Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот styopa » 27 май 2009 19:09

Blue Radiotherapist написа:Сблъсък на ******ите-добре че го няма Милан тази година.МАНАФЧЕСТЪР не срещна нито един сериозен противник,а отборът от КАТУНА го класира Норвежката подлога на УЕФА.Нищо лично-просто не се самозабравяйте чак толкова.Специално Барса е ощетявана през годините редовно и в Европа и в Испания,но срещу Челси гротестката бе невероятна.ФОРЦА МИЛАН.


и защо го няма тия великани на футбола?
преди няколко години защо ги върнаха назад с точките?защото са много големи ли?

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот Red_champions » 27 май 2009 19:11

styopa написа:
Blue Radiotherapist написа:Сблъсък на ******ите-добре че го няма Милан тази година.МАНАФЧЕСТЪР не срещна нито един сериозен противник,а отборът от КАТУНА го класира Норвежката подлога на УЕФА.Нищо лично-просто не се самозабравяйте чак толкова.Специално Барса е ощетявана през годините редовно и в Европа и в Испания,но срещу Челси гротестката бе невероятна.ФОРЦА МИЛАН.


и защо го няма тия великани на футбола?
преди няколко години защо ги върнаха назад с точките?защото са много големи ли?





Айеее,Ливерпулът пак го издухаха от Челси и сега плачкат,че Юнайтез ще играе на финала,а Стиви джи лигльото няма да може да гледа умно и да им вкарва измислените дузпи.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот styopa » 27 май 2009 19:16

Red_champions написа:
styopa написа:
Blue Radiotherapist написа:Сблъсък на ******ите-добре че го няма Милан тази година.МАНАФЧЕСТЪР не срещна нито един сериозен противник,а отборът от КАТУНА го класира Норвежката подлога на УЕФА.Нищо лично-просто не се самозабравяйте чак толкова.Специално Барса е ощетявана през годините редовно и в Европа и в Испания,но срещу Челси гротестката бе невероятна.ФОРЦА МИЛАН.


и защо го няма тия великани на футбола?
преди няколко години защо ги върнаха назад с точките?защото са много големи ли?





Айеее,Ливерпулът пак го издухаха от Челси и сега плачкат,че Юнайтез ще играе на финала,а Стиви джи лигльото няма да може да гледа умно и да им вкарва измислените дузпи.


неразбрах какво общо има Ливърпул,фк чукотка,или манчо
за мен двата най-заслужили отбора са на финала. кофти за другите ама все пак всеки направи достатачно грешки че да не е на финала..

Потребителски аватар
waFry BSFC
Мнения: 186
Регистриран на: 13 фев 2009 11:46
Skype: reckinh0
Местоположение: В ЗЕЛЕНА ВАРНА , ТИЧА !
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот waFry BSFC » 27 май 2009 19:20

Чух , че ако дойдат в България министъра щял да отпусне максималната пенсия на Малдини и компания ... :lol:
ТИЧА ДО ГРОБ !
Изображение

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот Red_champions » 27 май 2009 19:28

waFry BSFC написа:Чух , че ако дойдат в България министъра щял да отпусне максималната пенсия на Малдини и компания ... :lol:



Оффффф,колко си оригинален :roll:
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот mormona » 27 май 2009 19:36

Red_champions написа:(Здравейте,отварям тази тема и давам едно предложение.Тъй като преди по време на и в хода на мача ще има много коментари,ми дойде идеята да отворя голяма тема,в която да се обсъжда всичко преди мача ;) ).
Според мен ще се получи страхотен развой на срещата,която ще е на високо равнище.Барселона и Юнайтед играят много различен стил футбол,но днес целта им е една-да спечелят Шампионската лига.Барса мачка наред и играе великолепен,красив и атрактивен стил футбол-Юнайтед играе невероятно правилно тактически,разполага със стабилна защита,нападатели с реализаторски качества и ненадминат голов усет и...Роналдо.....,а Барса пък има Меси.
Хрумна ми,че ще е интересно и който иска да отговори на следните въпроси,които се сетих и съм сигурен ,че ще събудят вниманието ви:
1.За кой отбор сте-Барса или Манчестър?
2.Кой ще победи?
3.Ще се реши ли сблъсъкът в редовното време или не?
4.Ще запише ли исторически минути на финала на ШЛ Бербатов и може ли да сътвори нещо на терена? :)


ЕЕЕХХХ да го Е*** исках аз да си пусна тая темаа , ама ти ме изпревари , гадно... Аз мислех да пия с приятели в центаара и да го гледаме там, обаче отпадна сичко, не се организирахме, и сега на почивката сигорно доста ще се плюнча. както и след края на мача де. Как избърза само ... Еххх шансс..
И мерси че я пусна в форума за БАрселона, аз таман мислех да я пускам амаа айде се тая,.
Ако искаш да ти дам палактче за началото на темата да го сложиш ... ше е по официялно..

[center]Изображение[/center]
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот mormona » 27 май 2009 19:54

Само ще кажа, че берба неще да бие дуспа , ако се стигне до тях... в същото времее може да влезе като смяна, и да се стигне дотам точно, и той ще трябва май да млати у заграденотоо... незнам казус е това.Пишете мнеия, ако има кой де, сички излязоха, или пишат по други теми, те нали тука в тоя форум темите се вадят като габи..

Спечелилият като треньор първата европейска титла във витрината на Барселона - Йохан Кройф, е неспокоен преди финала с Манчестър Юнайтед.

Причина за притеснението на Кройф е огромният опит, който има мениджърът на англичаните сър Алекс Фъргюсън, печелил вече два пъти Шампионската лига.

„Като стара лисица, какъвто е той, той ще има подготвена изненада, за да победи Барса”, коментира холандският специалист преди сблъсъка в Рим.

„По моето време, на Олд Трафърд той взимаше невероятни решения и ако той заложи на неочакван футболист, той обикновено излиза прав.”

„Той е непредвидим, но неговите рискове почти винаги проработват”, изказа се ласкаво Йохан Кройф за Алекс Фъргюсън.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Blue Radiotherapist
Мнения: 28
Регистриран на: 12 май 2009 20:30
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот Blue Radiotherapist » 27 май 2009 19:56

Нямам спомен Милан да е падал 1-7 от Рома. Помня 4-0 срещу Кройф Барса и 3-0 срещу Фърги Манчестър преди 2 години.А помня и как Рийкард Барса елиминира Милан след незнайно защо отменен гол на Шева на Камп Ноу,но след като гледах Норвежката рапсодия срещу Челси-разбрах.

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот Red_champions » 27 май 2009 20:16

mormona написа:
Red_champions написа:(Здравейте,отварям тази тема и давам едно предложение.Тъй като преди по време на и в хода на мача ще има много коментари,ми дойде идеята да отворя голяма тема,в която да се обсъжда всичко преди мача ;) ).
Според мен ще се получи страхотен развой на срещата,която ще е на високо равнище.Барселона и Юнайтед играят много различен стил футбол,но днес целта им е една-да спечелят Шампионската лига.Барса мачка наред и играе великолепен,красив и атрактивен стил футбол-Юнайтед играе невероятно правилно тактически,разполага със стабилна защита,нападатели с реализаторски качества и ненадминат голов усет и...Роналдо.....,а Барса пък има Меси.
Хрумна ми,че ще е интересно и който иска да отговори на следните въпроси,които се сетих и съм сигурен ,че ще събудят вниманието ви:
1.За кой отбор сте-Барса или Манчестър?
2.Кой ще победи?
3.Ще се реши ли сблъсъкът в редовното време или не?
4.Ще запише ли исторически минути на финала на ШЛ Бербатов и може ли да сътвори нещо на терена? :)


ЕЕЕХХХ да го Е*** исках аз да си пусна тая темаа , ама ти ме изпревари , гадно... Аз мислех да пия с приятели в центаара и да го гледаме там, обаче отпадна сичко, не се организирахме, и сега на почивката сигорно доста ще се плюнча. както и след края на мача де. Как избърза само ... Еххх шансс..
И мерси че я пусна в форума за БАрселона, аз таман мислех да я пускам амаа айде се тая,.
Ако искаш да ти дам палактче за началото на темата да го сложиш ... ше е по официялно..

[center]Изображение[/center]





Приятел,с теб скоро си лафихме във форума,уважавам те.Ама реших да я пусна темата просто...извинявам се,че не дадох шанс,но не се сърди,ако искаш пиши тук.А между другото,каква ти е прогнозата за мача? :)
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
стичо
Мнения: 570
Регистриран на: 18 окт 2008 22:51
Skype: alutex@abv.bg
Контакти:

Re: Барселона-Манчестър:Сблъсъкът на титаните!!!

Мнениеот стичо » 27 май 2009 20:20

Аз, симпатизирам повече на Барса! Играят по красив футбол, а аз затова обичам футбола. Просто не ми харесват скучни, практични, тактически победи. Въпреки това довечера, не очаквам прекалено открит и красив футбол. Но наистина това е финалът който исках да гледам. За Барса съм но, ще се радвам изключително много да влезе Бербатов и да отбележи победния гол за Ман. Юнайтед! Да си УВАЖАВАМЕ звездите, те прославят България! ;)


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта