Хетафе - Барселона FT 1-4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот megan fox » 15 сеп 2012 22:49

gentlemanxxx написа:Какво се учудвате? Дузпа за Барса какво по нормално от това :roll:
П.С. megan fox За какви компенсации говориш за какви глупости..Толкова пристрастен и праволинеен човек не съм виждал..Поне не бъди нагъл и си признай, че Ви подпират..И между другото ясно е, че си малък но намери записи на отбора на Милан 89/90 година и виж ОТБОР ОТ МЪЖЕ който мачка без да е нужно да ги бутат съдиите..Но какво ли ти обеснявам, съзерцавай цяла вечер плаката на Меси над леглото си и се надявай някой ден да се събудиш до него... :|


Я кой е изпълзял от дупката си... Ко речИ, че нищо не ти се разбра от надрусаното ти бръщолевене?!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
gentlemanxxx
Мнения: 609
Регистриран на: 02 сеп 2008 17:18
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот gentlemanxxx » 15 сеп 2012 22:52

megan fox написа:
gentlemanxxx написа:Какво се учудвате? Дузпа за Барса какво по нормално от това :roll:
П.С. megan fox За какви компенсации говориш за какви глупости..Толкова пристрастен и праволинеен човек не съм виждал..Поне не бъди нагъл и си признай, че Ви подпират..И между другото ясно е, че си малък но намери записи на отбора на Милан 89/90 година и виж ОТБОР ОТ МЪЖЕ който мачка без да е нужно да ги бутат съдиите..Но какво ли ти обеснявам, съзерцавай цяла вечер плаката на Меси над леглото си и се надявай някой ден да се събудиш до него... :|


Я кой е изпълзял от дупката си... Ко речИ, че нищо не ти се разбра от надрусаното ти бръщолевене?!

Колко си елементарен..Поне не пиши на родния си диалект тук! Явно речника също не ти е много богат..Е сега вече ми става ясно, защо винаги защитаваш Барса и обесняваш как ги компенсирали задето просто били страхотни..Просто си ограничен и можеш само да спориш, но не смятам да те удостоя с вниманието си! Приятна вечер и отново да сънуваш Педро и Меси :oops:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот Middlesbrough » 15 сеп 2012 22:52

:shock: :shock:
Валера спъна Педро ... много добре се видя по ТВ-то
Вияяяяяя : )
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот terrorist » 15 сеп 2012 22:54

Браво пак победа с 4-1, а някои броят някакви дузпи

Потребителски аватар
gentlemanxxx
Мнения: 609
Регистриран на: 02 сеп 2008 17:18
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот gentlemanxxx » 15 сеп 2012 22:57

terrorist написа:Браво пак победа с 4-1, а някой броят някакви дузпи

То човек дузпите за Барса, неможе да ги преброи :roll: Но поне се вижда напредък, с всеки сезон все по-несъществуващи дузпи Ви дават :| До 1-2 години може да се сбъдне мечтата на всички фенове на Барса, да се дава Титлата,ШЛ и всяко възможно отличие на Барса всяка година, а другите да играят истински футбол ;)

Потребителски аватар
barcelona95
Мнения: 489
Регистриран на: 25 авг 2010 17:40
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот barcelona95 » 15 сеп 2012 22:58

Честита победа 8-) 8-) 8-)
ИзображениеИзображение
Изображение

barca_fen4e
Мнения: 11
Регистриран на: 16 мар 2012 16:38
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот barca_fen4e » 15 сеп 2012 22:59

Честита победа каталунци надиграхме ги изцяло

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот megan fox » 15 сеп 2012 23:00

Не очаквах да победим с такава лекота. Аз лично съм приятно изненадан. Радвам се, че бях напълно прав за следното:

megan fox написа:
Това, че първият мач след прекъсването на шампионатите е в Мадрид е добре за нас, Барса обича и знае как се побеждава в Мадрид.


Напълно заслужено победа, с оглед на показаното на терена. Просто разликата в класите бе прекалено голяма. Хетафе бяха излезли с мисълта да не загубят, а не да се опитат да спечелят мача и респективно бяха наляли гипса.

Експеримента на Тито този път сработи. Чудя се какъв е конфликта м/у Тито и Вия, че ако изобщо го пуска да играе го прави за по няколко минути... Много се радвам за гола на астуреца, ще му вдъхне още самочувствие и белкем Виланова осъзнае, че не е прав да го държи на пейката.

Съдийки по смяната Тиаго за Меси, предполагам, че Тито е видял същото като мен относно играта на Фабрегас и само по този начин мога да си обясня тази смяна. Както казах на полувремето Сеск е по-полезен, когато играе малко по-назад, поне тази вечер бе така. Впрочем докато гледах мача тая вечер получих следното прозрение относно Сеск: Предполагам всички си спомняте колко много псувахме Бускетс, когато Пеп почна да го налага за сметка на Яя Туре, хеле аз бях най-крайният в оценките по адрес на Буси, но 2 години по-късно той се научи и сега е незаменим и за нас. След това идва ред на Адриано... И той през първите си 2 години бе трагичен за нас, не случайно го наричахме "Трагедиано", но ето, че явно и той най-после се е научил и е придобил класата, за да играе на ниво за Барса. Та в този ред на мисли почвам да си мисля, че явно и на Фабрегас ще му трябват 2 години, за да придобие необходимото ниво, за да играе за нас. Та явно ще трябва да проявя още малко търпение (още 1 сезон) и догодина по това време вече ще се надявам Сеск да се е научил да играе както трябва и както е нужно за отбор с класата на Барселона!

За Меси коментара е излишен, влезе за 30 минути и мушна 2 гола.

П.П. Колкото до хейтърите и "разбирачите" имайте поне капка достойнство и не се излагайте!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
frostbite
Мнения: 2157
Регистриран на: 17 дек 2011 17:42
Skype: n/a
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот frostbite » 15 сеп 2012 23:03

1-0 за Севиля :roll: :twisted:
[center][wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/882/6178882s.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/67/6149067A.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хетафе - Барселона 15.09.2012 /21:00ч/ Ла Лига 4 кръг

Мнениеот megan fox » 15 сеп 2012 23:04

gentlemanxxx написа:
terrorist написа:Браво пак победа с 4-1, а някой броят някакви дузпи

То човек дузпите за Барса, неможе да ги преброи :roll: Но поне се вижда напредък, с всеки сезон все по-несъществуващи дузпи Ви дават :| До 1-2 години може да се сбъдне мечтата на всички фенове на Барса, да се дава Титлата,ШЛ и всяко възможно отличие на Барса всяка година, а другите да играят истински футбол ;)


Не знам какви вещества употребяваш, но не ти се отразяват добре на зрението, или по-точно казано виждаш доста изберателно! Да, положението срещу Педро можеше да не се свири, но някак си забравяш, че преди това имаше две дузпи, които рефера не свири!!! Е не може от 3 положения да не даде поне едното, пък било то и това, което по-скоро не трябва да се свири!

П.П. Имаш много поздрави от Рамон Санчес Писхуан
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта