Страница 1 от 2

Барселона - Челси

Публикувано: 09 апр 2009 00:19
от Veni_H
Барселона - Челси вашите прогнози? То е ясно на кого съм фен!
От това което гледах през тези два дни, другите отбори ми се струва, че нямат шанс през Май!
Победителят ще е носител според мен!

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 09 апр 2009 00:21
от manutdfan
Еми да това е най-вероятния полуфинал въпреки че Ливърпул не са за отписване особено ако става въпрос за евротурнири

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 09 апр 2009 00:33
от UltraBlue
Много ще е важно как ще свърши евентуалния 1-ви мач в Испания :!: Ако Челси вкара гол мисля че имат всички шансове да отстранят и Барселона :!: Но до тогава има много вере и може да станат всякакви неща ;) РАно е още да се мисли за такъв сблъскък 8-)

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 09 апр 2009 00:42
от dindan
Челси-Ливърпул 0:3 и Байерн-Барселона 5:0 :mrgreen:

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 09 апр 2009 00:51
от lilweezy
dindan написа:Челси-Ливърпул 0:3 и Байерн-Барселона 5:0 :mrgreen:

:D :D Нали.
Аз ще съм за Челси.Дано най-накрая вземат ШЛ. :roll:

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 09 апр 2009 02:00
от L_Messi
Реално погледнато, Челси ще е най-сериозният съперник за Барса през този сезон във всички турнири досега. Така че, очаквам интересни мачове и се надявам Барса да продължи напред към требъла.

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 11 апр 2009 18:19
от LordVOODOO
Хайде да не слагаме тигана, докато рибата още е в морето, а? ;)
Да вярно и ние и Челси постигнахме отлични резултати и изглеждаме сигурни полуфиналисти, но нищо не се знае все пак топка е. Остават по още 90 минути и в тях всичко може да се случи! За класирането на Барса на 1/2 не се съмнявам - тук всичко е ясно, но Челси.... най-голямата им грешка ще бъде да подценят червената машина! Отбор, който излиза на Олд Трафорд и побеждава Манчестър Юнайтед с 1:4 не е за подценяване!!! А и Рафа е доказал, че е специалист в турнирите. ;)

Лично аз все още се надявам на полуфинал Барса - Ливърпул, въпреки, че това означава много по-труден мач, защото е факт, че за нас най-трудният съперник в Европа е Пул! И все пак, с който от двата отбора да трябва да играем ще се класираме на финала и после купата ще е наша!

Ако трябва да играем с Челси... за мача на Камп Ноу предвиждам резултат 4:1 и като цяло ще отстраним Челси с общ резултат 6:3! ;)

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 12 апр 2009 00:22
от mormona
НЕ съм съгласен че след евентуален полуфинал сичко е решено, или челси или Барселона ще вземат трофея... НЕ от другия поток има неизвестни и те е са малко.Сичко става.Кой вярваше че Порто ще земе трофея преди няколко години , или че Супердепор ще направи това което направи... Милан - Депортиво 4-1, Депортиво - Милан 4-0... или Монако да изхвърли Real МАдрид... такива неща.Арсенал не е за одписване даже,или Манчестър, не са отпаднали още.Нека се успокоим и да чакаме реванша, после и полуфинала първия и после ще видим натам, следващите два мача.
;)

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 12 апр 2009 13:41
от LordVOODOO
Мормон гледа ли вчера мача на Юнайтед срещу Съндерланд? И искаш да кажеш, че тия путьовци са ни конкуренция? Дори да отстранят някак си Порто (нещо, което не вярвам да се случи) дори и да се промъкнат на финала.... нямат шанс срещу нас! Искам да играем с тях, за да ги унижим с 3-4 гола, но те просто няма да стигнат до финала. Иначе нито Порто, нито Арсенал още по-малко пък Виляреал е отбор, който може да ни се опъне! Да през 2004-та Порто спечели турнира, но си помисли срещу кого игра на финала!
Повярвай ми много по-трудно ще бъде да се класираме за финала, отколкото да спечелим финалният мач! Челси или Ливърпул ще ни затруднят много повече отколкото всеки друг отбор от тия, които са останали в турнира. ;)

Re: Барселона - Челси

Публикувано: 13 апр 2009 01:24
от mormona
LordVOODOO написа:Мормон гледа ли вчера мача на Юнайтед срещу Съндерланд? И искаш да кажеш, че тия путьовци са ни конкуренция? Дори да отстранят някак си Порто (нещо, което не вярвам да се случи) дори и да се промъкнат на финала.... нямат шанс срещу нас! Искам да играем с тях, за да ги унижим с 3-4 гола, но те просто няма да стигнат до финала. Иначе нито Порто, нито Арсенал още по-малко пък Виляреал е отбор, който може да ни се опъне! Да през 2004-та Порто спечели турнира, но си помисли срещу кого игра на финала!
Повярвай ми много по-трудно ще бъде да се класираме за финала, отколкото да спечелим финалният мач! Челси или Ливърпул ще ни затруднят много повече отколкото всеки друг отбор от тия, които са останали в турнира. ;)



И аз искам Юнаитед на финала за да ги унижим, обаче няма да стане.Само казвам да се докопаме до финала, а там ше го мислим.Тва е проблема, чукотският отбор... пак той.Пак ония битки Барселона - челси, от времето на Роналдионио в Барселона.Не са ми никак приятни челси , ама какво да се прави, то по скоро подобен збласък е за ниво - ФИНАЛ на турнира, но така се случи.