старозагорски идиоти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 19 фев 2018 13:48

Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора :?: Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб :?: А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот greeny » 19 фев 2018 14:22

За съжаление глупостта става все по-масова в България и такива неща все по-често срещани.
I am the Lizard King, I can do anything!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот G_I_G » 19 фев 2018 14:25

Без да съм ултрас, хулиган и тем подобни искам да ти кажа,че да си мъж не означава да набиеш някой.
Особено и ако си по-силен физически.
Истинските мъже са достатъчно мъдри и силни , за да не се занимават с такива глупости, да дойдат при теб и да ти кажат например "Ела да изпием по една биричка, братле, кво очакваш от мача днес" и накрая да си кажете даже "Успех и нека по-добрите победят". И защо не да си останете добри познати.
Да има човешки разговор и отношение без простотии и боища!
Както веднъж на мен ми се случи с едни варненци-младо семейство , с които още сме добри познати.
Това , дето ми го описваш наистина е жалко и тъжно, че още се случва в България.
Има една огромна омраза и простотия , които са навсякъде.
Точно това отблъсква масата хора да ходят на мачове.
Точно ей тия простотии и боища!
Последна промяна от G_I_G на 19 фев 2018 14:29, променено общо 1 път.

Чаровник
Мнения: 22
Регистриран на: 02 юли 2014 22:09
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот Чаровник » 19 фев 2018 14:28

anihilator написа:Хайде обяснете сега на хората тук как се нападат 3 ма човека в гръб от 2 буса хора :?: Уж сте мъже , а излязохте путки .10 пъти повече сте поне лице в лице не можахте ли да застанете а тихомълком в гръб :?: А къде сте тръгнали като не можете да се биете 10 човека 3 минути не могат да ме набият :lol: Доста педерастко събаряте ме тихомълком в гръб и почвате да ритате на земята , като се изправих тичате да бягате към буса путчици миризливи :lol: Явно в стара загора мъже няма щото това не беше идея на някой си тъпак а организирано с два буса срещу трима човека в тъмнината.Ще си получите наказанието :twisted:


Изображение

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот Vladislav » 19 фев 2018 14:55

G_I_G написа:Без да съм ултрас, хулиган и тем подобни искам да ти кажа,че да си мъж не означава да набиеш някой.
Особено и ако си по-силен физически.
Истинските мъже са достатъчно мъдри и силни , за да не се занимават с такива глупости, да дойдат при теб и да ти кажат например "Ела да изпием по една биричка, братле, кво очакваш от мача днес" и накрая да си кажете даже "Успех и нека по-добрите победят". И защо не да си останете добри познати.
Да има човешки разговор и отношение без простотии и боища!
Както веднъж на мен ми се случи с едни варненци-младо семейство , с които още сме добри познати.
Това , дето ми го описваш наистина е жалко и тъжно, че още се случва в България.
Има една огромна омраза и простотия , които са навсякъде.
Точно това отблъсква масата хора да ходят на мачове.
Точно ей тия простотии и боища!

Нямам какво да добавя. За огромно съжаление нещата обаче седят по съвсем различен начин. Война по стадионите, война до стадионите, война на пътя... война навсякъде.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 14:57

Честно казано така и не разбрах какво е станало и сега за пръв път разбирам че е имало някакъв инцидент . Иначе наистина във футболните агитки напоследък се навъдиха доста олигофрени и дори си мисля че това е една от причините голяма част от нормалните хора да спрат да ходят на мачове . Надявам се съответните органи да си свършат работата и виновните да си получат заслуженото . При всички случаи не е трудно да се разбере кои са пътували с тези автобуси и виновните да бъдат издирени .

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот greeny » 19 фев 2018 15:04

това са някой от новоизлюпените "хулигани", които само в гръб могат да се правят на мъже. От хората които едно време обикаляхме с влакове цяла България вече рядко ходим. Едно време правихме простотии всякакви, но в гръб хора не си спомням да сме нападали.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 19 фев 2018 15:18

Ч[color=#BFBF40]естно казано така и не разбрах какво е станало и сега за пръв път разбирам че е имало някакъв инцидент . Иначе наистина във футболните агитки напоследък се навъдиха доста олигофрени и дори си мисля че това е една от причините голяма част от нормалните хора да спра[color=#80BFBF]т да ходят на мачове . Надявам се съответните органи да си свършат работата и виновните да си получат заслуженото . При всички случаи не е трудно да се разбере кои са пътували с тези автобуси и виновните да бъдат издирени[/color[/color]] .тОВА МИСЛЯ ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО СВЪРШИТЕ ,АЗ СЕ СВЪРЗАХ С ХОРАТА НА бЕРОЕ ВЪВ вАРНА които държат хостела докараха ми някакъв с дълга коса на каква си там фракция шеф звъня къде незнам щял да ги издири и да ми се обади , още никой не ми е звънял.Акакво има за издирване двата буса които са пътували от Стара загора :?:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот anihilator » 19 фев 2018 15:23

Както виждаш не съм достатъчно тъп да търся и да бия наред за да отмъщавам хората на берое във варна са си живи и здрави , на 37 съм и за тея години никога не съм бил човек без причина камо ли за футбол.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: старозагорски идиоти

Мнениеот bsz1916 » 19 фев 2018 16:10

anihilator написа:Ч[color=#BFBF40]естно казано така и не разбрах какво е станало и сега за пръв път разбирам че е имало някакъв инцидент . Иначе наистина във футболните агитки напоследък се навъдиха доста олигофрени и дори си мисля че това е една от причините голяма част от нормалните хора да спра[color=#80BFBF]т да ходят на мачове . Надявам се съответните органи да си свършат работата и виновните да си получат заслуженото . При всички случаи не е трудно да се разбере кои са пътували с тези автобуси и виновните да бъдат издирени[/color[/color]] .тОВА МИСЛЯ ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО СВЪРШИТЕ ,АЗ СЕ СВЪРЗАХ С ХОРАТА НА бЕРОЕ ВЪВ вАРНА които държат хостела докараха ми някакъв с дълга коса на каква си там фракция шеф звъня къде незнам щял да ги издири и да ми се обади , още никой не ми е звънял.Акакво има за издирване двата буса които са пътували от Стара загора :?:

Така нищо няма да стане и случая ще се потули . Трябва да се ангажира полицията - за тях не е проблем да изискат от фенклуба списъка с пътувалите и да разплетат случая . Освен това тъй като тия хора ходят организирано , вероятно голяма част от тях са заснети и от камерите на стадиона ( ако има такива ) и евентуално да разпознаете някои от тях . Борбата с футболното хулиганство трябва да се води от тия , на които това им е работата . Не казвам че това което сте направили е излишно , но едва ли ще е достатъчно .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта