Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 07 мар 2018 10:03

Neron написа:Какво ви е мнението за Улрайх? Според мен почти по нищо не отстъпва на Нойер. Може би единствено Нойер е по-добър в играта с крака. Не съм очаквал, че имаме толкова класен вратар на пейката.

Стабилен е. Приятно съм изненадан от него, предвид че дълго време преди настоящия сезон настоявах да вземем още един вратар. С Нойер (ако напълно се възстанови, върне формата си и скоро не се контузва) и Улрайх поне още 2 години можем да не мислим за вратарския пост. По-добър е и от Лено що се отнася до националния отбор.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 12 мар 2018 13:28

doktora25 написа:
Neron написа:Какво ви е мнението за Улрайх? Според мен почти по нищо не отстъпва на Нойер. Може би единствено Нойер е по-добър в играта с крака. Не съм очаквал, че имаме толкова класен вратар на пейката.

Стабилен е. Приятно съм изненадан от него, предвид че дълго време преди настоящия сезон настоявах да вземем още един вратар. С Нойер (ако напълно се възстанови, върне формата си и скоро не се контузва) и Улрайх поне още 2 години можем да не мислим за вратарския пост. По-добър е и от Лено що се отнася до националния отбор.


Улрайх беше загадка като влезе за първи път от толкова време. В началото беше много колеблив и отнесе плюнки, но си личеше, че се старае и има всичко необходимо да го бива, просто беше силно раждясал. Вложи много труд и желание и резултатът е налице. Имам чувството, че става все по-добър с всеки мач. Дори ще е жалко, че един ден, пак ще севърне на скамейката. По-добре ще е за него да играе... но няма как Нойер си е Нойер и по-добър в света няма. Все пак не вярвам на световното да е опция за Льов. Тер-Щеген също е много добър на този пост. Може и да заложи на Нойер - Тер-Щеген - Улрайх. Предполагам, че вторият ще е основен вратар на националния известно време.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 22 мар 2018 22:37

https://gong.bg/football-sviat/mondial-2018/multimedia/video/as-na-bajern-besen-na-ispanskiia-selekcioner-477467
В тази жълта статия прави впечатление, че думите на Хави ако наистина ги е казал по никакъв начин не говорят, че той е бесен или че търси конфронтация с треньора Лопетеги. Те са напълно в реда на нещата. Разбира се не гарантират и противното. Мисълта ми е според вас възможно ли е наистина да има подобен конфликт, защото ако е така е малко вероятно Хави скоро да играе в националния при този треньор, особено на световното, или статията е основно жълта, манипулативна, за запълване на страниците и за търсене на интриги и напрежение в нашите редици?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 23 мар 2018 20:21

Мога само да кажа, че не ми пука за националния на Испания 8-)

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 05 апр 2018 11:58

Нойер вече тренира с топка. Няма смисъл да се избързва с връщането му в игра. Има повече от достоен замеснтик. За полуфинал в ШЛ (24-25 април) може и да се пробва или поне за реванша.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 07 апр 2018 20:24

Честита титла на всички баварски фенове! :twisted: 8-) :twisted:

Аз си пожелах преди година след сегашната титла да не бъде толкова тихо тук, колкото бе тогава. Не виждам причина да бъда опровергаван.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 10 апр 2018 13:23

Живи и здрави да прибавиме и още няколко тенекета към джантата тоя сезон 8-) Ушатата ще е добре като попълнение ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 13 апр 2018 16:13

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 13 апр 2018 21:15

... ми, аз съм скептичен. При наличието на толкова звезди в Хърватия, не постигна нищо с националния отбор. Играеха страхливо и без хъс. Сега във Франкфурт. Можеше да се пробва с Дитер Хекинг... можеше да се чака възможност за Клоп. Имаше възможности. За мен повече то странен избор.



Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта