старозагорски идиоти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 19 фев 2018 16:40

Снощи гледах по телевизията мача на Гладбах срещу Дортмунд. Към 70-та минута камерата се спря за 10-на секунди на една двойка млади хора на трибуната - момиче с фланелка на домакините от Мьонхенгладбах и нейния кавалер с фланелка на Дортмунд, които следяха внимателно играта. Накрая ги показа отново - този път се целуваха... Чак ми домъчня, като се сетих за простотиите същия ден в София, преди и по време на мача "Левски" - "Ботев". Сега виждам, че и другаде не са останали по-назад. Кога ще седнем пак (както сме го правили едно време) един до друг привърженици на отбори-съперници на терена? Кога ще спрем да си избиваме комплексите на стадиона? Кога ще разберем, че всичко това е просто една велика игра, а ние сме преди всичко хора?!...
П.П. Писал съм и друг път в този форум: Не е задължително привържениците на отбори-съперници да се обичаме, но можем поне да се опитаме да се уважаваме! :!:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 19 фев 2018 17:06

Captain Stottlemeyer написа:Снощи гледах по телевизията мача на Гладбах срещу Дортмунд. Към 70-та минута камерата се спря за 10-на секунди на една двойка млади хора на трибуната - момиче с фланелка на домакините от Мьонхенгладбах и нейния кавалер с фланелка на Дортмунд, които следяха внимателно играта. Накрая ги показа отново - този път се целуваха... Чак ми домъчня, като се сетих за простотиите същия ден в София, преди и по време на мача "Левски" - "Ботев". Сега виждам, че и другаде не са останали по-назад. Кога ще седнем пак (както сме го правили едно време) един до друг привърженици на отбори-съперници на терена? Кога ще спрем да си избиваме комплексите на стадиона? Кога ще разберем, че всичко това е просто една велика игра, а ние сме преди всичко хора?!...
П.П. Писал съм и друг път в този форум: Не е задължително привържениците на отбори-съперници да се обичаме, но можем поне да се опитаме да се уважаваме! :!:



+1
През 80-те нямаше сектор "гости" и сектор "домакини". Ходехме заедно на мачове. .... Е, агитките викаха, псуваха и т.н., ама все пак не сме на опера! Дано помъдреем ...!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот angelofdeath » 19 фев 2018 17:14

Младите гледат много филми и мислят, че в истинския живот всичко им е позволено? Няма такъв филм. Или останахме само нашата държавица. Нека се бият, но честно! Не да тръгват за гостуване въоръжени, като за война. Няма лошо да се разкършат срещу себеподобните си, но не и с деца и жени. Да не говорим за разликата във бройки те, когато и най-големия смешник става герой, защото са едно към десет!

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот kamilata3 » 19 фев 2018 17:18

anihilator написа:Ч[color=#BFBF40]естно казано така и не разбрах какво е станало и сега за пръв път разбирам че е имало някакъв инцидент . Иначе наистина във футболните агитки напоследък се навъдиха доста олигофрени и дори си мисля че това е една от причините голяма част от нормалните хора да спра[color=#80BFBF]т да ходят на мачове . Надявам се съответните органи да си свършат работата и виновните да си получат заслуженото . При всички случаи не е трудно да се разбере кои са пътували с тези автобуси и виновните да бъдат издирени[/color[/color]] .тОВА МИСЛЯ ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО СВЪРШИТЕ ,АЗ СЕ СВЪРЗАХ С ХОРАТА НА бЕРОЕ ВЪВ вАРНА които държат хостела докараха ми някакъв с дълга коса на каква си там фракция шеф звъня къде незнам щял да ги издири и да ми се обади , още никой не ми е звънял.Акакво има за издирване двата буса които са пътували от Стара загора :?:


Не казвам ,че това което е станало е нормално,но забележи и твоя начин на изказване,докараха ми там някакъв с дълга коса,значи и ти се изживяваш на мутра щом ти докарват,след това пишеш аз човек без причина не съм бил,само по писаното ти разбирам ,че и ти не си от кротките,дано греша и да е плод на емоция ,но ако е обратното замисли се и ти дали нямаш вина.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 17:34

Captain Stottlemeyer написа:Снощи гледах по телевизията мача на Гладбах срещу Дортмунд. Към 70-та минута камерата се спря за 10-на секунди на една двойка млади хора на трибуната - момиче с фланелка на домакините от Мьонхенгладбах и нейния кавалер с фланелка на Дортмунд, които следяха внимателно играта. Накрая ги показа отново - този път се целуваха... Чак ми домъчня, като се сетих за простотиите същия ден в София, преди и по време на мача "Левски" - "Ботев". Сега виждам, че и другаде не са останали по-назад. Кога ще седнем пак (както сме го правили едно време) един до друг привърженици на отбори-съперници на терена? Кога ще спрем да си избиваме комплексите на стадиона? Кога ще разберем, че всичко това е просто една велика игра, а ние сме преди всичко хора?!...
П.П. Писал съм и друг път в този форум: Не е задължително привържениците на отбори-съперници да се обичаме, но можем поне да се опитаме да се уважаваме! :!:

На всичко отгоре тези инциденти стават на 2 мача на които нямаше неспортсменско поведение на терена , а не видях и такива съдийски грешки , които да изнервят хората по трибуните . Дори ми направи добро впечатление начина по който се разделиха съперниците на терена след срещите .

984813
Мнения: 30
Регистриран на: 19 яну 2018 22:06

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот 984813 » 19 фев 2018 17:57

anihilator написа:Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора :?: Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб :?: А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:



НИЩО ТИ НЯМА БОЙ И ЕБАНЕ НЕ СЕ ВРЪЩАТ, ОРГАНИЗИРАЛИ ГО ИЗДИРИЛИ ТЕ, И ТИ ГО НАХАКАЛИ ТОВА Е. !! ТИ СЕГА ЗЛОБАР ИСКАШ ДА СИ ОТМЪЩАВАШ НАЙ-ОМРАЗНО И ЗЛОБНО ЕБАХТИ И ГАДНОТО ШИБАНО КОПЕЛЕ СИ. ВИКАШ: НЕ СЪМ БИЛ ЧОВЕК БЕЗ ПРИЧИНА ЗНАЧИ, АКО ИМА ПРИЧИНА ЩЕ РАЗБИЕШ ОТ БОЙ?? МАКАР ЧЕ ТИ ЛЪЖЕШ ПРЕУВЕЛИЧАВАШ, И БЕЗ ПРИЧИНА ЩЕ ГО НАБИЕШ, >> АМА ТУКА ЗА ПРЕД НАС ДА СЕ ПРАВИШ НА МОМИНА СЪЛЗА, И СВВЕТА ВОДА НЕНАПИТА КАТО ЖЕРТВА ДА ИЗЛЕЗНЕШ<< !! КАЗВАШ ЧЕ БЕЗ ПРИЧИНА НЯМА ДА НАБИЕШ НИКОЙ НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ЩЕ Е ФУТБОЛ, И КАКЪВТО И ДА БИЛ ДРУГ СПОРТ.!! МАЛКО СЕ ПРАВИШ НА ЖЕРТВА ТУКА, И ОБИЖДАШ НАПАДАШ БЕЗ ДА СИ ВИДЯЛ И ДА ИМАШ ДОКАЗАТЕЛСТВА КОИ ВСЪЩНОСТ Е !! И АКО НЯКОЙ ПАПАГАЛ ИЛИ НЯКОЙ ЯДЕ ЛАЙНА И КАЖЕ КОИ СА БИЛИ ТИЯ КОИТО СА ТЕ НАПАДНАЛИ СА ПРОСТИ ШМАТКИ,НАДЯВАМ СЕ ЧЕ НЯМА ДА СЕ ИЗДЪНЯТ,ЗАЩОТО ТАКИВА НЕЩА НЕ СЕ КАЗВАТ ТРЯ СИ ГЛУПАК ДА СИ ВКАРАШ САМ АВТОГОЛ !! ТОВА Е ЦЯЛАТА РАБОТА !!. ИНАЧЕ МАЧКАЙ ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ: > БЯЛО МОРЕ-БЕРОЕ ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА ПОНЕ 1-5, 1-6 ТРЯБВАШЕ ДА Е РЕЗУЛТАТА !!.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот hydetoshi » 19 фев 2018 19:29

Captain Stottlemeyer написа:П.П. Писал съм и друг път в този форум: Не е задължително привържениците на отбори-съперници да се обичаме, но можем поне да се опитаме да се уважаваме! :!:

Няма нищо по-красиво от това да излезеш на терена и да се надиграваш с противника с всичко ,което умееш и по правилата на играта. А след двубоя загубилия отбор да поздрави победителите за техния успех.Уважението е задължително,но нещата ужасно се изкривиха и станаха страшно уродливи.
Още си спомням през сезон 1991/92 Левски и ЦСКА се гонеха през целия сезон на 1-2 точки разстояние.Левски тогава играеше домакинствата си на Васил Левски а ЦСКА на Армията. Програмата беше направена така,че по-голямата част от домакинствата на двата отбора съвпадаха по дни и часове. Когато паднеше гол на някой от двата стадиона се чуваше на другия ,как публиката избухва. И нямаше такава полиция,нямаше такива простотии като сега.Аз не съм чул за някакъв инцидент по време на тези мачове. Какво се случи? Защо днес нещата са толкова страшни? Израсна цяло поколение без ценности,без морал,без нищо. Как да ходят хората по мачове,как да заведа децата си на стадиона? Срам ме е от това,което се случва!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот nyketo » 19 фев 2018 19:53

на първо място е възпитанието,след това идват сайтове,сайтчета,журналисти,журналистчета...разбирате ме какво казвам..това надъхване и овълчване идва от псевдожурналистиката..

Потребителски аватар
tony1977
Мнения: 304
Регистриран на: 20 мар 2009 18:59
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот tony1977 » 19 фев 2018 20:18

Captain Stottlemeyer написа: Не е задължително привържениците на отбори-съперници да се обичаме, но можем поне да се опитаме да се уважаваме! :!:


Абсолютно подкрепям и заставам зад това мнение.
Любовта на хората прави един отбор ГОЛЯМ!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот Mirosvel » 19 фев 2018 20:20

anihilator написа:Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора :?: Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб :?: А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:



Доста тъпо и подло, ако е така както си го описал! Или си биткаджия или си путе. Тия май са били от втотото. Хубаво е обаче да не поставяш под общ знаменател мъжете от Ст. Загора, защото току виж някой показал, я на жена ти, я на сестра ти, че в Ст. Загора мъже има!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта