Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 03 юли 2013 09:57

Честно казано, мен трансферът на Лева не ме вълнува, защото зная, че Ули навие ли си на пръста, да го вземе, ще го вземе. Може би се изчаква, първо някой да купи Марио Гомес и чак тогава ще се форсират нещата. Според Матиас Замер за Марио Гомес няма подходяща оферта. Дори има един вариант Марио Гомес във Фиорентина, а Йоветич в БАЙЕРН. Всичко е възможно.
За сега чакаме.
Последна промяна от MCMXIII на 04 юли 2013 09:08, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот HoUs4oOL » 03 юли 2013 18:39

Слуховете,че Байерн има интерес към Давид Луис продължават. :?
Bayern Munich are set to launch a £35m bid for Chelsea defender David Luiz according to the Daily Mirror.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 03 юли 2013 19:01

HoUs4oOL написа:Слуховете,че Байерн има интерес към Давид Луис продължават. :?
Bayern Munich are set to launch a £35m bid for Chelsea defender David Luiz according to the Daily Mirror.

Това е от?
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот HoUs4oOL » 03 юли 2013 21:41

MCMXIII написа:
HoUs4oOL написа:Слуховете,че Байерн има интерес към Давид Луис продължават. :?
Bayern Munich are set to launch a £35m bid for Chelsea defender David Luiz according to the Daily Mirror.

Това е от?

Ами от Мирър и Дейли Мейл,но не са кой знае колко надеждни източници. :lol:
Сега излезе това:
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/218423.html#
Замер казва,че клуба няма намерение да купува нови играчи,освен ако някой не се контузи.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 03 юли 2013 21:44

Край ;) БАЙЕРН няма да купуват бразилеца.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 04 юли 2013 09:04

[center]Програма лято 2013 [/center]

26. Juni: Trainingsauftakt
29. Juni: Traumspiel 2013 (Fanclub „Wildenau“) in Weiden ~ 1:15
30. Juni: Testspiel beim TSV Regen ~ 1:9
4.-12. Juli: Trainingslager im Trentino
5. Juli: Paulaner-Cup (im Trentino, 18:30 Uhr) ~ 0:13
9. Juli: Testspiel gegen Brescia Calcio (im Trentino,18:30 Uhr) ~ 0:3
13. Juli: Testspiel bei SG Sonnenhof Großaspach (19 Uhr) ~ 0:6
14. Juli: Benefizspiel bei Hansa Rostock (16:50 Uhr) ~ 0:4
20. Juli: Telekom Cup: Hamburger SV - FC Bayern (18:30 Uhr/in Mönchengladbach) ~ 0:4
21. Juli: Telekom Cup: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern (18:30 Uhr in Mönchengladbach) ~ 1:5
24. Juli: Uli Hoeneß Cup: FC Bayern - FC Barcelona (20:30 Uhr) ~ 2:0
27. Juli: DFL Supercup 2013: Dortmund - FC Bayern ~ 4:2
31. Juli / 01. August: Audi Cup 2013
31. Juli: FC Bayern - FC Sao Paulo ~ 2:0
01. August: FC Bayern - Manchester C ~ 2:1
Последна промяна от MCMXIII на 03 авг 2013 10:16, променено общо 15 пъти.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 04 юли 2013 12:03

[center]Клаудио Писаро подписа за още една година с Байерн[/center]

[center]Изображение[/center]

Договорът на играча е до 30. 06. 2014 година.

През миналия сезон той вкара 6 гола (20 мача) за Бундеслигата, 3 гола (2 мача) за Купата на Германия и 4 гола (6 мача) за ШЛ.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

germibobi
Мнения: 164
Регистриран на: 29 авг 2012 22:02
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот germibobi » 04 юли 2013 14:29

Шефът на Дортмунд изрично каза, че няма да продадат Левандовски на Байерн. Така че най-вероятно ще го видим догодина като свободен трансфер. А сега Гомез ще остане.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 04 юли 2013 15:07

Дортмунд вече са подписали с нападатела от Сент Етиен а и са дали 13-14 милиона. Като се има в предвид че са отбор който не харчи големи суми ми се струва че щом са дали толкова пари ще искат да е титуляр. Дори и Байерн не дава 15 милоиона за резерва.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 05 юли 2013 09:12

[center] Гуардиола: Първото ми впечатление от Байерн е много добро, отборът е страхотен[/center]

[center]Изображение[/center]

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Пеп Гуардиола даде втората си пресконференция откакто е начело на отбора. Това се случи, след като отборът пристигна в Трентино, където ще изкара едноседмична подготовка.

„Впечатлението ми е много добро от моите първи седмици. Колегите и играчите са много учтиви. Нуждаем се от повече време, за да се опознаем. Първото ми впечатление е чудесно“, заяви испанецът.
„Основното е, че трябва да се опознаем по-добре. Имам нови идеи и трябва да ги покажа на отбора. Разбира се, че и физическата работа има голямо значение.“
Гуардиола обясни и защо на лагера в Трентино е взел всички футболисти, включително и трайно контузеният Холгер Бадщубер. „Ние сме 30 души. Много сме. Холгер Бадщубер за мен е супер играч. Важно е той да бъде при своите колеги, когато работи с физиотерапевтите. Швайнщайгер и Гьотце може би могат да тренират с нас следващата седмица. Младите играчи правят добро впечатление.“
„Байерн има много, много интелигентни играчи. Те бяха в последните 4 години три пъти на финал в Шампионската лига. Те разбират моите малко нови идеи. Харесвам да нападам, обичам топката. И искам ние да имаме топката, а не съперникът. Искам да вкарам повече гола от възможното.“
„Аз съм в един голям клуб. Нямаш време. Трябва да работиш добре от началото. Байерн не е най-доброто място да не побеждаваш. Времето за мен не е проблем. Искам да остана тук дълго време. Искам не само да обучавам, но и да се уча.“
Гуардиола коментира още веднъж причините за избора да поеме Байерн. „Байерн се реши за мен и това е чест за мен. Това бе най-важното за мен. Играчите, които са тук са просто прекрасни. И, честно казано, исках да науча нов език и благосъстоянието на семейството ми бе много важно. Това са причините, защо преминах към тези невероятно мили и приятелски настроени ръководители на Байерн.“
Относно схемата на игра, Гуардиола сподели: „Можем да играем с истински нападатели. Можем да играем без нападател. Матиас, Ули и Кали ми дадоха страхотен отбор. Мога да играя с различни системи.“
Испанецът призна, че говори изцяло на немски с играчите си и напредна с езика, а освен това направи и коментари за някои от своите играчи.
„Марио Гомес е играч на Байерн Мюнхен. Значи принадлежи към отбора. Тази седмица работих с него и той бе много професионален. За мен важното е, че Марио Гомес е тук при нас и тренира с нас. Имам да мисля за много хора."
„Той (Ариен Робен) е подарък за мен. Ще опитам да повиша неговото ниво през сезона. Харесвам Клаудио Писаро. Той е много добър. Гледах го миналата година. Той говори испански, което е много практично за мен. Клаудио трябва да превежда моите идеи в тренировката.“
„Франк (Рибери) е играл винаги отстрани. Понякога във Франция е играл зад нападател. В приятелските мачове искам да пробвам кой може да играе на други позиции. Дали ще променя позициите накрая, ще видим.“

Източник
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта