ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот MCMXIII » 18 мар 2016 18:16

bilyaletdinov написа:Провал е всичко различно от требъл, както коментирате за Гуардиола. Това е провал. Кратко точно и ясно! Нали се сещаш, че никой не отива в Мюнхен само да "подмладява" :lol: Да не говорим, че Гуардиола/Замер ви подсигуриха крилата за години напред с трансферите на Коща и Коман. Десен бек не е позиция, която може да се замени трудно ;)

Единствено не съм съгласен за смяната на десния бек. Особено за този десен бек дето е в Бавария. Лошото е, че нищо не правят по въпроса. Рафиня не е лош, но не е топ.

П.п. Шуми се за ляв бек. Родригез от VW.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот riddler » 18 мар 2016 18:23

MCMXIII написа:
bilyaletdinov написа:Провал е всичко различно от требъл, както коментирате за Гуардиола. Това е провал. Кратко точно и ясно! Нали се сещаш, че никой не отива в Мюнхен само да "подмладява" :lol: Да не говорим, че Гуардиола/Замер ви подсигуриха крилата за години напред с трансферите на Коща и Коман. Десен бек не е позиция, която може да се замени трудно ;)

Единствено не съм съгласен за смяната на десния бек. Особено за този десен бек дето е в Бавария. Лошото е, че нищо не правят по въпроса. Рафиня не е лош, но не е топ.

П.п. Шуми се за ляв бек. Родригез от VW.

Татко Карло винаги държи под око Италия и няма да се учудя ако изпревари Юве за Шиме Вршалко от Сасуоло за резерва на Лам, както ги изпревари с Верати от Пескара към ПСЖ. Няма да им излезе кой знае какви пари.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот MCMXIII » 18 мар 2016 18:32

Зная повече неща за Струнната теория, отколкото за играчите в Калчото :)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 18 мар 2016 20:00

Вършалко е стабилка, а подлежи на развитие и то доста голямо. Позицията на десен бек като цяло е най-незначимата в цялата игра според мен :lol: Друг въпрос е, че Лаам е там, ама той има още някоя и друга годинка. Анчелоти трябва да вземе централен защитник само, щото Бадката след толкова много контузии не вярвам, че ще може да се върне и да бъде на топ ниво. РР не виждам за какво ще бъде привличан освен, ако Алаба не отпътува с Пеп за Сити :lol: Той си ги обича такива като него, които могат да покриват 4-5 позиция :)
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Der Führer » 19 мар 2016 00:03

MCMXIII написа:
bilyaletdinov написа:Провал е всичко различно от требъл, както коментирате за Гуардиола. Това е провал. Кратко точно и ясно! Нали се сещаш, че никой не отива в Мюнхен само да "подмладява" :lol: Да не говорим, че Гуардиола/Замер ви подсигуриха крилата за години напред с трансферите на Коща и Коман. Десен бек не е позиция, която може да се замени трудно ;)

Единствено не съм съгласен за смяната на десния бек. Особено за този десен бек дето е в Бавария. Лошото е, че нищо не правят по въпроса. Рафиня не е лош, но не е топ.

П.п. Шуми се за ляв бек. Родригез от VW.

Никой не е искал требъл на всяка цена от Гуардиола . Имаше задача да спечели ШЛ . Остава му последен опит. Ако и сега не успее значи не се е справил с основната си задача . При 3 титли в Бундеслигата е несериозно да се говори за провал . Аз лично няма да се разсърдя много , ако Татко Карло пропусне една домашна титла за сметка на триумф в ШЛ .
Не знам какво е подсигурил Гуардиола , при положение , че за Коман трябва да се платят 25 млн. А бъдещето на Коста въобще не е сигурно . Първо - той е крайно лимитиран играч . Освен ляво крило , друго не може да играе . А там един здрав Рибери поне още 2 години е по- добрата опция . Второ - изглежда Анчелоти няма да разчита ба него . Ако слуховете са верни , Родригез ще е ляв бек , а Алаба ще играе по крилото . Отделно ако е истина и слуха за Бернардески , и ако Гьотце остане , то Коста и Коман може и да нямат бъдеще в Байерн . Макар че франсето има качества да стане играч от световна класа , при правилна работа с него . За Коста въобще няма да съжалявам . Надявам се и слуха , че Юве са приготвили 25-30 млн за Бенатия да е верен . :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 19 мар 2016 09:04

Само кон с капаци може да отрече приноса на Коща за Байерн :!:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Der Führer » 19 мар 2016 11:18

bilyaletdinov написа:Само кон с капаци може да отрече приноса на Коща за Байерн :!:

И ти почна като някои други съфорумци да ми приписваш неща които не съм казал . Къде съм отрекъл приноса на който и да е играч на Байерн . Всеки който е излизал на терена е дал своя принос за отбора .
За Коста казвам следното и то е видно за всички :
+ много бърз , с рязък демараж , труден за спиране един на един , силен удар с левия крак .
- изпитва трудности при бързи защитници и когато е атакуван при получаване на топката . посредствени като точност центрирания и удари . Липсва му фантазия и изобретателност . Десния му крак е "патерица" .
Силата му е на левия фланг , където играта му - пробив и изпращане на топката някъде в наказателното поле дава резултат в повечето от мачовете .
Едва ли обаче някой може да спори , че Рибери е по- добрия вариант отляво . Както и че Робен и Коман са по-добрите варианти отдясно . За играта на Коста когато не е по крилата дори не си заслужава да се говори .
Това е ... Той може да е много добра резерва , но не и решаващ играч в Байерн към този момент .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта