Арсенал - Хъл Сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот boabbb » 19 фев 2016 08:30

От тия дето ги изброи, точно мача със Сити ми се струва най-вероятно да го вземеме :lol: :lol: Към тези тежки гостувания трябва да се подходи по-дефанзивно, с идея поне за точка, пък каквото стане :roll: Мачът с Хъл ще го вземат и резервите, ония ще се спекат като излязат пред 50-60 хиляди 8-) Колкото до мача с Барса - и да играеме добре, съдията ще ни преебе, така че тоя двубой е ясен, поне вкъщи да не падаме ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот dreben23 » 19 фев 2016 19:22

KANSAS написа:
Udoji90 написа:. Даже за мен мачът с Юнайтед е по-важен от този с Барса, защото за титлата имаме реални шансове към момента, а ШЛ ни се явява малко излишна.



Напълно съм съгласен с твоето мнение относно важността на мача с МЮ!Една победа на Олда на този етап с оглед на програмите на претендентите за Титлата за мен ще е кардинално важно.Относно мача с Хъл, аз лично бих пуснал всички възможни резерви, не виждам смисъл да се рискува с титуляри, евентуално може да ги ползва в краен случай като резерви.
Относно мачовете с Барса, аз просто съм ги отписал, само болен оптимист може да си въобрази нещо.

Аз, 2:0 ми е, е то и Зенит щеше да бие Бенфика, ама не пипнаха кожено кълбо. На всичко отгоре Барса си е зле като гостенин, прогнозата си е напълно реална. Е ще се опитат да ги добутат, но няма да успеят! Това е най-силният Арсенал срещу който имаха малшанса да се изправят и ще си паднат от него. Подписа затова стои, чекаме само резултатчето. В тази форма която е, Чех няма да прости и на Барса, забележителен вратарчек, ще ги откаже и тях! Не струват бе, колко пъти да ви се каже- дори слаба Валенсия не можаха да бия като гост- най-слабият отбор на земята не можаха го бият, как ще бият Арсенал. Само ако извадим резерви, иначе падат си отмах. А и баце Таско направил 131 т в примера, все пак чатка футболче много. Лоши ще се хвърли сега да купува трио, а Жиру най-голов хищник в света, Батко Йози ще ги изкриви от асис, сложил си ги аз, два ще забие жорко- щом Байерн абонати му и Барса скоро абонати. Хич не се и притеснява за този мач, Арсенал направи каталунци жалки, спокойно. :)

Ето, бум, бум, осем голчета, даже девет. Подобрил свой рекорд! :)
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Ади, ела бий, спира говори глупости! Не може бие, дори с Меси, не може. Не разреши! :)
Последна промяна от dreben23 на 21 фев 2016 15:00, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот dreben23 » 20 фев 2016 13:51

Изображение

Интересно ще е. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот crap » 20 фев 2016 15:44

Смесени чувства от първото полувреме. Това, което ми прави впечатление е слабата игра на Ел Нени в единоборствата. Очевидно не е готов за английските турнири. Технически е на висота, но физически има да наваксва.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16781
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 20 фев 2016 16:40

Тоя Якупович днес повтори представянето на Форстър... 80 мин. не минаха центъра Хъл и по някаква логика неземна не загубиха мача. Ще ги елиминираме, ама точно в тоя момент нямахме нужда от още 1 мач.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот dreben23 » 20 фев 2016 17:10

Играта ми хареса въпреки резултата, но прогноза преиграванка излязла. Е баце Таско машина. :)

Стори ми се, че Венгер сгреши с пускането на титулярните нападатели, изобщо не се вписаха в мача. Резервите щяха да вкарат едно голче. Радвам се, че излизаме сухи от мача, няма контузии, а това е най-важното. Добре дошла Барса сега! :)

Айоби ми хареса, Елнени биваше долу горе, Кембъл добре насочил пряк свободен, Дани номер 1 днеска в наш отборчек. Харесаха ми, въпреки че не бихме- като се стараят, оценяваме го. Но можеше да загубим, а може би и трябваше- излишно беше преиграванка при тази тежка програма, но фенове и букита искат да гледат още най-добър отбор в Англия. Браво на вратар на Хъл Сити също. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13779
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Red_Neck » 20 фев 2016 17:25

Red_Neck написа:С титуляри или резерви срещу Барса - все тая :)
В този мач виждам труден Х.

:o
Повече голове на мача с Барса :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16781
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот Udoji90 » 21 фев 2016 00:24

Уолкът ми хареса най-много на мен. След победата над Сити в много поредни мачове беше пълен фигурант, но сега втори пореден мач след този с Лестър играе страшно амбицирано и остро. Алексис пък разочарова най-много - почти нямаше добро отиграване, а след влизането му заиграхме по-зле, вместо по-добре.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Хъл Сити

Мнениеот dreben23 » 21 фев 2016 15:02

Red_Neck написа:
Red_Neck написа:С титуляри или резерви срещу Барса - все тая :)
В този мач виждам труден Х.

:o
Повече голове на мача с Барса :)

Във врата на Барса нали? А такаа, разбира футболче! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта