Страница 1 от 1

БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 27 апр 2018 16:18
от doktora25
[center]Изображение[/center]
[center]Дата: 28.04.2018 (събота)[/center]
[center]Час: 16:30[/center]
[center]Стадион: Алианц Арена[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Вероятни състави:[/center]
[center]Байерн: Улрайх - Рафиня, Май, Хумелс, Бернат - Толисо, Зюле, Руди - Мюлер, Вагнер, Алкантара[/center][center]Айнтрахт: Храдецки - Рус, Ейбрахам, Фалет - Да Коща, Фернандес, Маскарел, Гачинович, Чандлър - Йович, Волф[/center]

Re: БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 27 апр 2018 16:32
от doktora25
Този мач ще е интересен поради няколко причини:
1. Първа среща с отбора на Нико Ковач след като е станало ясно, че ще ни поеме от следващия сезон
2. Репетиция за финала за купата на Германия
3. Айнтрахт безспорно правят силен сезон. Сезон обаче след който могат да останат с празни ръце, без треньор и вероятно без някои основни футболисти направили силно впечатление. 3 кръга преди края те изостават с 1 точка от Зона Лига Европа и с 5 от Зона Шампионска лига. Ако не се класират за ЕКТ разочарованието ще е голямо. Не съм сигурен финалистът за купата или 7-ят в класирането ще вземе последната квота, но ако е второто Гладбах могат да ги изпреварят в шампионата и да се класират те, защото изостават само с 3 т., а вече играха с нас.

В този мач обаче аз силно се надявам да видим възможно най-голям брой юноши и резерви. Мислите ни трябва да се единствено за мача във вторник, да вдигнем който можем от потенциалните титуляри, имащи здравословни проблеми, а останалите най-добре и на пейката да не бъдат.

Прогноза: 1-1

Re: БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 27 апр 2018 19:01
от Tiberius
2-0

Re: БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 28 апр 2018 14:02
от fen1914
3:1

Re: БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 28 апр 2018 16:11
от doktora25
Започваме с 4-ма юноши: Май, Дорш, Шабани, Евина.

Re: БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 28 апр 2018 16:35
от hydetoshi
Всичко разбирам! Само не мога да разбера защо Eurosport продължава да дава неизменно мачовете на Байерн, които вече са лишени от интрига, вместо примерно да видим заколението между Волфсбург и Хамбергер, които играят по едно и също време? Коефицинтът на Байерн за победа е 2.20? Eurosport трябва да си направят харакири! :)

Re: БЛ: БАЙЕРН - Айнтрахт

Публикувано: 28 апр 2018 17:56
от doktora25
hydetoshi написа:Всичко разбирам! Само не мога да разбера защо Eurosport продължава да дава неизменно мачовете на Байерн, които вече са лишени от интрига, вместо примерно да видим заколението между Волфсбург и Хамбергер, които играят по едно и също време? Коефицинтът на Байерн за победа е 2.20? Eurosport трябва да си направят харакири! :)

Мачът може да няма значение за Байерн, но е много важен за Айнтрахт както бях писал, защото са пряко замесени в битката за ЕКТ. И предвид големия брой юноши, които се очакваше да започнат титуляри, е нормално баварците да не са изявен фаворит в срещата. Шалке - Гладбах също е не по-малко решаващ.