Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 20:05

Страшен натиск,но ялов. Ако ние сме подложени на такова нещо,ще се пропукаме за 3-4 минути максимум.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 20:19

Не е вярно,че Брайтън не играе за нищо. С треньор Крис Хютън,чайките играят за себе си и за кефа на Тотнъм,разбира се. Няма за какво да им се сърдим.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 20:23

Не можахме да се надскочим. Трябваше поне да добутаме интригата до последния кръг.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 05 май 2019 20:26

Аз лично днес даже не се ядосах. Просто ми омръзна всеки кръг да ни помагат конкурентите ни и ние да се надяваме на чудото, а след това да се дъним. Вече всичко е ясно и последния кръг даже няма нужда да го гледам. Отборът сякаш нарочно не щеше да завърши в топ 4, а хвърля всичко в ЛЕ. Само дето сметките и там може да излязат криви.
Джака днес направи доста слаб мач - колкото и да го харесвам по принцип, не мога да си кривя душата.
Срещу Бърнли спокойно може да се играе с юноши, а титулярите да си отпочинат за евентуален (въобще не сигурен) финал в ЛЕ.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 05 май 2019 20:27

И пак загубихме точки!! :evil:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 20:31

Udoji90 написа:Аз лично днес даже не се ядосах. Просто ми омръзна всеки кръг да ни помагат конкурентите ни и ние да се надяваме на чудото, а след това да се дъним. Вече всичко е ясно и последния кръг даже няма нужда да го гледам. Отборът сякаш нарочно не щеше да завърши в топ 4, а хвърля всичко в ЛЕ. Само дето сметките и там може да излязат криви.
Джака днес направи доста слаб мач - колкото и да го харесвам по принцип, не мога да си кривя душата.
Срещу Бърнли спокойно може да се играе с юноши, а титулярите да си отпочинат за евентуален (въобще не сигурен) финал в ЛЕ.

Последния кръг ще го гледаме заради интригата за първото място. Лошото е,че мача с Бърнли е след Валенсия и може верно тогава да е дошло време за почивка.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 20:37

Сезонът не е приключил,но вече се подава зад ъгъла трансферния прозорец. Емери е обещал 6 прозореца,за силен отбор,така че не остава друго освен да чакаме и да се надяваме. Дано изиграем по-умно реванша с Валенсия.
Днес се получи чудесно изпращане на Рамзи и Чех. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 20:53

Нещо любопитно.Днес Юнайтед и Арсенал напуснаха заедно борбата за топ 4. И двата отбора завършиха наравно 1:1. И двата отбора поведоха в една и съща минута и бяха изравнени също в една и съща минута.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 05 май 2019 21:05

Ако Арсенал не спечели и ЛЕ, ще има още нещо много любопитно - двата отбора с Юнайтед едновременно да пропуснат ШЛ за пръв път от... един Господ знае колко години. Това е нещо, което изобщо не съм си помислял, че е възможно, когато съм започвал да гледам европейски клубен футбол някъде в началото на века (тогава това си бяха двата най-силни тима в Англия). Ако се стигне до подобна ситуация, задължително ще проверя кога се е случвало за последно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 май 2019 21:12

Udoji90 написа:Ако Арсенал не спечели и ЛЕ, ще има още нещо много любопитно - двата отбора с Юнайтед едновременно да пропуснат ШЛ за пръв път от... един Господ знае колко години. Това е нещо, което изобщо не съм си помислял, че е възможно, когато съм започвал да гледам европейски клубен футбол някъде в началото на века (тогава това си бяха двата най-силни тима в Англия). Ако се стигне до подобна ситуация, задължително ще проверя кога се е случвало за последно.

[offtopic]Ще стискам палци за Валенсия срещу Уеска.Със сигурност заслужават повече от Хетафе топ 4. За четвъртък не се надявай на подобна подкрепа. :)[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта