Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот August Burns Red » 26 май 2017 18:47

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
August Burns Red написа:
bsz1916 написа:Според публикации на ТОП СПОРТ и СПОРТАЛ , Венци Христов се връща в БЕРОЕ .



Хахеахе да прочетах и аз този малко и той като мапуку предател, за мен венци играеше по добре от мапуку, по постоянен е венци.!!
Ще видим може и томаш да го върне.!!От БЕРОЕ в риека че после в левски !![/quote

Венци Христов ... ?
В началото, първите 10-на мача всеки път вкарва и после пресъхва. Беше бърз . ... тогава. Прекален индивидуалист - егоист.
Сега е след контузия и трябва време да си върне формата. Не знам защо не го харесаха в Левски? Там вкарваше.
Те май никого не харесват ... понякога си мисля, че и себе си не харесват.

Като няма риба ... и ракът е риба. Плащаме колкото можем и вземаме това, което можем да си позволим.
Поне си го знаем.
Ама не е лошо да имаме и други опции. Салмикиви дойде с големи надежди, но засега ...



Кивито ли ахехех кивито вика много голове не знам си какво ако томаш му даде шанс цяло лято до май 2018 ще видим какви голове какви работи ще сътвори. За сега нямаме нападател кивото не го броят за момента за нападател не е показал още че е нападател !! Но може би ще остане !! така от школата ще видим какво ще вземе томаш а това аааа венци може се върне ще се превърне отново в любимец бих се радвал да шибне някоя шайба на левски. Само мапуку да не вкара на берое че ще го бият ПОСЛЕ !

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот August Burns Red » 28 май 2017 22:16

Чакам с нетърпение 8 юни да видя александър томаш как ще бъде представен от илко русев хихихи баси кефа !! Какво ще афишира томаш цели и т.н ще е умерен тих без гръмнки изхвърленията и т.н !! Дано след хубчев томаш е 2-рия най-добър треньор !!! успех томаш УСПЕЕЕХХ !

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот August Burns Red » 03 юни 2017 09:11

Непримерно другия петък събота и неделя ще гледаме поне 2-3 тренировки на берое с новия треньор !!!и на 8 ще го гледам !!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот sandi74 » 03 юни 2017 10:10

August Burns Red написа:Непримерно другия петък събота и неделя ще гледаме поне 2-3 тренировки на берое с новия треньор !!!и на 8 ще го гледам !!

Евала :mrgreen: :lol: То на мачовете на нашите бастуни и ботушари вече няма балъци,мазохисти и лаици които да им ходят.Отивай и намери точното място на нещастно некадърния пенсионер Веско Пенев-използвайте го по предназначение-за странична или напречна греда или за ъглово флагче.Успех 8-) :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот greenlandia » 04 юни 2017 09:54

Успех на Сашо Томаш,имам добро предчувствие !
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 05 юни 2017 13:20

greenlandia написа:Успех на Сашо Томаш,имам добро предчувствие !



+1

Да му пожелаем УСПЕХ! Да му стискаме палци! Да имаме достатъчно търпение! Човекът е читав, работяга!
Не е някой заплатаджия. Работи със сърце и душа, професионално, из основи.

И мамка му --- ХОДЕТЕ НА МАЧОВЕ! КУПУВАЙТЕ си билети!

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот August Burns Red » 05 юни 2017 21:01

хахехе треньора работи ама когато футболистите не го слушат, и правят каквото си искат ако ще, и гуардиола,моуриньо да дойде все тая ако ще, и антонио конте така че дано дано УСПЕХ НА ТОМАШ ама играчите да внимава какви взема че те са фактора за добро класиране и представяне !! Имами аз някакво яко добро предчувствие да видим !!

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот August Burns Red » 08 юни 2017 18:35

почти нищо ново не чухме във верея след всеки мач така говореше !! да видим СЕЛЕКЦИЯТА КАКВО ЩЕ СТАНЕ СЪС НЕЯ ЕУЖЕНИО ще е нов сигурен ще е това е ясно !

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот Вал » 09 юни 2017 15:04

August Burns Red написа:почти нищо ново не чухме във верея след всеки мач така говореше !! да видим СЕЛЕКЦИЯТА КАКВО ЩЕ СТАНЕ СЪС НЕЯ ЕУЖЕНИО ще е нов сигурен ще е това е ясно !

Пак почваме с 6-7 младежи. Да не се изпоконтузят сега, че имат доста години да играят. Мапукуто да не го жалим.

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот August Burns Red » 09 юни 2017 21:40

Вал написа:
August Burns Red написа:почти нищо ново не чухме във верея след всеки мач така говореше !! да видим СЕЛЕКЦИЯТА КАКВО ЩЕ СТАНЕ СЪС НЕЯ ЕУЖЕНИО ще е нов сигурен ще е това е ясно !

Пак почваме с 6-7 младежи. Да не се изпоконтузят сега, че имат доста години да играят. Мапукуто да не го жалим.



Бамбуку никой не го жали той е измекяр дезартоьр аборт ! СКОЧИ ПРЕЗ БОРДА И ЗАГУБИ ЗАВИНАГИ !! както серджиу буш за цска в левски предател ИЗМЕНИК така и мапуку за берое ПРЕДАТЕЛ !! НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА СТЪПВА ТОЙ НЕ ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ ДА ИГРАЕ БЕРОЕ Е ГОЛЯМ КЛУБ И НЕ ТЪРПИ ТАКИВА ИЗМЕКЯРСКИ И ПРЕДАТЕЛСКИ БЯГСТВА ТАКА ЧЕ ... СБОГОМ БАМБУКУ И СБОГОМ ЗА БАМБУКУ ОБРАТН ОВ БЕРОЕ !!! 3-ти престой той няма да има. ВЕНЦИ ХРИСТОВ ИЗБЯГА няма се върне на този етап както георги костадинов това са все предатели!!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта