Черно море-Берое-0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море-Берое-17 август от 20:45 часа

Мнениеот sandi74 » 17 авг 2018 22:27

pyrwaka написа:Мешка е тотална смешка,пълно недоразумение :idea: Докога с тия ментаци бе Томашчо :?:

Незнам мишка ли е,смешка ли ама този който го е взел в отбора е абсолютно завършен некадърник и малоумник :mrgreen: :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот sandi74 » 17 авг 2018 22:40

Изключително грозен за гледане и слаб мач.Двата отбора се упитаха да спукат топката но уви дори това не им се отдаде :mrgreen: :lol:

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот pyrwaka » 17 авг 2018 22:42

Днес отбора бе тотален леш начело с Камбуров. :oops: А тоя черния Мишка вън от отбора :idea: Аман от некадърни чернилки :!: Ама той все пак не е виновен.Тъпанара който го домъкна в отбора-той е за еване :idea:

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот Вал » 18 авг 2018 11:46

pyrwaka написа:Днес отбора бе тотален леш начело с Камбуров. :oops: А тоя черния Мишка вън от отбора :idea: Аман от некадърни чернилки :!: Ама той все пак не е виновен.Тъпанара който го домъкна в отбора-той е за еване :idea:

Не знам кой мач сте гледали, ама тоя Мешка 4-5 пъти
мина и изнесе топката през 2-3 играчи на ЧМ. Камбуров както се казва не беше концентриран. За Илиан Илиев съм съгласен, че скача на кръв само на Берое. Също като миналата година когато беше във Верея и скочи срещу Берое а се нсгъзи на ЧМ.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот bsz1916 » 18 авг 2018 13:02

Вал написа:
pyrwaka написа:Днес отбора бе тотален леш начело с Камбуров. :oops: А тоя черния Мишка вън от отбора :idea: Аман от некадърни чернилки :!: Ама той все пак не е виновен.Тъпанара който го домъкна в отбора-той е за еване :idea:

Не знам кой мач сте гледали, ама тоя Мешка 4-5 пъти
мина и изнесе топката през 2-3 играчи на ЧМ. Камбуров както се казва не беше концентриран. За Илиан Илиев съм съгласен, че скача на кръв само на Берое. Също като миналата година когато беше във Верея и скочи срещу Берое а се нсгъзи на ЧМ.

Илиан не победи ли Черно море във Варна в един от последните си мачове начело на Верея ?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот sandi74 » 18 авг 2018 17:17

Единственото хубаво за Берое от снощният мач бе че не го загубихме :idea: Влезнахме по-добре в мача от Черно море и имахме възможност дори да поведем в резултата.След 20-тата минута обаче сдадохме багажа и инициативата бе в домакините.Бяха по агресивни и успяха да ни надборят и дори ни изтърваха.Иначе се получи здрава битка в която по чудо се отървахме от загубата и може да сме доволни от резултата който се получи.Неприятна е контузията на Камен но такива контузии са част от футбола,все пак това не е балет.Томаш за пореден път обърка състава ама това за него не е сефте.

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот pyrwaka » 18 авг 2018 23:54

Вал написа:
pyrwaka написа:Днес отбора бе тотален леш начело с Камбуров. :oops: А тоя черния Мишка вън от отбора :idea: Аман от некадърни чернилки :!: Ама той все пак не е виновен.Тъпанара който го домъкна в отбора-той е за еване :idea:

Не знам кой мач сте гледали, ама тоя Мешка 4-5 пъти
мина и изнесе топката през 2-3 играчи на ЧМ. Камбуров както се казва не беше концентриран. За Илиан Илиев съм съгласен, че скача на кръв само на Берое. Също като миналата година когато беше във Верея и скочи срещу Берое а се нсгъзи на ЧМ.

Не се сещам Мешка да направи нещо смисленно в тоя мач(и не само в тоя).Напротив-провали всичко смислено което бе започнало като атака и проявите му в защитен план бяха отчайващи.Ако тоя ти харесва,то Мапуков може да го обявим за легенда на Берое. :? :shock:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море-Берое-0:0

Мнениеот sandi74 » 19 авг 2018 08:48

pyrwaka написа:
Вал написа:
pyrwaka написа:Днес отбора бе тотален леш начело с Камбуров. :oops: А тоя черния Мишка вън от отбора :idea: Аман от некадърни чернилки :!: Ама той все пак не е виновен.Тъпанара който го домъкна в отбора-той е за еване :idea:

Не знам кой мач сте гледали, ама тоя Мешка 4-5 пъти
мина и изнесе топката през 2-3 играчи на ЧМ. Камбуров както се казва не беше концентриран. За Илиан Илиев съм съгласен, че скача на кръв само на Берое. Също като миналата година когато беше във Верея и скочи срещу Берое а се нсгъзи на ЧМ.

Не се сещам Мешка да направи нещо смисленно в тоя мач(и не само в тоя).Напротив-провали всичко смислено което бе започнало като атака и проявите му в защитен план бяха отчайващи.Ако тоя ти харесва,то Мапуков може да го обявим за легенда на Берое. :? :shock:

Смешка е ясен че не става за нищо ама не той е виновен че е титуляр който се мота като муха без глава на терена ами този който го привлече в отбора и го налага като титуляр-Ал Бънди Томаш :idea: :!:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта