Черно море-Берое-1:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот Red_Neck » 07 фев 2018 13:06

Най-вероятно Х.
Аз се надявам на 2-ка.
Берое в първата шестица ни гарантира още 6 точки и около 9-10 гола плюс ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот TNT » 07 фев 2018 15:00

Red_Neck написа:Най-вероятно Х.
Аз се надявам на 2-ка.
Берое в първата шестица ни гарантира още 6 точки и около 9-10 гола плюс ;)


Кефиш се,че имаме коври в ръководството и отбора които даже и не крият,че са фенове на трансджендърския отбор от Микре ? :? И какво ще ви стоплят 6т. и голова разлика от два мача ако щеш и 30 гола плюс? Ще станете по-силен отбор ли,ще припознаете по-бързо и силно селския си отбор или ще станете по-малко футболни коври и трансджендъри ли или що......? :lol: :lol: :oops:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот Red_Neck » 07 фев 2018 16:21

Не, ... кефя се, че от над 30 години сте ни абонати и ако биете във Варна, ще удължим абонамента с още 2 мача.
Кое не разбра?

... па кой, ковра, кой джендър във вашето ръководство - въобще не ме интересува.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот bsz1916 » 07 фев 2018 16:26

Red_Neck написа:Не, ... кефя се, че от над 30 години сте ни абонати и ако биете във Варна, ще удължим абонамента с още 2 мача.
Кое не разбра?

... па кой, ковра, кой джендър във вашето ръководство - въобще не ме интересува.

Какви 30 години , след като ЦСКА - СОФИЯ ( София ) e отбор на година и половина .

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот Vladislav » 07 фев 2018 16:30

bsz1916 написа:
Red_Neck написа:Не, ... кефя се, че от над 30 години сте ни абонати и ако биете във Варна, ще удължим абонамента с още 2 мача.
Кое не разбра?

... па кой, ковра, кой джендър във вашето ръководство - въобще не ме интересува.

Какви 30 години , след като ЦСКА - СОФИЯ ( София ) e отбор на година и половина .

Няма и толкова даже.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот Red_Neck » 07 фев 2018 16:59

bsz1916 написа:
Red_Neck написа:Не, ... кефя се, че от над 30 години сте ни абонати и ако биете във Варна, ще удължим абонамента с още 2 мача.
Кое не разбра?

... па кой, ковра, кой джендър във вашето ръководство - въобще не ме интересува.

Какви 30 години , след като ЦСКА - СОФИЯ ( София ) e отбор на година и половина .

Офтопик:
Подкрепяй си Олимпик-Берое (Тетевен) и не се кахъри на вятъра ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 08 фев 2018 06:49

Red_Neck написа:Най-вероятно Х.
Аз се надявам на 2-ка.
Берое в първата шестица ни гарантира още 6 точки и около 9-10 гола плюс ;)

Фактите са си факти а когато те говорят дори и ние Богопомазаните и Богоизбраните сме длъжни смирено да сведем главици и просто да замълчим.Ако евентуално се класираме за тази прословута първа шестица трябва да сте благосклонни към Берое и поне в съблекалнята на порутената Армийка да сте подхвърлили няколко тубички Вазелин и 20-тина чифта наколенки и налакътници които да се използват и еротиката да не бъде чак толкова хард 8-) :!: :idea: :mrgreen: :lol: ;)

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот nyketo » 12 фев 2018 19:37

Red_Neck написа:
bsz1916 написа:
Red_Neck написа:Не, ... кефя се, че от над 30 години сте ни абонати и ако биете във Варна, ще удължим абонамента с още 2 мача.
Кое не разбра?

... па кой, ковра, кой джендър във вашето ръководство - въобще не ме интересува.

Какви 30 години , след като ЦСКА - СОФИЯ ( София ) e отбор на година и половина .

Офтопик:
Подкрепяй си Олимпик-Берое (Тетевен) и не се кахъри на вятъра ;)

Олимпик и Берое,стана Берое..правилно !
Ловеч и Етрополе,къде е ЦСКА тук

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 13 фев 2018 09:11

E, Дойде време да видим каква сме я свършили през зимната подготовка!
Имаме реални шансове за 6-цата. Ако продължим .... ни чака тежка битка с БОТЕВЪ за 3-то място. :o :P
И не плюйте толкова по тренера - каквото може го прави. Кого да вземем? Мауриньо?
Пари за селекция няма - само свободни агенти! Т. е. посредствени футболисти и при добър късмет някой малко по-читав, който веднага ще получи оферти от някой "гранд" за повече пари.
Единствената ми критика към Томаш е, че не обиграва момчета от школата. Да пуска по-често наши кадри.

Иначе да си пожелавам успешен пролетен старт и зелено-бяло щастие!

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Черно море-Берое-17 февруари от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 13 фев 2018 18:54

bsz1916 написа:Иска ми се да греша , но мисля че Илиан в никакъв случай няма да допусне да загуби първия си мач начело на родния си отбор . И то срещу такъв посредствен треньор като Сашко Пътя . Ако измъкнем равен в този мач , това ще е успех .


То и в Пловдив беше треньор на Локо-то и се видя колко няма да допусне загуба от нас ,след като ги убихме с 5:1 !
Очаквам лесна победа с 3:0 за Берое!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта