Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16708
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 15 авг 2018 09:47

Преди дни Емери спомена, че единствените играчи, които до края на трансферния прозорец може да напуснат, са Оспина, Дженкинсън и Кембъл. За Оспина е ясно - твърде много вратари имаме, а той е национал и не му се стои резерва. Може би Чех е всъщност този, който трябва да напусне, но Емери явно повече държи на него, а и на тази възраст по-лесно от Оспина би се съгласил в някакъв момент да стане резерва. Дженкинсън също е ясен. Лимитиран футболист, не е за Арсенал, няма шанс срещу Лихтщайнер (дори на тази му възраст) и Бейерин (дори в тази му форма).
За Кембъл обаче мен ме е яд. Вчера даже четох някакъв слух, че можело да бъде купен от Фрозиноне. Някак разочарован съм от отношението на Венгер към него, а сега и на Емери. Толкова сезони го пращат под наем насам-натам. Един сезон Венгер го задържа и го пускаше в някои мачове. Беше му трудно в началото, но после започна да разкрива качествата си. В някои двубои успя да замести успешно дори Алексис, докато чилиецът беше контузен. И точно когато момчето навлезе във форма, Венгер го заби на пейката за сметка на Иуоби. :evil: Аз просто не намирам логика как Иуоби подписа нов договор, а Кембъл е излишен. Не виждам с какво е по-слаб не само от Иуоби, но и от Уелбек, както и от Уолкът, който също получаваше повече шансове от Кембъл, докато беше тук (и от Перес, но него може да го пропуснем, тъй като не получи по-добро отношение от костариканеца). В последните сезони само Алексис и Окслейд за мен бяха по-добри крила от Кембъл. Реално в момента в отбора не виждам човек, който да го превъзхожда на този пост. Само Мхитарян, но той за мен си е по-скоро като 10-ка. (Йозил и Обамеянг също не са крила, макар че понякога играят на подобна позиция.) Може би има някаква друга причина за недоверието към Кембъл, която ние не знаем. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 15 авг 2018 19:29

Udoji90 написа:Преди дни Емери спомена, че единствените играчи, които до края на трансферния прозорец може да напуснат, са Оспина, Дженкинсън и Кембъл. За Оспина е ясно - твърде много вратари имаме, а той е национал и не му се стои резерва. Може би Чех е всъщност този, който трябва да напусне, но Емери явно повече държи на него, а и на тази възраст по-лесно от Оспина би се съгласил в някакъв момент да стане резерва. Дженкинсън също е ясен. Лимитиран футболист, не е за Арсенал, няма шанс срещу Лихтщайнер (дори на тази му възраст) и Бейерин (дори в тази му форма).
За Кембъл обаче мен ме е яд. Вчера даже четох някакъв слух, че можело да бъде купен от Фрозиноне. Някак разочарован съм от отношението на Венгер към него, а сега и на Емери. Толкова сезони го пращат под наем насам-натам. Един сезон Венгер го задържа и го пускаше в някои мачове. Беше му трудно в началото, но после започна да разкрива качествата си. В някои двубои успя да замести успешно дори Алексис, докато чилиецът беше контузен. И точно когато момчето навлезе във форма, Венгер го заби на пейката за сметка на Иуоби. :evil: Аз просто не намирам логика как Иуоби подписа нов договор, а Кембъл е излишен. Не виждам с какво е по-слаб не само от Иуоби, но и от Уелбек, както и от Уолкът, който също получаваше повече шансове от Кембъл, докато беше тук (и от Перес, но него може да го пропуснем, тъй като не получи по-добро отношение от костариканеца). В последните сезони само Алексис и Окслейд за мен бяха по-добри крила от Кембъл. Реално в момента в отбора не виждам човек, който да го превъзхожда на този пост. Само Мхитарян, но той за мен си е по-скоро като 10-ка. (Йозил и Обамеянг също не са крила, макар че понякога играят на подобна позиция.) Може би има някаква друга причина за недоверието към Кембъл, която ние не знаем. :roll:

Напълно съм съгласен с написаното. За пореден път. ;) За мен в момента нямаме нито един играч, който да е типично крило и Кембъл със сигурност би бил полезен. Но явно наистина има някаква причина, която не е известна на широката общественост и стои зад продажбата на играча. Иначе аз бих попитал "ръководството" с какво Уелбек беше предпочетен пред Жиру или пък Елнени пред Коклен...но хайде ще спра дотук.
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 16 авг 2018 21:51

Доста труден мач ни предстои и дано да не загубим.
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16708
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 17 авг 2018 23:40

Кембъл вече официално е собственост на Фрозиноне, а Оспина ще играе под наем в Наполи през следващия сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16708
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 18 авг 2018 18:47

Иуоби титуляр срещу Челси, а Торейра, Рамзи и Лаказет на пейката... :| От другата страна пък Азар е резерва. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15021
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 18 авг 2018 20:07

Много несериозни пропуски !
Гледам от 25та минута и се изнервих !
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16708
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 18 авг 2018 20:23

Значи си изпуснал най-фрапантния пропуск на Обамеянг точно 1 минута преди втория гол за Челси. :lol: Макар че при атаката имаше засада на Ектор, която не бе отсъдена. Нашите трябва да тренират завършващи удари - можеше да си водим комфортно в момента, въпреки че пак започнахме да играем като хората, след като ни поведоха с 2-0.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 18 авг 2018 20:33

Аз съм доволен засега. Дори в първата част на полувремето принципа беше,че Челси си вкарват положенията , а ние-не. След 2:0 просто ги надиграхме.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 18 авг 2018 21:21

Това е един от онези мачове на Арсенал, в които се чудя дали да съжалявам, че не водим или пък да се радвам, че успяхме да изравним. Треньорът на скамейката е друг, но поведението на отбора си остава все същото като последните сезони. Головете, които допуснахме бяха абсолютно наивни, а такива пропуски напред е абсолютно несериозно да се правят. Съвсем спокойно можехме да водим с 2 гола преднина, а вместо това се наложи да се връщаме от 0:2. Второто полувреме се съмнявам да е толкова атрактивно и вероятно един гол ще реши мача, надявам се да е във вратата на домакините.

Edit: Това го бях написал на почивката, но не се беше изпратило.
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 18 авг 2018 21:23, променено общо 1 път.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16708
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 18 авг 2018 21:23

Защо, по дяволите, пак им оставихме инициативата след почивката?! Обратът си беше просто нарисуван, а зорлем им дадохме победата. Ектор определено трябва малко да седне на пейката.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта