Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот krumeto » 17 сеп 2019 07:08

Не зная кой прав, кой крив!
Що за треньор е Томаш също не зная.
Зная едно, че не биваше да направи това изказване. В него описва точно своето поведение! ;)

Срещу Левски, Ботев, Лудогорец, дори срещу Черно море играе по един начин, но появи ли се един друг отбор гащите му са на коленете. :shock:

"Томаш: Всеки играе на максимума си срещу нас
Novsport
Наставникът на Берое Александър Томашпохвали футболистите си след успеха с 1:0 над Витоша (Бистрица).
"Влязохме по най-добрия начин в мача. Всеки един се раздаде. И хората, които бяха на терена, и хората, които влязоха. Днес резултатът беше много важен. Момчетата се постараха. Ние сме отбор, който във всеки мач създава ситуации. Мога да поздравя отбора на Витоша."
"Излязоха да играят футбол. От психологическа гледна точка, когато нещо трябва да се случи на всяка цена, се получават тези проблеми. За Берое всеки един мач е тежък. Всеки един противник надскача себе си срещу Берое. До мачовете срещу нас играят по един начин, а след това предприемат нещо друго".
Novsport"
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот TristaNNN » 18 сеп 2019 12:17

krumeto написа:..... За Берое всеки един мач е тежък. Всеки един противник надскача себе си срещу Берое. До мачовете срещу нас играят по един начин, а след това предприемат нещо друго".
...

Берое = българската Барселона :mrgreen: Всички играят срещу тях като за последно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот krumeto » 18 сеп 2019 18:14

TristaNNN написа:
krumeto написа:..... За Берое всеки един мач е тежък. Всеки един противник надскача себе си срещу Берое. До мачовете срещу нас играят по един начин, а след това предприемат нещо друго".
...

Берое = българската Барселона :mrgreen: Всички играят срещу тях като за последно.


TristaNNN, много те моля, не ми приписвай думите на Томаш.
Точно за думите му съм протестирал в моя пост:
krumeto написа:Не зная кой прав, кой крив!
Що за треньор е Томаш също не зная.
Зная едно, че не биваше да направи това изказване. В него описва точно своето поведение! ;)

Срещу Левски, Ботев, Лудогорец, дори срещу Черно море играе по един начин, но появи ли се един друг отбор гащите му са на коленете. :shock:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Djipko.Bibitkov
Мнения: 16
Регистриран на: 06 юни 2021 18:45

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот Djipko.Bibitkov » 06 юни 2021 18:58

Томашчо се облизваше пак за Берое.

Mutant51
Мнения: 99
Регистриран на: 18 юли 2021 12:54
Контакти:

Re: Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Мнениеот Mutant51 » 18 юли 2021 12:58

Къде се намира сега Ал Бънди Томаш?


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта