ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР ХУБЧЕВ !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР ХУБЧЕВ !

Мнениеот bsz1916 » 26 фев 2020 11:20

Днес един от героите от САЩ 1994 год. Петър Хубчев празнува рожден ден . Под негово ръководство отборът на Берое спечели купа , суперкупа , iсребърни и бронзови медали за период от 3 години и половина . Да пожелаем на големия футболист , треньор и човек - почетния гражданин на Стара Загора Петър Хубчев да е жив и здрав и да постигне още много успехи в професията и живота . А защо не след време и нови трофеи отново на кормилото на Берое .

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР ХУБЧЕВ !

Мнениеот LokoMaina » 26 фев 2020 14:11

bsz1916 написа:Днес един от героите от САЩ 1994 год. Петър Хубчев празнува рожден ден . Под негово ръководство отборът на Берое спечели купа , суперкупа , iсребърни и бронзови медали за период от 3 години и половина . Да пожелаем на големия футболист , треньор и човек - почетния гражданин на Стара Загора Петър Хубчев да е жив и здрав и да постигне още много успехи в професията и живота . А защо не след време и нови трофеи отново на кормилото на Берое .


Не съм съвсем сигурен, но имам някъв смътен спомен, че някоИ или някоЙ го изгониха от Зарата?...
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

TNT
Мнения: 1393
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР ХУБЧЕВ !

Мнениеот TNT » 26 фев 2020 17:51

LokoMaina написа:
bsz1916 написа:Днес един от героите от САЩ 1994 год. Петър Хубчев празнува рожден ден . Под негово ръководство отборът на Берое спечели купа , суперкупа , iсребърни и бронзови медали за период от 3 години и половина . Да пожелаем на големия футболист , треньор и човек - почетния гражданин на Стара Загора Петър Хубчев да е жив и здрав и да постигне още много успехи в професията и живота . А защо не след време и нови трофеи отново на кормилото на Берое .


Не съм съвсем сигурен, но имам някъв смътен спомен, че някоИ или някоЙ го изгониха от Зарата?...

Някои хора от т.н. ръководство с "любезното" съдействие на 4-5 т.н. футболисти му спретнаха куркапан на прословутия полуфинал за купата с тогавашното цска което се подвизаваше във В група и те така се случиха нещата.
Да е жив и здрав човека, но не мога да му пожелая някакви успехи със сегашния му отбор. :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР ХУБЧЕВ !

Мнениеот sandi74 » 26 фев 2020 20:10

Жив и здрав да е Петьо Хубчев.Заедно е Евгени Янчовски изписаха имената си със златни букви в историята на Берое.Евала.

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР ХУБЧЕВ !

Мнениеот bsz1916 » 27 фев 2020 13:12

TNT написа:
LokoMaina написа:
bsz1916 написа:Днес един от героите от САЩ 1994 год. Петър Хубчев празнува рожден ден . Под негово ръководство отборът на Берое спечели купа , суперкупа , iсребърни и бронзови медали за период от 3 години и половина . Да пожелаем на големия футболист , треньор и човек - почетния гражданин на Стара Загора Петър Хубчев да е жив и здрав и да постигне още много успехи в професията и живота . А защо не след време и нови трофеи отново на кормилото на Берое .


Не съм съвсем сигурен, но имам някъв смътен спомен, че някоИ или някоЙ го изгониха от Зарата?...

Някои хора от т.н. ръководство с "любезното" съдействие на 4-5 т.н. футболисти му спретнаха куркапан на прословутия полуфинал за купата с тогавашното цска което се подвизаваше във В група и те така се случиха нещата.
Да е жив и здрав човека, но не мога да му пожелая някакви успехи със сегашния му отбор. :lol:

E , то и аз до края на тоя сезон мога да му пожелая успех само в 2 мача - толкова остава да изиграе срещу незаконно пребиваващия в елитната група отбор от Етрополе - Микре . Но това не означава че съм забравил какво постигна Берое под негово ръководство . Затова и му желая здраве , щастие и нови успехи ( дай боже отново с екипа на Берое ).


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта