Ама статистиката сочи друго - 12:25 са фаловете за Берое.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав-Берое-30 септември от 15 часа

Мнениеот nitro77 » 02 окт 2018 21:56

Вал написа:
nitro77 написа:Бием, разбира се - този сезон бием всички, само да поискаме. Хайде, от нас да мине - много се изморихме в Горна, ще пуснем точка на Бироиту. Букмейкърите и те решили да ни направят подаръци - юруш, народе, сега е моментът бетовете да фалират! Ако пък нещо се обърка, ама разбира се, гадният Кабак ще е виновен отново. Дуда, Муда и компания са световни звезди - едно Бирои ли ще им се опре?! 8-)

То Руси е хубав град. Като махнеш някои калмуци.

Бай Руси ли имаш предвид? Той не беше ли на щат в Бирои?

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Дунав-Берое-1:1

Мнениеот XXXX18 » 04 окт 2018 08:23

Вал написа:
XXXX18 написа:Срещу Цска ще е лесно играят отворено отзад както и Ботев пд, ние искаме с елегантни оригравния без М иго борба да минаваме съперниците. Ерол алкан се усети липсата му както и Райнов, но но Вандерсон е по добър от Меска! И Вандерсон пробива които направи ми харесва на това му се казва крило и пробив толкова! Върза 3 4 човека на големия пенал! Можехме да бием 4 точки изтървахме щяхме да сме със 21 точки зад литекс Цска.

Аз пък смятам че Вандерсон е кон с капаци и Меска е по-добър. По скоро Цонев нещо се губи напоследък. Вкарва но и много пропуска. Нещо имам чувството че няма хъса от по-рано. Бригидо пък има прогрес. No 6 също е много добър и трябва да се сработи по-добте в отбора.



И Вандерсон и Меска имат качествата да чупят грабнаци технични и бързи.! Меска не навлиза в наказателно с топката само центрира неточно, докато вандерсон прави индивидуални пробиви.! Меска НЕ


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта