старозагорски идиоти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот bsz1916 » 20 фев 2018 12:57

И по горе писах че трябва да се сезират компетентните органи , да се издирят виновниците и да си получат заслуженото . Сега заради една шепа олигофрени на стадиона , във форума се пишат и глупости , отива се към заяждане и се развалят отношенията между феновете на двата отбора , които винаги са биле много добри .

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот gihuelo » 20 фев 2018 13:38

bsz1916 написа:И по горе писах че трябва да се сезират компетентните органи , да се издирят виновниците и да си получат заслуженото . Сега заради една шепа олигофрени на стадиона , във форума се пишат и глупости , отива се към заяждане и се развалят отношенията между феновете на двата отбора , които винаги са биле много добри .

Офтопик:
Първи пост в които нищо не казваш за ЦСКА :) Я се поправи:)

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот kamilata3 » 20 фев 2018 13:54

gihuelo написа:
bsz1916 написа:И по горе писах че трябва да се сезират компетентните органи , да се издирят виновниците и да си получат заслуженото . Сега заради една шепа олигофрени на стадиона , във форума се пишат и глупости , отива се към заяждане и се развалят отношенията между феновете на двата отбора , които винаги са биле много добри .

Офтопик:
Първи пост в които нищо не казваш за ЦСКА :) Я се поправи:)


ХАХА да вярно е това.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот gihuelo » 20 фев 2018 14:07

kamilata3 написа:
gihuelo написа:
bsz1916 написа:И по горе писах че трябва да се сезират компетентните органи , да се издирят виновниците и да си получат заслуженото . Сега заради една шепа олигофрени на стадиона , във форума се пишат и глупости , отива се към заяждане и се развалят отношенията между феновете на двата отбора , които винаги са биле много добри .

Офтопик:
Първи пост в които нищо не казваш за ЦСКА :) Я се поправи:)


ХАХА да вярно е това.

Офтопик:
Аз илно се съмнявам ,че bzs1916 e изобщо от Стара Загора :) Прилича ми на двама видни герои -единия от Русе и Беладоната

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот angelofdeath » 20 фев 2018 15:01

Компетентните органи не знам дали имат изобщо органи в гащите щом допускат малки групи идиоти да тормозят останалите. Трябва система, в която и двете страни да вярват. Ясно е, че без полиция мачовете във България стават бойно поле!

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 15:31

zara.1916 написа:анихилатор,
има нещо гнило в разказа ти :idea:
Премълчаваш нещо.
Сложи ръка на сърцето си и обясни с какво си предизвикал т.н. "идиоти" преди да те пребият.

С ръка на сърцето казвам че ме нападнаха в гръб час след мача на около километър от стадиона, нищо не премълчавам, питай ги не може да не знаеш кои са.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 15:34

TNT написа:
anihilator написа:Радвам се че господин 984813 се появи точно и ясно ни обясни каква е картинката в Стара Загора прочетете му и двата коментара , а феновете на Берое които работят или учат във Варна ги познавам никой не ми се е оплаквал досега /това към TNT/.

Каква длъжност изпълняваш,че да идват да ти се оплакват? И за какво да ти се оплакват като няма нищо откраднато,а бития бит е............и т.н.И друго.Такива инциденти за съжаление се случват прекалено често преди и след мачове.Ако за всеки се пише толкова,то трябва само това да коментираме.Според тебе едва ли не само фенове на Берое ги предизвикват.И дай сега да ги заклеймим.Ай моля ти,нЕма нужда..... ;) Като се изявяваш на някакъв фактор във Варна,първо потърси вашите "варненски путчици" и виж за какво става на въпрос! ;)

Изявявам се като приятел на 5-6 ч0века от стара загора които живеят във Варна , да предполагам че за човек като теб приятел е чужда дума, и като приятели коментираме подобни теми.А хора които нападат в гръб и после бягат са путчици да , питай баща си ако не вярваш :lol:

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот kamilata3 » 20 фев 2018 15:53

Почваш да обиждаш и си мисля ,че не е било за нищо боя ти.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 16:58

kamilata3 написа:Почваш да обиждаш и си мисля ,че не е било за нищо боя ти.

Кого обиждам ти там ли беше та се обиждаш, ако не дай ти дефиниция за такива хора.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 20 фев 2018 17:00

kamilata3 написа:Почваш да обиждаш и си мисля ,че не е било за нищо боя ти.

А ти на мое място нямаше ли да обиждаш?ЩЕШЕ ДА СЕ РАДВАШ ЛИ?


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта