ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот nyketo » 01 май 2018 07:52

Странджата написа:Не ми харесва стила на пишещите тук, но ми се иска да внеса малко порядък.
Доколкото разбирам, става дума за това, как е изказано последно уважение към човек от Берое, който е заслужил това да е по-забележимо. Ако наистина паметта Димо Тодоров не е била по подобаващ начин почетена, това не е повод сега да се води, с извинение, толкова селска дискусия.
Левскар съм, но това, че Берое тогава стана шампион, не може да е заслуга на Левски, както не е и Левски причината Берое да бъде изваден от А група. И едното, и другото е крайно опростителско тълкуване на всички обстоятелства около станалото. Истината за мене е, че Берое си станаха шампион И защото ни биха два пъти, а ги извадиха от групата, защото такъв беше съдията, такива бяха нравите. Самите отбори с какво са виновни? Аз лично съм виждал само Гунди демонстративно да не вкарва незаслужена дузпа, но не съм виждал цял отбор да се откаже от точките, защото съдията свирил в негова полза. От омразата срещу Левски беройци какво печелят? Да не говорим за това, доколко София е град и доколко Стара Загора. Зарата да беше Търново или Пловдив - донякъде бих разбрал, още повече, че съм роден в село на7 километра от Казанлък и съм отраснал в Казанлък. Всеки човек, всяко село, всеки град не заслужава да бъде охулван, че не е по по най - смешно и комплексарско е ..
Та с две думи - лека му пръст на Димо Тодоров. Не бива над пресния му гроб да се вихрят такива низки страсти - имайте срам пред останките му ....

Освен БРАВО,друго не мисля че има какво да се каже !!!

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот zara.1916 » 01 май 2018 08:18

Аз също мисля че Галина4 си е изкопирала отнякъде автобиографията :lol:
Залагам, че е от Казанлък (няколко пъти тя споменава за казанлъчани, неблагодарност и заАралии), а всеизвестно е че казанлъчани традиционно са левскари (вместо да са фенове на "Розова долина") и обяснимо мразят Стара Загора :geek:

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот nyketo » 01 май 2018 09:30

zara.1916 написа:Аз също мисля че Галина4 си е изкопирала отнякъде автобиографията :lol:
Залагам, че е от Казанлък (няколко пъти тя споменава за казанлъчани, неблагодарност и заАралии), а всеизвестно е че казанлъчани традиционно са левскари (вместо да са фенове на "Розова долина") и обяснимо мразят Стара Загора :geek:

Там са почти изцяло чорбари..

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 13:44

arena23 написа:Хм, но в европейските университети няма доценти! Май си преписала тази "впечатляваща" биография!


Доцент - научно звание на преподавател във висше учебно заведение, изпълняваш функцията на университетски лектор (редовно или на хонорар) или друга педагогическа дейност на подобно равнище.

Прощавам невежеството Ви, като няма нищо срамно да има някои празноти в общата Ви култура!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 13:55

Ами пиши"лектор"! И както казах, стилът ти не е академичен! Език мой, враг мой! Речник се гради с основа и натрупване! А при теб няма основа-само copy paste! Но на тази преклонна възраст всички с академични степени притежават изящен стил, дори когато обиждат! Не скверни нито синята идея, нито Берое!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 13:58

zara.1916 написа:Аз също мисля че Галина4 си е изкопирала отнякъде автобиографията :lol:
Залагам, че е от Казанлък (няколко пъти тя споменава за казанлъчани, неблагодарност и заАралии), а всеизвестно е че казанлъчани традиционно са левскари (вместо да са фенове на "Розова долина") и обяснимо мразят Стара Загора :geek:


Не се напъвате да залагате, защото може да почнете да се излагате! За разлика от Вас не съм анонимна и може да ме намерите във Фейсбук.
Посещавала съм Казанлък няколко пъти и прословутата пословица съм я чувала там. В отбора "Розова долина" през ония години играеше един много добър мой приятел и футболист на "Левски" на име Неделчо Радев. Това е всичко общо, което имам с този град. Посещавала съм и Стара Загора.
За да задоволя любопитството Ви и за да не се напъвате да гадаете откъде съм ще ви кажа, че съм си чиста софиянка-шопкиня, тъй като селцето в което съм родена е станало квартал на столицата 11 години преди раждането ми.


:) :)
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 14:04

arena23 написа:Ами пиши"лектор"! И както казах, стилът ти не е академичен! Език мой, враг мой! Речник се гради с основа и натрупване! А при теб няма основа-само copy paste! Но на тази преклонна възраст всички с академични степени притежават изящен стил, дори когато обиждат! Не скверни нито синята идея, нито Берое!


Господине! Не се самовживявайте! Едно време лектори бяха и комсомолските и партийните секретари!
Хайде сега да не влизаме в спор, кое е академично и кое не.
Промовирала съм в Хумболдовия университет, имам си съответната академична степен и сега се водя на няколко места като доцентка на хонорар.

Явно съдбата ми е отредила, да бъда само "лектор(ка)" в този Форум и Форума на Блиц!
Надявам се, че схванахте мисълта ми.... ;)
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 14:09

Аха, ами така пиши! Защо се срамуваш от произхода си с измислената биография и доцентство! Но според мен не си и левскар! Ние, феновете на този велик отбор, никога не се изказваме така, не използваме този...речник! Ние сме аристократи и не ни подхожда твоят език! А колкото до фейсбук-и аз мога да мина там за умно и красиво момче-италианче!

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот arena23 » 01 май 2018 14:11

Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ГОЛЯМ ГАФ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЕРОЕ !

Мнениеот galina4 » 01 май 2018 14:32

arena23 написа:Хм,"доцентКА"-само необразованите употребяват! Много е издайническо!!!!!


Не съм виновна аз, че нямате необходимото образование или сте си бъркали в носа когато учителката Ви е обяснявала правилата на членуването.
Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род.
В края на краищата сме е епохата на феминизма.
В Германия има канцлерка, а не канцлер. В Русия има говорителка на президента, а не говорител. В тениса покрай тенисистите се състезават и тенисистки.
Така че няма нищо необикновено покрай професорите, доцентите и учителите да има и професорки, доцентки и учителки!
Лек ден и да приключим дотук!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта