Берое-Лудогорец-0:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот шивача » 06 мар 2018 19:05

няма засада, няма и дузпа. това се свири все пак само в обрязанград :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот шивача » 06 мар 2018 19:06

тик-так, тик-так, аре Лудогорче, напъни :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот LSFC 1914 » 06 мар 2018 19:06

Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:Ъъъъъ на мен ми се виде, че има дузпа за отбора без фенове. Отбора от Стара Загора, отново показва, че за господарите си от микре всичко правят, в рамките на няколко дена живота си оставиха за да могат да измъкнат точки на 2-та не оранжеви отбора.

К'ва дузпа бе. :shock: :shock: :shock: :shock: Преди това имаше засада, ама подкупения от Домус ага коментатор каза, че няма засада.

Стига си писал и ти глупости, никаква засада нямаше, може да сме от един отбор и да не ги харесвам на агата отбора, но не може на това да не е дузпа. Плешивият събори румънеца, което според правилника е дузпа. Нали се сещаш, че ако за нас не свирят такова нещо, света ще се ореве. И правят ебахти тъпият мач.


Ти пишеш глупости. Иван Иванов прави абсолютно чист шпагат. Ама разбирам все пак си родом от Разград и затова така говориш.

Какъв чист шпагат, като Иван Иванов дори не е близко до топката, ахахахахахха . Това къде съм роден няма никакво значение в момента, надявам се да паднат чернилните на домуса, но истинате че има дузпа. Пак виж повторението.
ю
Явно спориш за нещо, което дори не си го видял. Спирам да пиша с теб.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот Sstefanov » 06 мар 2018 19:07

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... roe-474970
Виж тук, как плешивият не е доскоснал топката, защото е на почти метър от нея и спъва румънеца? Ти на малоумен ли ме правиш, че това е чист шпагат, второ виж кой пак покрива засадата. Изобщо в тоя форум разбирате ли от футбол.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот Sstefanov » 06 мар 2018 19:08

LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:Ъъъъъ на мен ми се виде, че има дузпа за отбора без фенове. Отбора от Стара Загора, отново показва, че за господарите си от микре всичко правят, в рамките на няколко дена живота си оставиха за да могат да измъкнат точки на 2-та не оранжеви отбора.

К'ва дузпа бе. :shock: :shock: :shock: :shock: Преди това имаше засада, ама подкупения от Домус ага коментатор каза, че няма засада.

Стига си писал и ти глупости, никаква засада нямаше, може да сме от един отбор и да не ги харесвам на агата отбора, но не може на това да не е дузпа. Плешивият събори румънеца, което според правилника е дузпа. Нали се сещаш, че ако за нас не свирят такова нещо, света ще се ореве. И правят ебахти тъпият мач.


Ти пишеш глупости. Иван Иванов прави абсолютно чист шпагат. Ама разбирам все пак си родом от Разград и затова така говориш.

Какъв чист шпагат, като Иван Иванов дори не е близко до топката, ахахахахахха . Това къде съм роден няма никакво значение в момента, надявам се да паднат чернилните на домуса, но истинате че има дузпа. Пак виж повторението.
ю
Явно спориш за нещо, което дори не си го видял. Спирам да пиша с теб.

Дадох ти линк погледни и не ми се много умен, тарикат.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот popokutepetel » 06 мар 2018 19:09

bsz1916 написа:
popokutepetel написа:
LSFC 1914 написа:
miro_rz написа:2-1 / 1-1 . Няма да спечелим мача !


E как няма да спечелите ? Нали затова има съдии. :)


Тук съдиите няма да са фактор. Бирое си е в ролята на Тодора ;)

Днес играем с Лудогорец , а не с Микре Юнайтед . Така че мачът ще е истински , пък каквото стане - така или иначе от 4 - тото място няма кой да ни измести , а за по - напред няма кой да ни позволи .


Вие си полягате и на тия ;) Берое играе така, че да загуби

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 06 мар 2018 19:10

Съдиите ни пуснаха аванта ама некадърника Райнов не можа да вкара от малкото наказателно поле :idea: :!:

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот Sstefanov » 06 мар 2018 19:11

Тънка засада, но според мен я имаше

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 06 мар 2018 19:11

0:1-Марселиньо.Не вкараш ли ще ти вкарат.ФАКТ.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-6 март от 17:30 часа

Мнениеот LSFC 1914 » 06 мар 2018 19:12

Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:
Sstefanov написа:
LSFC 1914 написа:К'ва дузпа бе. :shock: :shock: :shock: :shock: Преди това имаше засада, ама подкупения от Домус ага коментатор каза, че няма засада.

Стига си писал и ти глупости, никаква засада нямаше, може да сме от един отбор и да не ги харесвам на агата отбора, но не може на това да не е дузпа. Плешивият събори румънеца, което според правилника е дузпа. Нали се сещаш, че ако за нас не свирят такова нещо, света ще се ореве. И правят ебахти тъпият мач.


Ти пишеш глупости. Иван Иванов прави абсолютно чист шпагат. Ама разбирам все пак си родом от Разград и затова така говориш.

Какъв чист шпагат, като Иван Иванов дори не е близко до топката, ахахахахахха . Това къде съм роден няма никакво значение в момента, надявам се да паднат чернилните на домуса, но истинате че има дузпа. Пак виж повторението.
ю
Явно спориш за нещо, което дори не си го видял. Спирам да пиша с теб.

Дадох ти линк погледни и не ми се много умен, тарикат.


Taрикати сте вие от Разград. Отново подарък. Или дузпа или гол от засада.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта