Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smo
Мнения: 494
Регистриран на: 14 ное 2010 10:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот smo » 09 сеп 2016 21:54

1:4 :)
Хайде Нафта!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 09 сеп 2016 22:35

Фен съм на Байерн от над 30 години ... и смело мога да заявя , че това е по-слабата халфова линия , която съм виждал :evil:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 09 сеп 2016 22:44

по или най- слабата?
Ама не върви :shock:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 09 сеп 2016 23:46

MCMXIII написа:по или най- слабата?
Ама не върви :shock:

най-слабата ... първоначално щях да пиша , че по-слаба не съм гледал и е останало "по"-то :lol:
Обидно за Байерн е играчи като Алонсо и Алкантара да са на терена . Санчес също не показа нищо , но поне беше по-борбен . Да се надяваме , че е заради контузията ... но беше много далеч от очакваното . Кимих въпреки гола , също не бе на ниво . Единствен Видал се включи добре . И Коста , ако приемем че заигра като халф .
Нойер , Мартинес , Рибери и Алаба бяха това което сме виждали . Заедно с Коста и Видал ...всички останали бяха под нивото си . Но играч на мача за мен е Мартинес .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот niki87 » 10 сеп 2016 00:25

Kaто се върне Боатенг до Хумелс и ако Анчелоти сложи Хави до Видал в центъра, нещата ще заспят. Другите зони са ок.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот doktora25 » 10 сеп 2016 00:26

Подценяване и отпускане имаше според мен. Може би не очаквахме отбор на дни, макар и Шалке в неговия дом, макар и съставен от някои добри индивидуалности да покаже такава съпротива. Ваканционно настроение+мисъл "Морето ни е до колене" в главите на някои.
Качествата на нашите играчи са ясни (като изключим на по-младите, които има накъде да се развиват и подобряват). Не всички са ми абсолютни любимци, но всеки от тях има своя принос за успехите през последните години. А и това ще са играчите и халфовете поне до Нова година.
Предстои сега обаче много работа, независимо дали коренно ще сменяме схема, тактика, игрово поведение или ще променяме и подобряваме само конкретни неща. Все пак титулярите са работили с треньора около месец. Рано е за някакви по-сериозни критики, но и не бива това игрово поведение да продължава дълго.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Neron » 10 сеп 2016 08:22

niki87 написа:Kaто се върне Боатенг до Хумелс и ако Анчелоти сложи Хави до Видал в центъра, нещата ще заспят. Другите зони са ок.

И аз съм на същото мнение. Хави и Видал трябва да са в центъра. Кимих заслужава да получава повече минути.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот boabbb » 10 сеп 2016 09:41

Е, той Хави реши целия мач с тоя пас :lol: :lol: Шалке са сглобили нелош отбор, тая година ще са в зона Европа, даже ШЛ, си мисля :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 10 сеп 2016 13:44

niki87 написа:Kaто се върне Боатенг до Хумелс и ако Анчелоти сложи Хави до Видал в центъра, нещата ще заспят. Другите зони са ок.

Е то това е просто задължително . Първо - Мартинес е най-постоянния играч от началото на сезона ... и второ - той си е халф и ще е много по-полезен в средата . Както е писал съфорумеца - вчера реши мача с паса си към Левандовски .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: II кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 10 сеп 2016 14:21

doktora25 написа:Подценяване и отпускане имаше според мен. Може би не очаквахме отбор на дни, макар и Шалке в неговия дом, макар и съставен от някои добри индивидуалности да покаже такава съпротива. Ваканционно настроение+мисъл "Морето ни е до колене" в главите на някои.
Качествата на нашите играчи са ясни (като изключим на по-младите, които има накъде да се развиват и подобряват). Не всички са ми абсолютни любимци, но всеки от тях има своя принос за успехите през последните години. А и това ще са играчите и халфовете поне до Нова година.
Предстои сега обаче много работа, независимо дали коренно ще сменяме схема, тактика, игрово поведение или ще променяме и подобряваме само конкретни неща. Все пак титулярите са работили с треньора около месец. Рано е за някакви по-сериозни критики, но и не бива това игрово поведение да продължава дълго.

Не мисля че имаше подценяване . Шалке са много солиден отбор в дефанзивен план , а и треньора им има 2 победи срещу Байерн с Аусбург . Просто човека знае как да нареди играчите си срещу баварците .
Че има нужда от сработване - има . Но Мартинес , Лам , Алаба , Алонсо и Рибери вече 2 месеца тренират заедно под ръководството на Анчелоти . Проблема дойде от бездейната и апатична средна линия . Алонсо и Алкантара продължват да си тикитакат по навик , а Санчес тотално не е в час засега . Той поне показа борбеност . Но на моменти докато гледах тях тримата и ги сравнявах с Горецка ми ставаше едновременно смешно и адски тъпо . Кимих също не беше нещо по-различно ( въпреки гола ) .
Промяна на схемата почти сигурно ще има ... особено с връщането на Боатенг и Робен . Някак не ми се вярва , че Рибери , Робен , Мюлер , Левандовски , Коста и Коман ще е борят само за 3 места . За мен идеалната схема е 4-2-3-1 с Видал и Мартинес като опорни халфове .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта