Бундеслига 2016/2017: III кръг, Байерн - Инголщат

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: III кръг, Байерн - Инголщат

Мнениеот Der Führer » 17 сеп 2016 18:42

Neron написа:Лютскано или както е точното му име не е играч за Инголщадт. Прави ми много добро впечатление.

Направи впечатление срещу Кимих , срещу когото всеки играч на Инголщат изглеждаше като футболист от световна класа . Мисля че Анчелоти ( пък и Льов ) трябва да си е извадил необходимите заключения относно възможностите на Кимих да играе като защитник ( без значение какъв ) . Безобразно е меко казано , за това което показа днес . Освен гола , изявите на Кимих доведоха до още 3 чисти голови положения за съперника . За справка - Байерн имаше точно едно такова . Мисля че , Алнчелоти , макар и ограничен кадрово , днес обърка и състава и смените . Байерн спечели благодарение на Нойер , Рибери , индивидуални проблясъци на иначе игралите посредствено голмайстори и късмета . съдиите също сбъркаха 2-3 пъти в полза на Байерн .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: III кръг, Байерн - Инголщат

Мнениеот Neron » 17 сеп 2016 19:07

От един мач не можем да съдим Кимих. Наистина направи слаб мач, но нека изчакаме поне до зимата, а и си мисля, че Анчелоти ще прецени много добре коя е точната му позиция. Аз лично се надявам да замести Лам, но ако не му се отдава позицията на десен бек по-добре да не го мъчи там.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: III кръг, Байерн - Инголщат

Мнениеот MCMXIII » 17 сеп 2016 21:37

Без пцуванье по Кимих!!!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта