Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5484
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 25 юли 2018 09:15

JimBeam написа:
barca4ever написа:
Sstefanov написа:
Bernaleo написа:Рома обявиха трансфера на Малкълм от Бордо но .... Барса се включи в наддаването и изглежда че им го отмъкнем ... :mrgreen: :mrgreen:

Нормално за вас да правите цигански изпълнения. Как беше свободна каталуния пълна с араби, негра и педали. Жалко, че правите циркаджииси номера а се имате за голям отбор. Винаги сте се славели с подмолни номера, някакв си им е в кръвта на "каталунците"

Не знам от коя планета падаш, предложили сме повече и нормално да ни го дадат на нас, това е пазарна икономика, и това ще го направи всеки един отбор. Това е същото, ако продавам апартамент например и някой ми е предложил цена х, но още не е официално и дойде друг купувач с цена y, която е по-добра, еми много ясно че ще избера по-изгодната за мен, да не съм някой балък, и това ще направи всеки един средноинтелигентен човек.


Само че разликата идва от там, защото вчера и двата клуба Рома и Бордо са обявили трансфера на играча в социалните мрежи и то препоръка на французите за да се спрат слуховете около играча. Рома веднага след това и те са потвърдили трансфера и днес се е чакал да мине медицинските прегледи и дори е имало фенове на летището да го чакат. Днес обаче вие сте се намесили и сте извили ръцете на Бордо с повече пари и да принудят Рома да даде повече, но италианците са отказали от този натиск. Президента на Бордо е минал с оправданието след упрека на Рома, че е нямало нищо официално с подписи и просто до вчера е било на устно договаряне. След като са се съгласили да обявяват трансфера може да се каже че минава в графа официално, но вие сте се намесили и сте им го отмъкнали под носа и вероятно сте предложили повече пари знаейки че Рома няма да извадят повече. Това ваше държане си е циганско след като се месите вече в договорен трансфер и нямате никакво уважение щом искате да постигнете своето. След като е обявено и от двата клуба в туитър и ако имахте някакво уважение нямаше да се месите в тези неща, така че това какво искал играча не е оправдание. Естествено, че ако дойде добра оферта от клуб като Барселона всеки ще предпочете да отиде там вместо по посредствен клуб като Рома. Нямате грам уважение и затова ще ви мразят всички и сте най омразният отбор именно заради ей такива постъпки.


Най-омразният отбор е Реал Мадрид. Но ти като техен фен не можеш да свалиш белите очила. Повечето неутрални фенове харесват Барселона заради атрактивния футбол, който винаги сме практикували, а вас ще ви запомнят с 3 поредни съдийски титли в ШЛ и още 5 такива по времето на Франко. Я ми кажи Ди Стефано как го взехте едно време?
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

На линия
Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2987
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот JimBeam » 25 юли 2018 10:31

kingofpop написа:Jim Beam изби рибата със филмирането за Малкълм и тва за феновете на летището :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: все 1 е бил там и знае кое кво е и кво си пишат медиите през пръстите


Няма смисъл да ходя там след като има достатъчно информация по този повод, че дори и видео има. Ето ти една от тези информации - http://videos.marca.com/v/0_qxoez7dy-af ... ol&count=1

@insaneboy1 Иска ти се да е така, ама фактите са други. От дълги години вие сте най омразните в света на футбола и след това се нареждат Реал и Манчестър Юн. Сега след тази постъпка си навлякохте още врагове в лицето на феновете на Рома и те открито си ги признават тези неща в социалните мрежи под новината за проваленият трансфер заради вас. Казват си открито че ви поставят в омразният си лист, така че на вас каталунските фенове може да ви се иска друг отбор да е най омразният ама само защото така ви се иска и не обичат неудобните истини. Преди доста години ви лепнаха прякора УЕФАЛОНА и то не за друго и още си ви стои като визитна картичка и като направиш едно търсене в гугъл ще видиш нещата доста по добре понеже може да си мислите че този прякор е измислен от български фенове. И още нещо да ти кажа insaneboy1 - не съм фен на Реал и не знам защо всеки който говори против вас трябва да е фен на мадридчани? И като говориш за очила вземи ти ги свали че като гледам виждаш само чрез тях удобните неща и веднага гледаш да смениш темата като я насочиш в друга посока далеч от коментираната ситуация както правиш в момента. Всички титли на този и онзи били купени само вашите са читави нали, ех колко сте предвидими и после на мен ми говори за очила, лещи, бинокли и не знам си какво още. :lol:

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tatusindo » 25 юли 2018 11:04

Не виждам какъв му е проблема на ДжимБиймчо относно трансфера на Малкъм - той още малко се изкара едва ли не че той е загубил пари от неосъществения трансфер в Рома ... Иначе за трансфера - като се видя че няма да стане с Уилиян това е може би най- доброто като алтернатива в съотношение цена/качество ... Друг е въпроса че това е пряк конкурент за мястото на Дембеле и някак си се обезмислят ония 150 милинки дадени миналото лято ... Но Валверде си знае :) Късмет на момчето и много голове да вкара :)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Bernaleo » 25 юли 2018 15:13

Пянич е с нов агент,което е много вероятно да доведе до негов трансфер.Дано го вземем за 50 млн + дървото Гомеш.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18114
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 25 юли 2018 16:54

ако вземем Пянич ставам твърд оптимист за сезона

ако не вземем халф пък съм средно положение, но по-скоро песимист :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 25 юли 2018 17:01

Трябва ни халф ако е Пянич перфе сме , ако е Рабио пак ще съм доволен.
Ще обираме Евертън 50-60 млн за Дин и Мина :Д , отдавна не сме продавали като хората , а само подарявахме :Д
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tatusindo » 25 юли 2018 17:08

Middlesbrough написа:Трябва ни халф ако е Пянич перфе сме , ако е Рабио пак ще съм доволен.
Ще обираме Евертън 50-60 млн за Дин и Мина :Д , отдавна не сме продавали като хората , а само подарявахме :Д

Това щях да пиша и аз, че от доста време с изключение Неймарчо Барса прави изходящи трансфери тип подарък, а с някои даже им се дадоха пари да напуснат .... Докато един Реал примерно и от третите си резерви правят пари .... Дано им се вземат тия пари и на Дин и на Мина - поне за мен и двамата не паснаха в Барса, дано имат късмет другаде ... Тиаго или Пянич ( в краен случай Рабио) и отбора е окомплектован ... с изключение на адекватен заместник на Суарес, но там отношенията му с Меси имат мега голямото значение :)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5484
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 29 юли 2018 08:46

Двата нови трансфера изглеждаха супер в мача срещу Тотнъм. Артур нямаше сгрешен пас сигурно и има страхотна визия за играта. Вкара и фамозен гол. Ленгле беше много стабилен в защита. Трябва ни един халф още защото не съм сигурен че Коутиньо точно е заместник на Иниеста тъй като играе по-напред (и по крилото).
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tibidabo » 30 юли 2018 18:01

Андре Гомеш завинаги един от нас! Новият Дъглас! :mrgreen: Не вярвам, че някога ще се оттървем от него!

Атлети явно се целят в титлата тази година! Ще е интересен сезон. Нови лица, нови надежди, дано Валверде е малко по-смел и се опита да наложи някое друго момче от школата.

Хубаво лято на всички!

Visca Barca!!!
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

rainman_p
Мнения: 241
Регистриран на: 17 авг 2010 22:57
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот rainman_p » 03 авг 2018 17:21

Видал + Банега как ви се струва момчета?? Ще мачкаме през новата кампания. Реал само продават засега. Ако отърват Модрич и Ковачич, направо не знам накъде ще бъдат този сезон. Дано вземат нещо класно до края на трансферния прозорец, за да има интрига. Иначе Лопетеги смятал да гради нападението около Бейл. Това ще е най-големият смях. Колкото и да не харесвах Роналдо, не мога да не призная, че беше лидер в отбора и страхотен голмайстор. Бейл има 5 силни мача на сезон и през останалото време е фигурант или контузен.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта