Базел - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Базел - Арсенал

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 дек 2016 21:45

Очаквах Базел да се хвърлят за победата още от първата минута и най-малкото да не загубят мача, а то стана точно обратното - категорично ги надиграхме и победихме. Този мач го бях отписал, а явно е имало смисъл да играем на 100% :) Поздравления и за Лудогорец, които ни помогнаха да заемем първо място в групата. Струва ми се обаче, че съдбата ще си направи лоша шега с нас и на 1/8 финал ще ни се падне Байерн или Реал/Борусия, които биха били фаворити срещу нас. Срещу всички останали възможни съперници ние сме фаворити (поне на хартия).

[offtopic]Както Udoji90 каза, Базел наистина са много слаби през този сезон, нищо общо с тима от предходните години. Играха 1/2 финал в ЛЕ, след това май и 1/4 финал, дори в ШЛ мисля, че една година излязоха от групата и на 1/8 финал биха Байерн в първия мач, но в реванша бяха разгромени и отпаднаха. Наистина за мен е голяма изненада, че завършват последни в групата и отпадат безславно от евротурнирите.[/offtopic]
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Базел - Арсенал

Мнениеот GOLEADOR » 12 дек 2016 16:41

k20dan4o написа:
boabbb написа:Одиране :lol: :lol: :lol: Базел изглеждаха като отбор от Конференцията срещу Арсенал :mrgreen: Исках да преебеме турците, но ... както и да е - първото място в групата е ОК 8-) Не искам единствено Байерн на жребия, другото е ОК 8-)

Байерн, Байерн...ще видиш

Клетвите ти хващат: Байерн Мюнхен - Арсенал
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта