Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gihuelo
Мнения: 5949
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 24 май 2024 00:44

NOMER14 написа:
gihuelo написа:
k20dan4o написа:Пусти му бараж, ся да не обърка плановете за лагера в Банско.
А имало ли е някоя година без двата софийски "гранда" в Европа?


Само веднъж ! През 1985/86 - Тракия, Локо СФ и Пирин

За КНК нямахме участник.


Точно така.
Тракия пада в първия кръг от Гьотеборг.
Пирин от Хамарби а Локо Сф отстранява Апоел Никозия в първи кръг , но във втория пада от Ксамакс.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2466
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 24 май 2024 01:03

Гледам в червения фотум Пели пристанал на ''новата власт'', както беше пристанал и на ниЗкия и го бранеше дълги години. Сега вече се изсулил преди да реализира последната мечта в жалкия си животец и се бил скатал с пари за стадиона :lol:
Заслужаваше ли си цялата тая лайнарщина да я търпите толкова години и накрая на изпроводяк 90% от вас да не са доволни от ''ерата Ганчев'' ? Ама то обещанията не е като изпълнението. Аз ша ва издържам, купи, титли, бой над говедата, накрая само лайнарщина : ll
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

gihuelo
Мнения: 5949
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 24 май 2024 01:06

sinqkrepost1914 написа:Гледам в червения фотум Пели пристанал на ''новата власт'', както беше пристанал и на ниЗкия и го бранеше дълги години. Сега вече се изсулил преди да реализира последната мечта в жалкия си животец и се бил скатал с пари за стадиона :lol:
Заслужаваше ли си цялата тая лайнарщина да я търпите толкова години и накрая на изпроводяк 90% от вас да не са доволни от ''ерата Ганчев'' ? Ама то обещанията не е като изпълнението. Аз ша ва издържам, купи, титли, бой над говедата, накрая само лайнарщина : ll


Абе и бая бой по говедата имаше.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 24 май 2024 01:12

gihuelo написа:
TristaNNN написа:
gihuelo написа:
TristaNNN написа:Само на мен ли ми прави впечатление, че откакто господин Гриша Ганчев се пенсионира, противниците на Тирето започнаха да играят с гащи, изведнъж се научиха да си подават, да скачат нагоре, да тичат напред, да уцелват вратата, а съдиите внезапно си припомниха някои основни правила на играта футбол?
И в тоя ред на мисли хич няма да се изненадам, ако Арда се озове на седмото място в понеделник и изгемерчи ментака на баража. Ако ви прави впечатление, в годините кукловодите все някак набутват най-малко слабите ни отбори в ЕКТ и рядко нещо остава на случайността там, а микренската трупа определено би брала много срам навън, отново.


Ти да говориш за срам в Европа :) Безценно !

Аз наскоро говорих за Европа в контекста на... оная неприлична дума..., въведена от шефовете на припоците, и то па европейците в Нион взеха, че ви размахаха пръст.
Признавам, че очаквах да ви дернат по-смело и веднага, но поантата е, че не е много добре да си правиш такива шегички под моите коментари. Както виждаш, стратегическите ми прогнози за бъдещето на Тирето се сбъдват и не си ти този, който се смее последен. ;)


Коя стратегическа прогноза ти се е сбъднала ? :)
Ти за твоя клуб нищо не можеш да познаеш камо ли за нашия.
Та за срам говорихме . Като споменаваш думата срам в Европа, трябва да ти е ясно кой бере редовно срам .
Гледам че си много тачен в във вашия форум, ако не ти е гот да те псуват там 50-60 човека говори с Делянски и мисля че няма проблем да тепрютим при нас.

Коя ли? Че на господин Гриша Ганчев ще му писне да налива в бездънната каца за кефа на шепа неблагодарни припоци. Това как се вписва в прогнозите ми и действителността? Изведнъж подви опашка по темата, какво стана? :))
Колкото повече надничате в нашия подфорум, понеже духа на вашия отиде да прави компания на четирибуквието на небето, толкова повече ви лъщят комплексираните и малоклетъчни мозъчета. Не с Интригантски, ами и с Байдън/Путин/Пи да говоря, това няма да промени факта, че ми е през кОра каква поредна лъжичка по мой адрес ще издриска някое клето припоче, на което съм бръкнал дълбоко, та чак до вестибуларния нерв, в бегъл и безплоден опит да ме... закрие. Ех, колко хубава дума само!
Ще го повторя пак за оранжевите безмъдници като твоя милост: Много е немъжко да киризиш по цял ден в синия подфорум и после да раздухваш какво и що си говорят хората там. Това е все едно да ме подслониш у вас и след няколко дни аз да почна вредом да раздухвам какви си ги говорите с мъжа ти, примерно. Е, грозно, непочтено и немъжко е.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

ElCapitana_Puyol
Мнения: 757
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 24 май 2024 01:14

Айде, айде...и двата мастодонта на комунизма сте брали срам в Европа, вкл. и след 1990г.
Само Лудогорец няма такива епизоди, или айде ако изключим това 1-7 от Нордселанд. Но после и Фенербахче падна с 1-6, та се оказа че причината е аномалията с изкуствения терен в Дания. Другият такъв момент е 2015г отпадането от Милсами (Молдова). Всичко друго са успехи - отстранените по 2 пъти сръбски грандове+Стяуа+Лацио+ равните с Ливърпул и ПСЖ, многобройните излизания от групи в евротурнирите. Това е нещо непостижимо за другите български отбори в съвременния европейски футбол.
Барса и Лудогорец, але, алеее... Изображение

gihuelo
Мнения: 5949
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 24 май 2024 01:22

TristaNNN написа:
gihuelo написа:
TristaNNN написа:
gihuelo написа:
TristaNNN написа:Само на мен ли ми прави впечатление, че откакто господин Гриша Ганчев се пенсионира, противниците на Тирето започнаха да играят с гащи, изведнъж се научиха да си подават, да скачат нагоре, да тичат напред, да уцелват вратата, а съдиите внезапно си припомниха някои основни правила на играта футбол?
И в тоя ред на мисли хич няма да се изненадам, ако Арда се озове на седмото място в понеделник и изгемерчи ментака на баража. Ако ви прави впечатление, в годините кукловодите все някак набутват най-малко слабите ни отбори в ЕКТ и рядко нещо остава на случайността там, а микренската трупа определено би брала много срам навън, отново.


Ти да говориш за срам в Европа :) Безценно !

Аз наскоро говорих за Европа в контекста на... оная неприлична дума..., въведена от шефовете на припоците, и то па европейците в Нион взеха, че ви размахаха пръст.
Признавам, че очаквах да ви дернат по-смело и веднага, но поантата е, че не е много добре да си правиш такива шегички под моите коментари. Както виждаш, стратегическите ми прогнози за бъдещето на Тирето се сбъдват и не си ти този, който се смее последен. ;)


Коя стратегическа прогноза ти се е сбъднала ? :)
Ти за твоя клуб нищо не можеш да познаеш камо ли за нашия.
Та за срам говорихме . Като споменаваш думата срам в Европа, трябва да ти е ясно кой бере редовно срам .
Гледам че си много тачен в във вашия форум, ако не ти е гот да те псуват там 50-60 човека говори с Делянски и мисля че няма проблем да тепрютим при нас.

Коя ли? Че на господин Гриша Ганчев ще му писне да налива в бездънната каца за кефа на шепа неблагодарни припоци. Това как се вписва в прогнозите ми и действителността? Изведнъж подви опашка по темата, какво стана? :))
Колкото повече надничате в нашия подфорум, понеже духа на вашия отиде да прави компания на четирибуквието на небето, толкова повече ви лъщят комплексираните и малоклетъчни мозъчета. Не с Интригантски, ами и с Байдън/Путин/Пи да говоря, това няма да промени факта, че ми е през кОра каква поредна лъжичка по мой адрес ще издриска някое клето припоче, на което съм бръкнал дълбоко, та чак до вестибуларния нерв, в бегъл и безплоден опит да ме... закрие. Ех, колко хубава дума само!
Ще го повторя пак за оранжевите безмъдници като твоя милост: Много е немъжко да киризиш по цял ден в синия подфорум и после да раздухваш какво и що си говорят хората там. Това е все едно да ме подслониш у вас и след няколко дни аз да почна вредом да раздухвам какви си ги говорите с мъжа ти, примерно. Е, грозно, непочтено и немъжко е.


Отговарям ти само за Джуди - останалото са неверятни тъпотии в твой стил.
Та за Ганчев не си познал че му е писнало да налива в бездънна каца.
Кацата изобщо не беше бездънна , но мисля че с твоя капацитет няма да вденеш ако тръгна да ти обяснявам.
Колкото до тръгването му от ЦСКА, само времето ще покаже заради какво е било!
Дали му казаха да си тръгне и спуснаха някой друг на негово място ? Или е нещо покрай заболяването му ? Ще разберем все някога!

zieek91
Мнения: 1027
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 24 май 2024 01:25

NOMER14 написа:
1914.1902 написа:Баражче утре и в другото вестниче:

,,,

Цитираш Парцал, който долу написал грешно името на празника. Много некадърни журналя има в СофЕто.


Сега и на теб ще каже, че не носи отговорност за написаното от тези хора, нищо, че ги е цитирал или постнал.
Особен хитрец си е, като онзи Елин-Пелиновия герой :lol:

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 24 май 2024 01:48

TristaNNN написа:Само на мен ли ми прави впечатление, че откакто господин Гриша Ганчев се пенсионира, противниците на Тирето започнаха да играят с гащи, изведнъж се научиха да си подават, да скачат нагоре, да тичат напред, да уцелват вратата, а съдиите внезапно си припомниха някои основни правила на играта футбол?
И в тоя ред на мисли хич няма да се изненадам, ако Арда се озове на седмото място в понеделник и изгемерчи ментака на баража. Ако ви прави впечатление, в годините кукловодите все някак набутват най-малко слабите ни отбори в ЕКТ и рядко нещо остава на случайността там, а микренската трупа определено би брала много срам навън, отново.

Не забравяй и нещо друго, което не е по-назад по важност. А именно, че Боби Михайлов не е президент на БФС.
От него дойдоха не едно или две побутвания през годините, целия съдийски комфорт у нас, удряше рамо и пред УЕФА.
Сега го няма Боби и те веднага се сблъскаха с реалностите и обективното съдийство.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4438
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Kotooshu » 24 май 2024 06:56

Господин Ганчев, на кого ни оставихте? :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33333
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 май 2024 07:34

zieek91 написа:
NOMER14 написа:
1914.1902 написа:Баражче утре и в другото вестниче:

,,,

Цитираш Парцал, който долу написал грешно името на празника. Много некадърни журналя има в СофЕто.


Сега и на теб ще каже, че не носи отговорност за написаното от тези хора, нищо, че ги е цитирал или постнал.
Особен хитрец си е, като онзи Елин-Пелиновия герой :lol:


Важното е, че на Мач Телеграф пише кой е на бараж, останалото на страничката им не ме интересува.

Що се отнася до Пелито - той вчера реши да казва кой е смешен, кой е християнин, кой не е и такива глупости, сякаш не осъзнава, че всеки фен на ПФК Левски може да си има собствена позиция. Наистина не знам как не го разбирате - не може милиони фенове на ПФК Левски да слушат единствено позицията на една малка групичка от НКП и да се съобразяваме с нея. Това е абсурдно.

Вече пък, че на него му харесва само да слуша каквото му кажат ръководителите в ПФК ЦСКА - София ЕАД си е негов проблем, както се вижда не само аз съм го отбелязал това. И други потребители са останали с това наблюдение. Слушайте си вождовете и не мислете, че всички са като вас, защото определено не е така.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта