БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот luxorus » 21 фев 2018 13:10

Айде стига с глупости.пийте си ракията и се радвайте на живота и не на последно място си подкрепяйте отборите.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот Red_Neck » 21 фев 2018 15:09

Значи, ....ако ще и на ПФК "ТЕЦ МИ2 - Берое" да се прекръстите, все ми е тая.
Но много държа да има "Берое" в името, та да си гарантираме между 3 и 6 гола + на визита. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот zara.1916 » 21 фев 2018 16:53

Литекс-София не звучи лошо,
но на Гномас му трябваха 3 000 шизофреници за публика

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот G_I_G » 21 фев 2018 18:38

Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот CaptainBertorelli » 21 фев 2018 19:33

G_I_G написа:Намерих още доказателства, доказващи ,че сегашното Берое Е автентичното Берое, на 100%, по всички закони на България, UEFA и БФС, но за огромно съжаление сканираните документи от адвокат, пределно запознат с въпросните дела, не могат да се отворят в голям формат, защото нямам такъв достъп и чрез кеширана версия в Google видях само една малка част от доказателствата, но предимно писмени. Не ми се играе на човека чак да му пиша и да ми прати всичките документи заедно с експертно мнение към тях. Утре може малко поне да копирам част от документите,пуснати от него в писмен вид, ще видя.

Никой не оспорва, че сегашното Берое е признато от ФИФА, БФС и и т.н
Но говорим за събития от 18-19 години. Тогава, кой какво е признавал, не е ясно. Спорът не е, дали това е Берое. Берое е. Не е редно да вляза в темата за Черно Море-Берое, интересна ми беше и да видя, как един, който има обсесия от моя отбор, за пореден път обсъжда трети отбор. Разбра ли ме?
Хайл Мусолини

biso62
Мнения: 318
Регистриран на: 17 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот biso62 » 21 фев 2018 20:15

Изненадан съм. Днес във форумите на гонг от 5 теми три касаят ЦСКА,припознаване и прочие. Но кучетата си лаят,керванът си върви. И доказателството е налице-Верея бе гост на стадиона си,Неистинскя берое унизен с 6 на 0,стимулираните Кисели млека отнесоха петица.Много боли.Но ако приемете,че ви бие ЦСКА-поне няма да е унижение.Защото ако твърдите,че Чавдар-Микре-Етрополе за ви го начукали толкова яко -по добре е да се самозакриете.И да припознаете някой друг клуб,дето не е изял толкова пердах. И че ЦСКА си е ЦСКА ,независимо от лаенето на кучетата-ами керванът си върви по пътя.А други-само грачат.

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот Dido SZ » 21 фев 2018 20:56

biso62 написа:Изненадан съм. Днес във форумите на гонг от 5 теми три касаят ЦСКА,припознаване и прочие. Но кучетата си лаят,керванът си върви. И доказателството е налице-Верея бе гост на стадиона си,Неистинскя берое унизен с 6 на 0,стимулираните Кисели млека отнесоха петица.Много боли.Но ако приемете,че ви бие ЦСКА-поне няма да е унижение.Защото ако твърдите,че Чавдар-Микре-Етрополе за ви го начукали толкова яко -по добре е да се самозакриете.И да припознаете някой друг клуб,дето не е изял толкова пердах. И че ЦСКА си е ЦСКА ,независимо от лаенето на кучетата-ами керванът си върви по пътя.А други-само грачат.


Може и да си прав, все пак ЦСКА го закриха, а те инкасихара 8-ца от Ловеч.
Темата е много тъпа и безсмислена, мое мнение.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот CaptainBertorelli » 21 фев 2018 21:07

При тази деветка в два мача, не бих коментирал осмици. Мое мнение.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот Dido SZ » 21 фев 2018 21:16

CaptainBertorelli написа:При тази деветка в два мача, не бих коментирал осмици. Мое мнение.


Прав си, девет в два мача е повече от осем в един и това е поредното доказателство за безсмислието на темата.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: БЕРОЕ-Изясняване на ситуацията с имената

Мнениеот CaptainBertorelli » 21 фев 2018 21:22

Dido SZ написа:
CaptainBertorelli написа:При тази деветка в два мача, не бих коментирал осмици. Мое мнение.


Прав си, девет в два мача е повече от осем в един и това е поредното доказателство за безсмислието на темата.

Абсолютно...
Хайл Мусолини


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта