ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот daduradam » 17 мар 2016 11:45

MCMXIII написа:
daduradam написа:[offtopic]
MCMXIII написа:
daduradam написа:И стискайте палци да си намеря билет за 1/4 финала :P

В Minga (Мюнхен) ли живееш?

Мхм.Половин година вече.Попринцип като футболен съдия имам правото да влизам на мачовете от първенството, но за ШЛ трябва да си купя редовен билет.Проблемът е, че да се докопаш до такъв билет е доста трудно ( на нормална цена, де, иначе има билети по 250Е )[/offtopic]

[offtopic]Дано успееш с билет за ШЛ! Аз лично щях да ходя и на мачове в Бундеслигата :)[/offtopic]

[offtopic]Направо си е срамно, че все още не съм ходил, но в първите месеци въобще не ме ми беше до това, а сега когато мачовете ми съвпадат с тези на Байерн просто няма как да ида.Следващата седмица си мисля, че ще успея най-накрая.[/offtopic]
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Blue1914 » 17 мар 2016 11:50

Честито на феновете на Байерн и на немския футбол!

При четвъртия гол за мен е 60:40 да няма фаул. И двамата футбалери се бореха за терен с физическо единоборство. Единият да спечели позиция, другият да запази вече заетата. Футболистът на Юве (Погба мисля) се опита с физика да отмести играчът на Байерн от позицията, която беше заел, онзи не му се даде и му изби топката между краката. Като цяло шведът пусна по-свободна и бързо подновявана, което беше в полза на баварците естествено. А и на зрителите.

Този мач Байерн го спечели с характер, късмет и лоша тактика на Юве в един момент от мача. И с извоюван добър резултат в Торино, трябва да се отбележи. Дано да се класира пак на полуфинал, с малко късмет до финала. С поред мен на този етап Байерн нямат особени шансове срещу нито един от испанските отбори. Има някакви шансове срещу Реал, с някои условности

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот sunscres92 » 17 мар 2016 11:53

Викаш страшилището Атлетико - който не може да вкара на ПСВ за 210 минути игра - е тоталният фаворит срещу Байерн

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот MCMXIII » 17 мар 2016 12:04

sunscres92 написа:Викаш страшилището Атлетико - който не може да вкара на ПСВ за 210 минути игра - е тоталният фаворит срещу Байерн

Атлетико са гаден/крив отбор за всеки. Те са неЗгодни колкото Ювентус.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот drvasko98 » 17 мар 2016 12:21

Горките Байерн, направо да не се бяха класирали изобщо, за да не срещнат страшните испански отбори и най-вече Реал. Аз мисля, че такъв мач пак ще има и крайният общ резултат ще е между 5-1 и 8-2 за Байерн

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот MCMXIII » 17 мар 2016 12:25

daduradam написа:[offtopic]Направо си е срамно, че все още не съм ходил, но в първите месеци въобще не ме ми беше до това, а сега когато мачовете ми съвпадат с тези на Байерн просто няма как да ида.Следващата седмица си мисля, че ще успея най- накрая.[/offtopic]

[offtopic]Демек с Франкфурт. После разкажи с две-три думи, колко е Убаво :)[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

nickkal
Мнения: 111
Регистриран на: 07 сеп 2008 10:13
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот nickkal » 17 мар 2016 12:56

С тази защита нищо хубаво не чака Байерн. Късмета свършва все някога.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот kingofpop » 17 мар 2016 13:25

Атлетико са далеч от отбора от 2 години....много по-слаби са сега според мен.... :roll: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Robbery » 17 мар 2016 14:38

Eто заради такива мачове като вчерашния Байерн ще всява респект в противниците си. Браво на Ювентус за доброто им представяне. Личи си, че са изградили мого добър отбор. Следващата година да си опичат мозъците и да взимат правилните мачове (като този срещу Севиля например).

Нас с тези грешки в защитата няма да ни бъде. Там трябва да се обърне сериозно внимамие.

[offtopic]
daduradam написа:...Попринцип като футболен съдия имам правото да влизам на мачовете от първенството, но за ШЛ трябва да си купя редовен билет.Проблемът е, че да се докопаш до такъв билет е доста трудно ( на нормална цена, де, иначе има билети по 250Е )

Охоо, със Schiedsrichterausweis/-karte ли влизаш? Аз доколкото знам контингента карти за съдии е ограничен в Бундеслигата и се дават без резервация докато свършат на принципа "кой превари - той завари". Така че някой път ако решиш (особено при някои двубой с по-голям интерес) гледай да не се успиш.

В ШЛ Байерн раздава билети обикновено само на членове на клуба и тези на фенклубовете. Има възможност да се намери билет и по някой форум (transfermarkt.de), но там почти винаги търсят замяна. Иначе по интернет има билети на скъпи цени пък си е и малко рисковано.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Neron » 17 мар 2016 15:34

Сега се загледах, че 1 минута преди първия гол на Ювентус има брутално нарушение на Мората срещу Кимих. При такова нарушение директно се спира играта и му се показва жълтата картичка, а той дори не му даде след края на авантажа. Според мен съдиите не повлияха на крайният резултат.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта