Игра-само за феновете на Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 09 май 2018 23:57

Лестър - Арсенал 3:1. Udoji90 се размина на косъм с трите точки. Класиране:
1. TheNameOfTheGame 58
2. Kamisha 46
3. hydetoshi 39
4. bobkata4 37
5. Udoji90 31
6. boabbb 30
7. ЦСКА _завинаги 29
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 09 май 2018 23:59

Последен мач за сезона и за Мосю Венгер: 13.05. Хъдърсфийлд - Арсенал
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот Udoji90 » 10 май 2018 00:02

Прогнозирам, че ще се докопаме до първа точка навън в първенството след Нова година. По-конкретно казвам 0-0.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2018 06:39

Udoji90 написа:Прогнозирам, че ще се докопаме до първа точка навън в първенството след Нова година. По-конкретно казвам 0-0.

Да разбираме, че Териерите пак ще се търкалят по голлинията.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 10 май 2018 18:35

Продължавам да настоявам,че Арсенал ще спечели мач като гост все пак. Добавям,че Хъдърсфийлд се спасиха,и че става въпрос за последния мач на Арсен Венгер. Момчетата ще се постараят ,като за последно. От мен 1:3. Голът за Хъдърсфийлд е заради Петър Чех. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот dreben23 » 12 май 2018 04:24

Пращайте по едно лично като правите игри и на мене. Аз на Арсенал мачовете ги бъркам, другите им ги фатам ама на моите отбори си ми е трудно и на мене. :lol:

Не съм видял темата, но нямаше да ми е по-добър сезоня от на вашия! :lol: Поне съм извадил късмет да отърва излагациите ни поне тука. Игри за Арсенал правете, ама знайте, че това олово може и да не е последното с което ни напълниха, даже ще ви дам един бъзик, малко оставаше да садна докато го чета ама с всеки следващ ред бях сигурен, че едва ли Венгер ще каже такова нещо, а и той каза вече друго.. . :mrgreen:

Иначе аз бях два кръга с тройна атака от Арсенал, да ви кажа честно и в двата разпорих лошите, нищо чудно и третият да е така, но сега съм махнал Дани Уелбек и съм вкарал Варди, който може да опъне и шпорите с някъв зверски шут. :lol:
https://www.fourfourtwo.com/my/features ... ays-wenger

[offtopic]Як подпис, Бо! :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот hydetoshi » 12 май 2018 22:57

dreben23 написа:Пращайте по едно лично като правите игри и на мене. Аз на Арсенал мачовете ги бъркам, другите им ги фатам ама на моите отбори си ми е трудно и на мене. :lol:

Не съм видял темата, но нямаше да ми е по-добър сезоня от на вашия! :lol: Поне съм извадил късмет да отърва излагациите ни поне тука. Игри за Арсенал правете, ама знайте, че това олово може и да не е последното с което ни напълниха, даже ще ви дам един бъзик, малко оставаше да садна докато го чета ама с всеки следващ ред бях сигурен, че едва ли Венгер ще каже такова нещо, а и той каза вече друго.. . :mrgreen:

Иначе аз бях два кръга с тройна атака от Арсенал, да ви кажа честно и в двата разпорих лошите, нищо чудно и третият да е така, но сега съм махнал Дани Уелбек и съм вкарал Варди, който може да опъне и шпорите с някъв зверски шут. :lol:
https://www.fourfourtwo.com/my/features ... ays-wenger

[offtopic]Як подпис, Бо! :)[/offtopic]

Гарантирам,че ще направим игра за следващия сезон. Ще направя по-голяма реклама преди сезона ,та да се съберем повече хора. Сега ще има малко почивка,че нашите момчета ни вдигнаха кръвното този сезон.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот Kamisha » 13 май 2018 14:39

Хъдърсфийлд - Арсенал 1:1.Поздравления за the name of the game,който е заслужен победител предвид факта,че не уцелих нито един резултат от евромачовете на ,,топчиите" :)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Игра-само за феновете на Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 13 май 2018 16:28

Според мен в последния мач (засега :lol: ) на Венгер начело на Арсенал играчите ще се напънат сериозно и ще дадат всичко от себе си за победа. Моята прогноза е 1:2.

Благодаря за поздравленията, но за съжаление сезонът за клуба е пълен провал. Предполагам, че подобно на мен, всеки на мое място би предпочел да е последен в играта, но отбора да доставя много повече положителни емоции на привържениците и да печели трофеи. Идеята за играта беше чудесна, жалко че се включиха толкова малко хора. Живот и здраве другия сезон се надявам да се включат поне 2 пъти повече участници и да бъде десеторно по-интересна и оспорвана :!:

[offtopic]Имам някои идеи за усъвършенстване, можем да ги обсъдим ако искате.[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта