Време е Хер Хубчев да се омита!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 дек 2014 16:49

Май някои фенове на Берое забравиха, че миналата година Берое игра във втората шестица. При това положение не разбирам каква трагедия ще бъде ако това се повтори, сякаш ще бъде провал невиждан в последните години. Да не говорим, че въпросното изпадане на Берое до втората шестица може въобще да не се състои, имат ама много сериозни шансове да са в топ6, а тогава може да се търси дори участие в ЕКТ.

В края на краищата не говорим за отбор, който е фрашкан с пари, подбира си добре платени играчи и т.н.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот sandi74 » 09 дек 2014 20:45

Betchualeng Arnaikem написа:Май някои фенове на Берое забравиха, че миналата година Берое игра във втората шестица. При това положение не разбирам каква трагедия ще бъде ако това се повтори, сякаш ще бъде провал невиждан в последните години. Да не говорим, че въпросното изпадане на Берое до втората шестица може въобще да не се състои, имат ама много сериозни шансове да са в топ6, а тогава може да се търси дори участие в ЕКТ.

В края на краищата не говорим за отбор, който е фрашкан с пари, подбира си добре платени играчи и т.н.

Лично аз няма да направя абсолютно никаква трагедия ако отново сме при опашкарите.С оглед на супер слабата игра и голова импотентност в мачовете със Славия,Хасково и Лудогорец е повече от вероятно отново да сме в долната половина.От доста време сме гола вода и жив зян-много слаби, освен изброените три мача нека си припомним как ни биха като тъпан на селска сватба във Варна и Коматево. :!: .Дали ще сме 5 или 10 в крайното класиране все тая.

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот mariuskirkov » 09 дек 2014 22:17

Michael Carrick написа:Страхотен отговор, обоснован, типичен разбирач хаха. Колко тренировки сте гледали на момчетата или на друг професионален отбор ? Може да си сигурен, че са по-малко от мен!
Чакам след няколко дена да ми отговориш, ама да не е пак колкото да трупаш мнения само, спортиста от дивана :D
И споко няма да ти отговарям, че да не ти се затрудни така или иначе затруднената мисловна дейност :twisted:
На мачовете ЯСНО се чува публиката дали иска или не Хубчев, хубаво е и вие да идете и да чуете!
Ти и да гледаш и да не гледаш тренировки виждам,че няма смисъл.Като хлапе като теб достатъчно съм тичал и то с хъс,за разлика от тия негодници "платени" по терена,/та без забележки/!?Виждам,че си хлапе и не помниш що за отбор е бил Берое!? Футболистите имаха -ЧЕСТ"-слаби- силни играеха с хъс !!!Затова ти е простено глупостите които бръщолевиш.А след всеки мач ходим на кръчма и дълго коментираме всичко което сме видяли,а не сме по диваните ха ха ха....! Никога в моето "отминало време" фенове не са обръщали гръб и пели безсмисленни песни!Вие даже не взаимствахте това което ние пеехме!Затова ви надвикват и Чорбата и Говедата и Майничките защото и за това не ви бива :mrgreen: :oops: :geek:Сложете си малко мярка и малко по реални бъдете,че е смешно ??????????????

skunk
Мнения: 93
Регистриран на: 22 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот skunk » 30 мар 2015 21:49

Ако не броим мача с Марек, 3 официални мача с един удър във вратата /случайния гол срещу ЦСКА, първия мач/. Тази година имаме шанс, ама с такава успеваемост. Ами на мен взе да ми омръзва да гледам грозния ни футбол и ритането "напред каквото стане"... НИКАКВА ИДЕЯ В АТАКА, по-слаби сме отколкото, когато взехме купата!!! а това не е нормално за втория най-обезпечен отбор в А група. Това, че сме играели добре в защита ме боли ....

skunk
Мнения: 93
Регистриран на: 22 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот skunk » 21 апр 2015 13:03

Време е някои хора да започнат да свалят зелените очила поне за малко. Берое е втория най-обезпечен отбор в България, другите са на ръба на фалита. Няма футболист, който да не иска да играе в Берое, а в същото време ние нямаме футболисти и закъсваме посредата на сезона. Тенденциозно се гонят добри футболисти, които уж не се вписвали в отборния дух на Хубчев, защото изпъкват твърде мнго - Венци Христов, Елио Мартинс, Лоузейро /освободен тенденциозно/, Елиаш ще е следващия! За дефанзивната ни тактика и това, че тя води и до червените картони не държа да обсъждам. Истината е проста, втория най-обезпечен отбор е на 5-то място, играе посредствен футбол с посредствени играчи! Треньори има и други, с други идеи и с друга визия. Всичко хубаво на Хубчев, но е време след края на сезона да търсим нов треньор, защото с Хубчев развитие нагоре няма да имаме, няма нужда да му даваме още една година. Предпочитам това да са глупости, но за съжаление не са, само Берое.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот sandi74 » 21 апр 2015 21:30

Тоя супер виц че нямало футболист който да не иска да играе в Берое честно да си кажа не го бях чувал.Факт :idea: :? :mrgreen: Заради моето невежество и неинформираност незабавно и смирено ще се самонакажа като се самобичувам многократно :idea: :lol: С много футболисти са се водили преговори но поради една или друга причина не са дошли в Берое.Причината определено не е в Хубчев,И.Илиев или някой друг треньор.Всеки може да си направи изводите сам за себе си стига да може де. ;) Иначе съм съгласен че като игра отборът никакъв го няма а при тези откровенно казано слаби отбори минимум трябваше да сме трети.С тези футболисти толкова.Целта влизане в шестицата е изпълнена,трудно ще надскочат възможностите си.

skunk
Мнения: 93
Регистриран на: 22 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Време е Хер Хубчев да се омита!

Мнениеот skunk » 21 апр 2015 22:18

Аз иводите си ги правя преди да пиша нещо. Твърдо съм убеден, че няма български футболист в момента, който би отказал на Берое, при чужденците е различно, те нямат информация, но както виждаш и те идват. Пропуснал си обаче основната теза на това което написах, а тя е, че няма как големи футболисти да процъфтяват при нас, тъй като веднага щом някой се открои и стане важен за отбора или любимец на феновете, тоест започва да придобива статут на "звезда на отбора", той започва да не се вписва в "отборния дух" на Хубчев, а Хубчев такива не ги обича и ги гони. Дадох ти и примери. Знаеш ли колко абсурдно е това, все едно Реал Мадрид да изгони Кристиано, защото има голямо самочувствие и вреди на "отборния дух". Тактиката пак не искам да я коментирам тя е друга тема. И за двете треньорът носи отговорност, и двете вървят надолу. Догодина ще гледаме същата картинка с други "отборни" играчи, аз поне ще изгубя интерес.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта