Фен тема за Лео Меси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 412
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот Iavor » 16 авг 2021 15:18

JimBeam написа:
insaneboy1 написа:Каквото и да стане, където и да иде. Меси хейт от феновете на Барселона няма да получи и винаги ще си остане НАЙ-голямата легенда на клуба, донесъл най-големите успехи. Не сме едни други фенове дето още хранят Роналдо.


Щом казваш ти значи 100% не е вярно и веднага те оборвам. И това е само от фенове у нас и то във вашият си форум.

1. Поне да изчака да подпише,за мен тези усмивки е гавра с ревящите по него фенове

2. Франческо Тоти знаеш кой е нали,даваше пари от собствения си джоб за Рома,това е разликата между капитан и мъж,и капитан и наемник.....Насбар го каза по - нагоре.....Шави,Пуйол и Иниеста напуснаха по -друг начин.Нека си правят снимки,но я прави с усмивка ,докато феновете му ридаят,сега остава и емблемата на тея да целуне

3. Меси има достатъчно пари, за да играе и без не 2 сезона, а 5 сезона. Въпрос на личен избор. Ако беше останал за без пари ставаше Велик.

4. А ако Меси беше останал,щеше ли да има ФКБ след 5-10 години. Беше ли останал за символична сума ,статута Велик му се лепеше. Проблема за мен е ,че избра арабският отбор,защо не отиде в Мюнхен,Милано,Ливърпул,дори в Сити да беше щеше да е има алибито Гуардиола.....а в ПСЖ е само и единствено заради ПАРИ !

5. Отделно,ако се срещнем с тях в ШЛ ще е бахти унижението.....Неймар,а сега и Меси....нищо чудно утре арабина да поиска и земята под Кампа да купи ! - за това замисляли сте се.Самият факт ,че избира ПСЖ е удар по имиджа на клуба,ама да,верно ,той е легенда и обича Барса !

6. Меси ще си лепне огромна грозно петно ако избере ПСЖ. Язък за легендарния му статус.

7. Самият начин на раздялата с Меси е гаден. Ясно е, че не може вечно да играе за клуба, но по такъв начин когато си най-голямата легенда, а не просто наемник като дембеле е гадно.Той трябваше да завърши с демонстративен мач пред ПЪЛЕН Камп Ноу с публика скандираща името му, а не по този начин - цяло лято готов да подпише, поне така се твърдеше, Лапорта и останалите ни пълниха с лъжи, че ще се случи и изведнъж на другия ден от въпросния неосъществил се подпис - играч на ПСЖ..

8. Сериозно,той е милиардер,ако се беше съгласил на заплата от 10 мил.дори надали щеше да има проблем да бъде картотекиран..... ако не беше клубът,можеше да е в дом за инвалиди дори - та ние му спасихме живота бе мамка му.

9. Това сравнение въобще не знам как да го коментирам,до там ли стигнахме,че да сме на нивото на Валенсия. Барса и Мадрид винаги са купували играчи от Испания,които подчертавам са потенциално добри с перспектива,а ние дадохме/ще дадем Неймар+Меси - само аз ли не виждам разликатата или утре Фати или Педри като стигнат световно ниво викаш ще е най-нормалното нещо да отидат в ПСЖ - Барса,сателита на ПСЖ .Тука вече се намесва манталитета на човека,докато при Неймар такъв видимо няма,а и той си беше наемник още в началото и ми беше все тая ,че си е продал задника на арабина-тука говорим за човек ,който ако не бяхме ние щеше да е още на хормони най-вероятно,който отгледахме,направихме мъж,милиардер и т.н .

10. Като не са го искали, Меси, защо не каже "не ме искаха"?
Велик футболист, спор няма.
Като човек..не го познавам лично, за да съдя, но скромното ми мнение е, че че там няма величие, кореспондиращо на футболната му класа.
Спомнете си, колко пъти е разигравал драми през годините.
Случая с факса от миналата година?
Ок, тогава Бартомеу. Сега?
Колкото Лапорта е лицемер, толкова и Меси е такъв.
Истината, винаги е по средата.
Значи, Лапорта, можел да му дава пари под масата, а Меси не може да предложи да подпише празен договор, или такъв, който да влезе в рамките на правилата на Ла Лига?
Честно казано, предпочитам да гледам отбор, който се мъчи да се оправя без него, отколкото фалшиви надежди, картонени кули, и агония още две години.
Благодаря и успех.
Гения му ще липсва, но "барселонизма" му, не. Щото го няма.

За сега стига толкова, че ще стане дълъг коментар.

Съгласен. На 100 процента.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот Middlesbrough » 28 ное 2021 18:52

:| помиярче се оказа хаха


Офтопик:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17445
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот pomiqrat » 18 апр 2022 22:25

Познайте кого е ънфолоу Меси в инстаграм. Дребна душичка
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

emerson3leao
Мнения: 47
Регистриран на: 20 апр 2022 03:07

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот emerson3leao » 20 апр 2022 03:23

Кого е ънфолоунал и как разбра това ?
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов - але, алее...

Ponko
Мнения: 3916
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот Ponko » 20 апр 2022 15:27

pomiqrat написа:Познайте кого е ънфолоу Меси в инстаграм. Дребна душичка

Кого?

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17445
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот pomiqrat » 20 апр 2022 19:57

Алехандро Гарначо
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта