CL: Байерн Мюнхен - ПСВ Айндховен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miasanmia1
Мнения: 35
Регистриран на: 14 окт 2015 19:34
Контакти:

Re: CL: Байерн Мюнхен - ПСВ Айндховен

Мнениеот miasanmia1 » 22 окт 2016 00:55

Captain Stottlemeyer написа:
Brannik82 написа:ZDF канала изчезна..... Точно за мача...

При някои е изчезнал, при други - не. ;) През първото полувреме ПСВ с два удара вкараха два гола (единия от малко спорна засада - непризнат). Не е нормално Джошуа Кимих да е вторият най-добър стрелец на "Байерн" след Левандовски. Филип Лам май трябва вече да мисли за заслужена пенсия - той никога не е бил особено бърз, но сега с възрастта... :( Интересно, как за толкова години някои хора не научиха номера в живота на Робен - навлизане от крилото към центъра и шут с левачката - така изработи гола с глава на Левандовски, който и едно дете би вкарало... :lol: Общо взето - нищо ново под слънцето: "Байерн" бие без особени усилия, докато не срещне някой испански отбор, когато става много лошо... 8-)

Защото Ариен Робен е FussballGott...Това е положението!
За Лам си прав,горе=долу,затова човека каза,че другия сезон му е последния...Относно бързината ще споря до утре с теб,говорим за Бек,играл срещу кой ли не без Червен КАРТОН в ЦЯЛАТА си кариера...около 700 мача...
Лам също е FussballGott !
А за Кимих са Най правилно похарчените 8 Милиона евро EVER ! :shock:
Мен тва момче ме изумява..мисля,че и той ще стане FussballGott като порасне и АКО слушка Карло!
FC BAYERN
\\\ Mia San Mia \\\


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта