Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

faidata
Мнения: 53
Регистриран на: 18 апр 2018 19:52

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот faidata » 11 май 2018 22:16

тцтцтцт даййй*а как се дават шансове на ония там евро... сешаш са нале

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот slash1912 » 11 май 2018 22:24

Поздрави на свиленградската мърша,за пореден път показала си комплекса от жълто-черната публика 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот Sole » 11 май 2018 22:28

Ботев направи шпалир на евроидиотите за 3-тото място :oops: Левскарчето Ники Йорданов и той не беше пратен случайно да свири в ползу Уефски. Сега цялото БФС е мобилизирано да спасява сезона на Подуенци.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот gzagorov » 11 май 2018 22:34

Третото място теоретично още не е решено. Освен това не означава класиране за ЕКТ.
Но поздрави на всички, които коментират "Левски" в тема за мача между "Ботев" и "Берое". Приятни сънища!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот Вал » 11 май 2018 23:29

Sole написа:Ботев направи шпалир на евроидиотите за 3-тото място :oops: Левскарчето Ники Йорданов и той не беше пратен случайно да свири в ползу Уефски. Сега цялото БФС е мобилизирано да спасява сезона на Подуенци.

Никито трудно обясни на Неделев защо гони Охене. Без Охене Берое нямаше шанс, а и Райнов е повече вреден отколкото полезен играч. Бих казал прост играч. От негово тъпо пропускане тръгна контрата за първия гол. Преди дтория можеше да реши мача. Кво да правиш. Да си капитан и национл вече е необходимо толкова малко.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот dreben23 » 12 май 2018 03:54

Според мен Черно море е по-силен от тях, за Локо пд не знам. Може би само срещу тях биха имали шанс на бараж, но и с тях голям зор ще видят. То на кого и да се присмееш в тази А група няма да сбъркаш. Но най-много се присмейте на тия дето го измислиха регламенто, при който Славия и да елиминира Локомотив, тя си е във Европа. За къв чеп им е и бараж да играят с Черно море? Какви са тези баламурници дето работят в това БФС не знам, но ще има да се хиля с дни на простотията. Жалко, че толкова златни момчета управляват футбола ни, ама добре е да се знае, че повечето от тях часовете по математика го пропускаха и навремето, така че ето ти го и неизпипания регламент откъде е дошъл! :mrgreen: :lol: :lol:

[offtopic]Бягаха от даскало и отиваха да ритат футбол. Така се ставаа голям футболист, не кат тия ей ся, кат професори са пред микрофоня, по интервютата като ги дават все едно лекции диктуват. Па и преводачи някои ползват, начи и командировачни сигурно имат. Не знам що мислят, че така ще запазят зрителската аудитория, но повечето си изповръщахме червата, другите сигурно ги е пък яд, че са посетили 20-30 мача на любимия отбор. А левскарите ми е най-смешно, че те пък посетиха само един и тоя пенсиониран вратар ги направи мармалад! Сините може да са щастливи само от това, че техните кинти са си по джобовете, другите им отидоха. Едно положително нещо за Левски си имаше и то е, че техните кинти не ги похарчиха, ама кат не плащаш достатъчно, недей чака и трофеи само в един мач кат се бръкнеш дълбоко. :lol: :lol: А другите им отидоха кинтите, ще върят да изкарват лятото по морета и кръчми за новия сезон. :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот greenlandia » 12 май 2018 08:33

dreben23 написа:Според мен Черно море е по-силен от тях, за Локо пд не знам. Може би само срещу тях биха имали шанс на бараж, но и с тях голям зор ще видят. То на кого и да се присмееш в тази А група няма да сбъркаш. Но най-много се присмейте на тия дето го измислиха регламенто, при който Славия и да елиминира Локомотив, тя си е във Европа. За къв чеп им е и бараж да играят с Черно море? Какви са тези баламурници дето работят в това БФС не знам, но ще има да се хиля с дни на простотията. Жалко, че толкова златни момчета управляват футбола ни, ама добре е да се знае, че повечето от тях часовете по математика го пропускаха и навремето, така че ето ти го и неизпипания регламент откъде е дошъл! :mrgreen: :lol: :lol:

[offtopic]Бягаха от даскало и отиваха да ритат футбол. Така се ставаа голям футболист, не кат тия ей ся, кат професори са пред микрофоня, по интервютата като ги дават все едно лекции диктуват. Па и преводачи някои ползват, начи и командировачни сигурно имат. Не знам що мислят, че така ще запазят зрителската аудитория, но повечето си изповръщахме червата, другите сигурно ги е пък яд, че са посетили 20-30 мача на любимия отбор. А левскарите ми е най-смешно, че те пък посетиха само един и тоя пенсиониран вратар ги направи мармалад! Сините може да са щастливи само от това, че техните кинти са си по джобовете, другите им отидоха. Едно положително нещо за Левски си имаше и то е, че техните кинти не ги похарчиха, ама кат не плащаш достатъчно, недей чака и трофеи само в един мач кат се бръкнеш дълбоко. :lol: :lol: А другите им отидоха кинтите, ще върят да изкарват лятото по морета и кръчми за новия сезон. :lol:[/offtopic]


Че и една камара пари дадоха за тоя ШИБЪН регламент!!перуката миризлива и всички от дъртаците в корумпираното ни първенство ,БФС!!!! Най-добрия вариант си беше и остава 16 отбора с 30 кръга.
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 12 май 2018 08:43

[quote="Вал"
Никито трудно обясни на Неделев защо гони Охене. Без Охене Берое нямаше шанс, а и Райнов е повече вреден отколкото полезен играч. Бих казал прост играч. От негово тъпо пропускане тръгна контрата за първия гол. Преди дтория можеше да реши мача. Кво да правиш. Да си капитан и национл вече е необходимо толкова малко.[/quote]
Райнов направи същия пропуск и при домакинската загуба от Лудогорец . Даже тогава съдията не свири 100 процентова засада на Желев , който му подаде , но и тогава Райнов пропусна чист гол на 2 метра от вратата . Веднага след това Лудогорец ни вкараха гол и загубихме мача . Тези 2 фрапантни пропуска ни костваха цели 6 точки . Друг е въпроса с този отбор дали имаше някакъв смисъл класирането за ЕКТ . От финансова гледна точка сигурно щеше да има някаква полза , дори и да бяхме отпаднали още в първия кръг .

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот veni__85 » 12 май 2018 08:44

dreben23 написа:Според мен Черно море е по-силен от тях, за Локо пд не знам. Може би само срещу тях биха имали шанс на бараж, но и с тях голям зор ще видят. То на кого и да се присмееш в тази А група няма да сбъркаш. Но най-много се присмейте на тия дето го измислиха регламенто, при който Славия и да елиминира Локомотив, тя си е във Европа. За къв чеп им е и бараж да играят с Черно море? Какви са тези баламурници дето работят в това БФС не знам, но ще има да се хиля с дни на простотията. Жалко, че толкова златни момчета управляват футбола ни, ама добре е да се знае, че повечето от тях часовете по математика го пропускаха и навремето, така че ето ти го и неизпипания регламент откъде е дошъл! :mrgreen: :lol: :lol:

[offtopic]Бягаха от даскало и отиваха да ритат футбол. Така се ставаа голям футболист, не кат тия ей ся, кат професори са пред микрофоня, по интервютата като ги дават все едно лекции диктуват. Па и преводачи някои ползват, начи и командировачни сигурно имат. Не знам що мислят, че така ще запазят зрителската аудитория, но повечето си изповръщахме червата, другите сигурно ги е пък яд, че са посетили 20-30 мача на любимия отбор. А левскарите ми е най-смешно, че те пък посетиха само един и тоя пенсиониран вратар ги направи мармалад! Сините може да са щастливи само от това, че техните кинти са си по джобовете, другите им отидоха. Едно положително нещо за Левски си имаше и то е, че техните кинти не ги похарчиха, ама кат не плащаш достатъчно, недей чака и трофеи само в един мач кат се бръкнеш дълбоко. :lol: :lol: А другите им отидоха кинтите, ще върят да изкарват лятото по морета и кръчми за новия сезон. :lol:[/offtopic]

Ако Славия елиминира Локото, няма да играе с Черно море. Черно море ще играе бараж срещу 3-ия.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Ботев-Берое-11 май от 20:30 часа

Мнениеот Вал » 12 май 2018 13:39

bsz1916 написа:[quote="Вал"
Никито трудно обясни на Неделев защо гони Охене. Без Охене Берое нямаше шанс, а и Райнов е повече вреден отколкото полезен играч. Бих казал прост играч. От негово тъпо пропускане тръгна контрата за първия гол. Преди дтория можеше да реши мача. Кво да правиш. Да си капитан и национл вече е необходимо толкова малко.

Райнов направи същия пропуск и при домакинската загуба от Лудогорец . Даже тогава съдията не свири 100 процентова засада на Желев , който му подаде , но и тогава Райнов пропусна чист гол на 2 метра от вратата . Веднага след това Лудогорец ни вкараха гол и загубихме мача . Тези 2 фрапантни пропуска ни костваха цели 6 точки . Друг е въпроса с този отбор дали имаше някакъв смисъл класирането за ЕКТ . От финансова гледна точка сигурно щеше да има някаква полза , дори и да бяхме отпаднали още в първия кръг .[/quote
Последна промяна от Вал на 12 май 2018 13:43, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта