Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот Der Führer » 07 ное 2015 18:44

MASTER_COOL написа:Още ли плюете по Пепо ? :shock:

Като направи това за което беше взет в Байерн , няма да го "плюем" ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот niki87 » 07 ное 2015 19:00

В цялата история на Байерн това нещо са го правили 4-ма треньори Изображение

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот Der Führer » 07 ное 2015 19:56

niki87 написа:В цялата история на Байерн това нещо са го правили 4-ма треньори Изображение

Абсолютно си прав ... Или той ще добави името си историята на Байерн , редом до светила в професията си като - Юп Хайнкес , Отмар Хитцфелд , Удо Латек и Дитмар Крамер . Или ще остане в статистрзва ическите данни като един от треньорите водили Байерн през годините , и името му ще се свързва с най-позорната домакинска загуба на Байерн в Евротурнирите , за цялата му история .
Само пак ще напомня следното - пред Гуардиола беше поставена задача от ръководството да спечели ШЛ в годините на договора му ( до лятото на 2016-а ) . Дори се говореше , как Байерн с него начело се очаква да стане "доминатор в Европа" ( каквото и да означава това ) . Това за доминцията и тогава ми звучеше несериозно , но другото си остава факт - Гуардиола беше взет да спечели ШЛ с Байерн . Защото на хартия се водеше най-добрия треньор . Това че Хайнкес го направи преди него , не означава че целите пред Гуардиола са се променили . Ако и този сезон Байерн не спечели ШЛ , значи Гуардиола се е провалил в основната си задача . Това ще е провал и за ръководството в избора им на треньор .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот Robbery » 08 ное 2015 00:26

Имах удоволствието да присъствам на събитието, състояло се днес на Алaнц Арена. Въпреки това от пишещите тук единствен не съм видял засадата или липсващата такава. :oops: Ще се оправдая с товa, че нe бях много близо. 8-)

Ето и малко снимков материял:

http://img4web.com/g/JBF2A

http://de.tinypic.com/player.php?v=357o ... j5tubcvfIU
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот MCMXIII » 08 ное 2015 00:41

Робери, ти вече да не си в Борда на Директорите? За 6 месеца за втори път си на АА...
Вторият линк не се отваря . В моят случай на Андроид.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот Robbery » 08 ное 2015 01:31

MCMXIII написа:Робери, ти вече да не си в Борда на Директорите? За 6 месеца за втори път си на АА...
Вторият линк не се отваря . В моят случай на Андроид.

Ако бях в Борда на Директорите трябваше да съм някъде до Кале Румениге или Карл Хопфнер на ВИП-Ложите. А аз бях далеко от тях.

Видеото от втория линк и на мен не ми се отваря на андроид. Cигурно не подкрепя мобилна версия. Трябва да се пробва през "Windows".

Ето и втори линк за същото видео:

http://www.movshare.net/video/1eed0acca1c20
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот kingofpop » 08 ное 2015 03:16

bilyaletdinov написа:
slash1912 написа:Не стига,че сте силни,ами и съдиите ви подпират.Според мен,ако сте пичове,второто полувреме ще ги пожалите.Няма нужда да се унижава съперника.
:lol: :lol: :lol: Отмениха чист гол на Щутгарт!Да ви я дават направо тая титла,а в ШЛ идват Барса или Реал и всичко приключва.


Специално Барса ще го ядат голям, ако нацелят Байерн. Тази тройка от миналия сезон срещу резервите ще им излезе през носа. Ако основните играчи на немците са здрави не виждам кой може да им открадне трофей...




ако баба имаше мъда, да е била дедо... :mrgreen:

честно казано не мисля, че Байерн е по-добър от миналата година...Робери даже са още 1 година по-стари....просто Лева и отбора са във форма...ще видим кой кого напролет...

П.П. Не мисля, че Видал и Коста кой знае колко са вдигнали класата, просто в Бундеслигата тоя от Шахтьор изглежда като Меси, щото няма добри защитници :roll: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот Der Führer » 08 ное 2015 21:23

kingofpop написа:
bilyaletdinov написа:
slash1912 написа:Не стига,че сте силни,ами и съдиите ви подпират.Според мен,ако сте пичове,второто полувреме ще ги пожалите.Няма нужда да се унижава съперника.
:lol: :lol: :lol: Отмениха чист гол на Щутгарт!Да ви я дават направо тая титла,а в ШЛ идват Барса или Реал и всичко приключва.


Специално Барса ще го ядат голям, ако нацелят Байерн. Тази тройка от миналия сезон срещу резервите ще им излезе през носа. Ако основните играчи на немците са здрави не виждам кой може да им открадне трофей...




ако баба имаше мъда, да е била дедо... :mrgreen:

честно казано не мисля, че Байерн е по-добър от миналата година...Робери даже са още 1 година по-стари....просто Лева и отбора са във форма...ще видим кой кого напролет...

П.П. Не мисля, че Видал и Коста кой знае колко са вдигнали класата, просто в Бундеслигата тоя от Шахтьор изглежда като Меси, щото няма добри защитници :roll: :mrgreen:

Ей сега ще сега те появи един момък да те светне как нищо не разбираш ... най-вече за Дъглас Коста . ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот niki87 » 09 ное 2015 00:03

12 асистенции и 2 гола, в 11 мача. Това са фактите към този момент, другото са празни приказки.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XII кръг, Байерн - Щутгарт

Мнениеот Der Führer » 09 ное 2015 14:55

niki87 написа:12 асистенции и 2 гола, в 11 мача. Това са фактите към този момент, другото са празни приказки.

Всъщност фактите показват 18 мача , 4 гола и 14 асистенции за Коста от началото на сезона . За другото си прав - чешем си пръстите , да минава времето докато дойдат мачовете на истината .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта