Ботев Пд-Берое-3:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот TNT » 20 авг 2020 19:02

Предполагам колегата има в предвид заповед спусната свише отгоре.В БГ знаеш как е ,отборите не се купуват,а собствениците се назначават.При вас,нас,колегите ти от Локо и всички останали са така.Или викаш той вашия Самуилов голям канар и всичко е по любов. :lol: При вас по-скоро има някакви вътрешни боричкания ли що ли?Не знам ,ти може би си запознат повече.Ама като гледам не е на добре работата.Като нищо може да ви пресъхне кранчето.То не,че наща и тя е много розова де....При вас не знам какъв е проблема? Искате да се откопчите от Пеевски ли? Или да останете на съхранение при него? Кое надделява?
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

BANDIT
Мнения: 2
Регистриран на: 27 юли 2015 20:11
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот BANDIT » 20 авг 2020 19:25

Mirosvel написа:
Mirosvel написа:Берое играе неубедително и безидейно в атака! Отзад се пропукват, на моменти доста! Реално когато Октавио е на терена Берое си играе с човек по малко! Не разбирам Херо! Сляп ли е? На Фал му трябва нападател-таран до него. А той виси сам отпред и се мъчи като грешен дявол! Срещу Ботев ще е голяма мъка. По принцип и те са гола вода, но ще е чудо ако Берое не загуби! Дори и в Ботев да са на доизживяване и доизхарчване на едни двеста триста хил. оставени от Самуилов за довиждане. И после - нищо! Христолов или някой подобен вече наднича зад завесата !


Апропо Самуилов! Изкомандваха му марш на скок към Герена и отеба канарите на мига! Сега се прави на анонимен дарител и купува по хиляда абонаментни карти на ден, а в ЛеФски се бият по гърдите и възхваляват рогатите фенове, които, видите ли, сътворявали нещо нечувано! И какво му е нечуваното? Стоят си в къши и гледат как анонимни герои като Самуилов изкупуват сезонните карти, защото така им нареждат! Жалка история!!!


Баси, чел и слушал съм какви ли не тъпотии от буфери, говеда, чорбари и всякаква там паплач, ама толкова тъпо нещо не бях си и помислял дори, че може да се сътвори от поредния анонимен драскач :) Тва дори му липсва елементарна логика :lol: :lol: :lol: Ама нищо де, нека има такива фантазьори, като теб. Само изкарваш ментално ограничените, които биха ти повярвали, наяве. :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот DarkPsy » 20 авг 2020 20:33

TNT написа:Предполагам колегата има в предвид заповед спусната свише отгоре.В БГ знаеш как е ,отборите не се купуват,а собствениците се назначават.При вас,нас,колегите ти от Локо и всички останали са така.Или викаш той вашия Самуилов голям канар и всичко е по любов. :lol: При вас по-скоро има някакви вътрешни боричкания ли що ли?Не знам ,ти може би си запознат повече.Ама като гледам не е на добре работата.Като нищо може да ви пресъхне кранчето.То не,че наща и тя е много розова де....При вас не знам какъв е проблема? Искате да се откопчите от Пеевски ли? Или да останете на съхранение при него? Кое надделява?


Ми по принцип е ботевист. Ся, ясно е че е спуснат като повечето, ама тва че щял да ходи в Левски....На него при нас трудно му се дават пари, какво остава за Левски.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 23 авг 2020 20:05

ГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛл

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 23 авг 2020 20:07

Гоооооооолллллллллл 0:2 мечтано начало

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15243
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот miro_rz » 23 авг 2020 20:12

Има ли смисъл да пускам?
Санди заявка за 2рото място ли е това!??
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 23 авг 2020 20:20

miro_rz написа:Има ли смисъл да пускам?
Санди заявка за 2рото място ли е това!??

Нивата е дълга.Не бързаме за никъде.Играем мач за мач пък на края ще жидиме кой къде е и за първенство и за купа.

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Ботев Пд-Берое-23 август от 20 часа

Мнениеот razbira4 » 23 авг 2020 21:51

Сега разбрахте ли, че и Гуардиола да докарате, селския манталитет си е селски...
И Херо ще го разкриете скоро. Или той вас

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Пд-Берое-3:3

Мнениеот sandi74 » 24 авг 2020 12:56

Боево реме.Стана много хубав и здрав мач,евала за което и на двата отбора.След вихреното начало можеше и трябваше да вкараме още и всичко да свърши.Вместо това чакахме мача да свърши,предадохме инициативата на домакините и обрата не закъсня.Хубавото е че в края успяхме да вкараме и да вземем точка от загубен мач.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта