Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот tapka4a » 02 авг 2020 17:58

ЛЕ е турнир в който се влагат отборите (от топ първенствата), които още в началото на всеки сезон са почти сигурни, че шансовете им за топ4 не са особено големи и това е като хващане за спасителната сламка...само че конкуренцията в ЛЕ също е много сериозна и накрая сметките може да излязат грешни. Както миналата година Емери като си мислеше, че ЛЕ е неговия турнир и на финала отбора му излезе ей така по-лежерно, и като резултат Сари го напляска с 4-1. :lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9223
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот bubka » 05 авг 2020 08:12

tapka4a написа:Както миналата година Емери като си мислеше, че ЛЕ е неговия турнир и на финала отбора му излезе ей така по-лежерно, и като резултат Сари го напляска с 4-1. :lol:


Да бе, преди това си давал зор, ама точно на финала решил да излезе лежерно :o :lol: и то срещу по-силен от тях отбор :lol: .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 14 авг 2020 13:44

Аз съм доволен от това:
https://gong.bg/football-sviat/transfer ... nie-601228
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 14 авг 2020 23:58

Аз също съм доволен. 3-годишен договор за играч на тази възраст си е риск, но поне съм почти сигурен, че заплатата му не е такава ненормална, за каквато се пише, а и все пак идва като свободен агент. Крилата ни като цяло са неопитни, като Мартинели е трайно контузен и тази година няма да играе най-вероятно, така че подобно попълнение не е лошо. Отделно Уилиан направи и нелош сезон, така че на този етап изглежда, че има още какво да покаже.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 29 авг 2020 20:34

:P :P :P
Честита купичка! :)
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 29 авг 2020 20:40

Тя тази купичка малко придоби характер на предсезонна контрола в последните години, но поне за престиж и самочувствие е добре. Аз като цяло съм доволен от видяното днес и определено ми хареса играта ни много повече, отколкото в последния мач с Пуул за първенството, който спечелихме. От друга страна обаче хич не съм убеден, че и Ливърпул се хвърлиха сериозно (въпреки че съставът им беше близък до титулярния), така че сега важното е да останем скромни и стъпили здраво на земята. Сериозните мачове са от 12.09. нататък.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 30 авг 2020 10:51

Въпреки всичко трофея си е трофей. Явно сме орисани да печелим на Уембли и това си е!
Видимо стилът наложен в ерата на Венгер вече го няма, вярно играем по-дефанзивно, но това ни носи успехи. Все пак години наред ни беше трудно и тегаво с топ отборите, но след идването на Артета всичко се промени. Отбора има добро лице, самочувствие, а желание и мъжество не липсва.
Броени месици ми остават на острова, надявам се всичко да се оправи с тази пандемия и поседя отново северен Лондон!

[offtopic]Каква е ситуацията със Себайос, много ми влезе в подкожата това момче?[/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 30 авг 2020 13:18

Със Себайос ситуацията е (поне по моите последни знания), че Реал все пак ще го вземат за предсезонната подготовка и след това ще преценят дали ще му разчитат за новия сезон. Все пак догодина е Европейското, а той иска да играе редовно, за да попадне в състава на Испания. В Реал на този етап не ми изглежда особено вероятно да получава много минути, тъй като мисля, че си имат някакви търкания със Зидан. Себайос май беше говорил против него след напускането му, но после Зизу се върна в отбора и докато е там, честно казано не виждам особени шансове за играча да се наложи. Уж продължават някакви разговори между нас и тях дали ще ни го дадат под наем за още един сезон, вече и с опция да го откупим, или пък директно да ни го продадат още сега, но поне към момента си е в Реал, затова и в последните дни упорито се говори, че ще търсим друг играч с неговите характеристики, ако не успеем да го договорим. Отделно, че ако Реал решат да го пратят в друг отбор, не е сигурно, че ще е точно при нас. Самият играч е казвал, че му харесва при нас и би искал да остане (Артета също го иска в отбора), но той си е юноша и почитател на Бетис, така че и те са доста вероятен вариант. Преди няколко дни пишеше нещо за Милан, но не знам доколко е достоверно. Основното, както по-горе казах, е, че той иска да играе редовно, за да го извикат за ЕП, така че и през новия сезон не очаквам да бъде в Реал, но дали ще е при нас, или другаде, дали под наем, или ще го продадат, на този етап не се знае.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 03 сеп 2020 22:43

Лошото е, че никъде не видях да пише да има опция за закупуване след края на сезона. Другото лято пак ще се чудим какво ще се случва с него.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта