Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот miasanmia1900 » 06 авг 2018 18:29

За съжаление смятам,че Мюлер трябва да приключи с титулярните си изяви...Просто вече 2 пълни години е абсолютна дупка, от която наистина смятам,че няма излизане.Играем с 10 човека всеки път когато е на терена.Също така не смятам,че Горетцка и Гнабри са това от ,което имаме нужда...Наблюдавах всички контроли и смея да твърдя,че все още се лутаме в нападение както преди.Ковач засега няма почерк...

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 06 авг 2018 21:39

Хубава контрола с Юнайтед, защото са един от отборите, които паркират автобуса, а срещу такива ни е трудно да играем. Аз лично нямам големи очаквания за предстоящия сезон. По всичко личи, че отново ще се разчита основно на Рибери и Робен и вместо да са резерви на класни нови крила те ще са титуляри. Никой класен играч няма да иска да дойде, за да хленчат Рибери и Робен за титулярно място на на 35-36 години. За поредна година правим тази грешка и ще се осъзнаем отново на пролет, когато и двамата ще са с контузии.
Нека минат поне 5 мача и ще видим кой е във форма.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 06 авг 2018 22:06

За първи път от доста време няма да ми се въртят в главата мисли че през предстоящия сезон трябва да направим всичко възможно да доизстискаме последните капки от силата и класата на това поколение и да се отдадат на заслужена почивка с още един европейски трофей. Това не значи обаче че трябва да отписваме сезона. Достатъчно е само да си пренаредим приоритетите. А цел № 1 е в рамките на 2-3 трансферни прозореца (разчитам много и на този) да обновим отбора с качествени нови попълнения от световна класа, но не медийни балони, на почти всеки пост, започвайки от нападението и крилата и да стартираме изграждането на новата машина. Незаменими играчи в момента почти нямаме. Донякъде на вратата, но и за там трябва да мислим до 2-3 години. Левандовски дори не го броя за наш и мисля да го хейтя повече и от Гуардиола където и когато прочета за него.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 25 авг 2018 09:55

Мачът с Хофенхайм беше страшен цирк. Победата е ценна, но по-скоро изстрадана, въпреки изразителния резултат. Мюлер и Робен - играчи на мача. Горцека с добри включвания. Много тъжно за Коман... имаме около седмица за ново крило, а тая работа просто не я виждам как става.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 27 авг 2018 12:04

Пак ще разчитаме основно на Робен и Рибери. Те с течение на сезона ще започнат да се трошат и пак ще се чудим кой да играе. Тотално неадекватни действия на ръководството и тази година. Без дълга резервна скамейка няма да стане нищо.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот KOPScousers » 27 авг 2018 20:47

Титлата в Германия ви е ясна, другите отбори нямат класата да ви свалят от върха, но наистина според мен в ШЛ нещата пак няма да се получат. Байерн трябваше да купи още поне 2-ма през лятото, то не че е късно де, но не вярвам да се случат някакви гръмки трансфери. Робен и Рибери на 34 и 35 трудно ще изкарат цял сезон в топ форма и най-важното - без контузии. Според мен в оставащите дни от прозореца трябва да привлечете поне едно крило, било то и за алтернатива, защото ще стане като в реванша с Реал миналата година и оплитате конците (а с Робен най-вероятно си ги биехте като пичове :? ).
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 23 сеп 2018 17:33

Хубаво ще е да обсъждаме повече случващото се в момента в отбора.
1. Доволни ли сте от новия треньор и демонстрираната от отбора игра в първите кръгове?
2. Имаше притеснения, че отборът е пред разпад и че тази година ще бъдем в абсолютен застой и заради треньора, и заради селекцията. Разбира се, хубаво щеше да бъде входящите трансфери да са повече, но като цяло тревогите намалели ли са?
3. Доколко притеснителни са контузиите в момента? Трябва ли да направим всичко възможно през зимата да вземем бек и биха ли дали Щутгарт Павар?
4. Могат ли да ни свършат някаква работа Гнабри и Санчес или оставянето им бе грешка?
5. Националите отърсили ли са се от провала на световното и подобряват ли формата си?
6. Отношението ви към Левандовски - трябваше или не трябваше да си тръгне сега, необходим ли ни е и повече ще ни помогне или навреди през настоящия сезон?
7. Размяната Горецка/Руди правилен ход ли бе и може ли Горецка да се превърне в немския стълб в халфовата линия, от който се нуждаехме след напускането на Швайнщайгер? Какъв е неговият лимит?
8. Какво очаквате като цяло от сезона? ШЛ до къде, в първенството ще имаме ли сериозен конкурент? Дортмунд могат ли да бъдат такъв?

Моето мнение по някои от тези въпроси е че не забелязвам негативна промяна в играта на отбора в сравнение с миналия сезон. Имах опасения че Нико Ковач ще въведе схема с 3-ма в защита, но нищо подобно не се случи. Мисля че държи и съблекалнята, атмосферата в отбора изглежда добра и в същото време дава шанс за изява на почти всички играчи. Може би е рано за някакви по-кардинални изводи, но към настоящия момент не мисля че скоро ще изпуснем лидерството в класирането или че ще имаме проблеми с първото място в групата в ШЛ.
Много ми харесва формата на Хамес. Той ни е най-важният играч в момент и дано да го задържим възможно най-дълго. Нойер също е много стабилен и изглежда че напълно е забравил за контузията (нещо, което не можеше да се каже по време на световното).

Хубаво ще е и с темите за мачовете да се активизираме. Аз през голяма част от миналия сезон не бях на работа и имах много свободно време. Сега за щастие не е така и не мога да се ангажирам да правя теми за мачовете от всеки кръг, но ще опитам за някои от по-интересните дербита през уикендите. Тази седмица има междинен кръг в БЛ - във вторник домакинстваме на Аугсбург, а в петък гостуваме на Херта (които са втори в класирането ;) )
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот limon » 23 сеп 2018 20:28

Няма издънка все още и няма какво да коментираме :) . Иначе за мен единствения проблем са контузиите. Хубаво е и младите да получават вече повече шансове за игра. Такъв като Левандовски никога не е излишен.

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот miasanmia1900 » 28 сеп 2018 22:33

Скандален мач до момента.Играчите и най-вече Ковач са направо за...Ковач няма потенциал за нещо значимо да не кажа и по-тежки думи.Потресаващо представяне и срещу Аугсбург.Никаква организация,напред се пропускат всички положения,а отзад Боатенг подпомаган от Алаба и Кимих правят и невъзможното да ни вкарват смешни голове.Ръководството сами са си виновни.Серия от грешни решения.постоянни контузий,лош избор за треньор и никаква селекция.Зидан засега е свободен,но след 3 месеца няма да е така.Ако искаме нещо повече,трябва да се действа.Вървим стремглаво надолу и с тези темпове на развитие в големите отбори,рискуваме да се върнем в положението от преди 13 години...Много ме е яд!!!!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта