Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bigfish
Мнения: 349
Регистриран на: 23 юли 2008 12:40
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот bigfish » 29 яну 2013 17:09

Отговорил съм ти - след като държавата 20 години беше абдикирала от своите задачи е нужно да помогне на футбола - да излезе на светло, да се ръководи правилно и след време да се самоиздържа. Това с щракванена пръсти не става. Ето и в Испания попаднаха в същата ситуация хората. Няма нищо срамно в това един важен елемент от нашия живот да получава покдрепа. Айде със здраве вече, защото няма да ме разбереш отново.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот balgarin » 29 яну 2013 19:45

BOSS написа:Явно си някакъв олигофрен мазохист , нямам друго обяснение !
В безсилието си можеш само да обиждаш .Опитваш се супер елементарно да се отклоняваш от темата , а не отговаряш на болния въпрос . ---
В коя европейска страна , държавата издържа футболен клуб и има ли по-унизително нещо от това ? ? ?
Аз ти отговорих точно и ясно на глупавите въпроси , ти ме цитираш с думи които не съм казвал - "ми щом държавата не го закача не е негов проблем".-Посочи ми къде го казах това бе ,лъжец ? Явно нещо не те слуша главата . Вече те съжалявам :(
Или ми отговори , или не виждам смисъл да споря с радиото *.
радиото* - бАлгарин


Мда, скърцането на биберон продължава...
Да ти призная в началото ти се дразнех, но вече ме радват опитите ти зад клавиатурата. На "болния въпрос", зададен от болен мозък няма какво да се отговаря. За твоя радост, да знаеш, че във Варна психодиспансера все още работи. Мога да ти пратя на лично адреса му. Гледам в сайта, че имало и сбирка на анонимни алкохолици. Тъкмо ще си уплътняваш времето между сеансите. Междувременно смени лекаря си. Хапчетата, дето ти ги изписва явно не помагат.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот balgarin » 29 яну 2013 19:48

bigfish написа:Отговорил съм ти - след като държавата 20 години беше абдикирала от своите задачи е нужно да помогне на футбола - да излезе на светло, да се ръководи правилно и след време да се самоиздържа. Това с щракванена пръсти не става. Ето и в Испания попаднаха в същата ситуация хората. Няма нищо срамно в това един важен елемент от нашия живот да получава покдрепа. Айде със здраве вече, защото няма да ме разбереш отново.

Той много добре те разбира, както и мене. Но ако си го признае, забавлението му ще изчезне. Ще се почувства, като дете на което са му вземали близалката. И чувството, колко е безсмислено съществуването му ще го обземе тотално и безвъзвратно.

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот BOSS » 29 яну 2013 20:31

balgarin написа:
BOSS написа:Явно си някакъв олигофрен мазохист , нямам друго обяснение !
В безсилието си можеш само да обиждаш .Опитваш се супер елементарно да се отклоняваш от темата , а не отговаряш на болния въпрос . ---
В коя европейска страна , държавата издържа футболен клуб и има ли по-унизително нещо от това ? ? ?
Аз ти отговорих точно и ясно на глупавите въпроси , ти ме цитираш с думи които не съм казвал - "ми щом държавата не го закача не е негов проблем".-Посочи ми къде го казах това бе ,лъжец ? Явно нещо не те слуша главата . Вече те съжалявам :(
Или ми отговори , или не виждам смисъл да споря с радиото *.
радиото* - бАлгарин


Мда, скърцането на биберон продължава...
Да ти призная в началото ти се дразнех, но вече ме радват опитите ти зад клавиатурата. На "болния въпрос", зададен от болен мозък няма какво да се отговаря. За твоя радост, да знаеш, че във Варна психодиспансера все още работи. Мога да ти пратя на лично адреса му. Гледам в сайта, че имало и сбирка на анонимни алкохолици. Тъкмо ще си уплътняваш времето между сеансите. Междувременно смени лекаря си. Хапчетата, дето ти ги изписва явно не помагат.



Явно си някакъв олигофрен мазохист , нямам друго обяснение !
В безсилието си можеш само да обиждаш .Опитваш се супер елементарно да се отклоняваш от темата , а не отговаряш на болния въпрос . ---
В коя европейска страна , държавата издържа футболен клуб и има ли по-унизително нещо от това ? ? ?
Аз ти отговорих точно и ясно на глупавите въпроси , ти ме цитираш с думи които не съм казвал - "ми щом държавата не го закача не е негов проблем".-Посочи ми къде го казах това бе ,лъжец ? Явно нещо не те слуша главата . Вече те съжалявам :(
Или ми отговори , или не виждам смисъл да споря с радиото *.
радиото* - бАлгарин

Потребителски аватар
bigfish
Мнения: 349
Регистриран на: 23 юли 2008 12:40
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот bigfish » 29 яну 2013 20:58

Аз нали ти отговорих на двата въпроса, но наистина по-добре не спори с радиото - айде сбогом!

daydreamer
Мнения: 777
Регистриран на: 14 авг 2011 17:58
Местоположение: Стара Загора, БЕРОЕ!
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот daydreamer » 05 фев 2013 14:10

http://www.beroe1916.com/news/%D0%A0%D0 ... 8/435.html


"ПФК "Берое" смята периодично да прави равносметка по актуални теми, които вълнуват привържениците на клуба. Надяваме се така да бъдем полезни, давайки оценка на състоянието в което се намира клуба във всеки един момент. Днес ви представяме първата ни преценка за случилото се досега през 2013 г.

Зимната подготовка на "Берое", която се провежда изцяло в Стара Загора се движи по план и без проблеми. Спортно-техническото ръководство вече не веднъж изрази своята позиция, че до момента решението е правилно, предвид подходящите атмосферни условия и перфектния терен за подготовка. Ремонтите по базата имаха точно тази цел и инвестицията вече започна да се изплаща. До момента футболистите тренираха сутрин и следобед, а от днес преминават на триразов режим, съчетан с лагерна обстановка на Старозагорските минерални бани. Радостното е, че до момента няма сериозни контузии в отбора и само четири човека тренират на облекчен режим.

До сега "Берое" изигра три контролнин срещи, в които записа три победи – срещу "Ботев" (Гълъбово) с 4:0, срещу "Видима-Раковски" (Севлиево) с 3:2 и срещу "Любимец" с 3:0. Следващата проверка е в събота (9 февруари) срещу "Черноморец" (Бургас). Мачът ще се играе в Бургас от 14 ч.

До момента в отбора са привлечени четирима българи и двама чужденци – Борислав Стойчев, Дончо Атанасов, Валентин Крету, Венцислав Христов, Амир Саюд и Емил Ангелов. Освободените са трима – Мартин Теменлиев, Жоао Де Салеш и Родолфо Невес. Продаден бе Стефан Велев, а Георги Божанов е под наем в "Миньор" (Перник). В момента на проби са Атанас Зехиров, Симеон Мечев и Игор Джоман и Максим Ларок. В близките дни се очаква и окончателното решение кои играчи ще бъдат освободени и на кои ще бъде предложен договор. Очакваме още футболисти на проби и може би такива, на които ще бъде предложен директно договор.

Желанието на всички в клуба е в отбора на "Берое" да фигурират предимно български имена и футболисти, които играят със желание и себераздаване. Играчи, които мислят само и единствено за успехите на "зелено-белите". Случаят със Стефан Велев доказва това, защото интересите на клуба бяха защитени по най-добрият начин. Фактът, че Стефан Велев имаше подписан предварителен договор с друг отбор и лично заяви своето желание да премине в него още сега поставиха нашия клуб в единствения възможен вариант – незабавна продажба на състезателните му права на добра цена. Считаме, че трансферната сума е повече от добра и сме защитили интересите на нашия клуб на фона актуалния трансферен пазар в България, където се търсят предимно свободни агенти и изпуснеш ли футболист не получаваш нищо.

Стриктното спазване на трансферната ни политика се доказва и от случаите с Ернестас Шеткус и Сандер Пури. Вратарят поиска от нас краткосрочен договор и имаше изключително високи финансови претенции. В този случай ние отново защитихме интересите на "Берое" и не нарушихме клубната си политика относно възнагражденията на футболистите. В случая с Пури не става дума за финанси, а за желанието на футболиста да бъде по-близо до семейството си и в частност с жената до себе си и разминаване на представите за държавата и града, в които би живял.

Спортно-техническото ръководство на "Берое" е наясно с качествата на двамата играчи, но разбира и политиката на клуба по отношение на възнаграждения и условия и е готово да поеме отговорност и работи дори с наличните футболисти. Желанието им обаче е всеки, който иска да бъде играч на "Берое" да осъзнава това свое решение и в отбора да бъдат само футболисти, които мислят само за клуба, а не за финанси или други неща нямащи общо със спортното представяне на отбора. Не искаме да привличаме който и да е състезател на всяка цена и са ни поставени нормални за България граници. Държим на отговорни, дисциплинирани хора, които играят с желание за емблемата, феновете и града.

Ние отново заявяваме, че ще разчитаме изключително много на нашата школа и ще търсим бързи резултати там. В момента успешно в състава се интегрират юношите Мартин Райнов и Георги Динков, на които ще бъде предложен дългосрочен договор. В момента с мъжете тренират и юношите Михаил Михайлов, Исус Ангелов, Ангел Костов и Пламен Тенев. Всичко това дава доказателства за нашето желание да даваме шанс на младите си играчи. Имаме намерение това да стане традиция и всяка година наши юноши да започват подготовка с представителния тим."

vaskop
Мнения: 45
Регистриран на: 09 авг 2010 10:56
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот vaskop » 08 фев 2013 10:29

http://topsport.ibox.bg/news/id_1342319868

Като фен на Славия ме интересува какво ви е мнението за Ливраменто?

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот balgarin » 08 фев 2013 13:52

vaskop написа:http://topsport.ibox.bg/news/id_1342319868

Като фен на Славия ме интересува какво ви е мнението за Ливраменто?

Добър футболист, техничен, с поглед върху играта, умее да дава извеждащи пасове, да излъже футболист... Но само ако иска :mrgreen: . Не знам какъв му е проблема, но в Берое повечето време отбиваше номера на терена. А когато реши може по трима да навърже.
п.п.: Точно в тая тема ли трябваше да си зададеш въпроса :) ?

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Бюджетен отбор разхищава милиони в кризата

Мнениеот luxorus » 08 фев 2013 15:41

balgarin написа:
vaskop написа:http://topsport.ibox.bg/news/id_1342319868

Като фен на Славия ме интересува какво ви е мнението за Ливраменто?

Добър футболист, техничен, с поглед върху играта, умее да дава извеждащи пасове, да излъже футболист... Но само ако иска :mrgreen: . Не знам какъв му е проблема, но в Берое повечето време отбиваше номера на терена. А когато реши може по трима да навърже.
п.п.: Точно в тая тема ли трябваше да си зададеш въпроса :) ?

Koгато го взехме,беше невероятен-най-добрия в тима.И аз не знам какво се случи после с него,или новите ни треньори задаваха схема на игра,която не пасваше на стила му.
I'M BLIND!IMPRESS ME!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта