Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот Awesome » 02 юни 2011 22:52

Здрав, висок централен защитник, който ще се справя с високите топки и при статичните положения.
Ляв бек: Клиши да се продаде и да се купи добър заместник. Клиши играе слабо в защита, не може да центрира, може само да тича безцелно по фланга. Тази защитата трябва да се научи да играе като едно цяло, да се защитава КОЛЕКТИВНО и организирано. Опитен и стабилен дефанзивен халф, крило и класен нападател. И да се продадат куците коне!

Но Венгер няма да направи промени в такъв мащаб. Затова се пригответе за тежък сезон.
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот daniel875 » 02 юни 2011 22:54

Paralel написа:
metodito написа:Тази тема сигурно нямаше да я има, ако не беше един човек - Ван Перси. Това ми е мнението.
Барса беше в безизходица, за какво му беше да разкарва топката (не, че заслужаваше първия жълт...)?!
Топчиите бяха единственият отбор, който игра като равен с равен (даже надиграха )с Барселона. Един финал за ШЛ щеше да осмисли сезона. И на мен са ми симпатични, понеже не играят като англичани. Няма джюскане на топката в небето от защитниците, няма безцелни центрирания постоянно. Не са грубияни! За разлика от повечето некадърници на Острова. Топката я държат повече на земята. Имат страхотни играчи, но ротациите, които прави Венгер кара отбора да играе с непостоянство.
Най-малкото, ако може да играе вратаря и не е контузен, не го сменяш! Цялата защита зависи от него.
И нямат един Анри. ;)
А с тези халфове е кощунство просто да не вземеш равен като класа на тях нападател.
Гледах интервю на Шамак, докато бе във Франция още в което си признава, че е мързел.

Не искам да се заяждам, но ти гледа ли Барса-Арсенал? Че червеният картон беше измислярски - спор няма. Но Барса размаза Арсенал по всички показатели. Та "артилеристите", освен гола, нямаха чисто положение целия мач.

Арсенал играе един приятен футбол за очите, но не и за тези на феновете им! Един отбор без никаква воля. Нека вземем за пример Манчестър Юнайтед. "Червените дяволи" не играят красив футбол, не вкарват много голове срещу сериозни отбори, даже почти никакви. Както Арсенал е зле с нападателите, така Юнайтед е направо плачевен в халфовата линия, но въпреки това е шампион на Англия и игра финал на ШЛ. Разликата идва от манталитета.

НЕ може да водиш с 4:0 на средняк и да не спечелиш мача, НЕ може да се бориш за титлата 10 кръга преди края на първенството и да имаш почти равни шансове с Юнайтед, а в крайна сметка да играеш бараж за ШЛ, НЕ може да нямаш вратар и да трябва да връщаш Леман от пенсия! Ако Арсенал иска да е сериозин фактор в Англия, да не говорим Европа, не може да си позволява такива неща.

Арсенал в момента просто иска да е дублиращия отбор на Юнайтед в елита. Жалко, но факт.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот Awesome » 02 юни 2011 22:55

daniel875 написа:Арсенал и неговият мениджър трябва да ги затрият или да ги изгонят завинаги от футбола поне. Един потребител много хубаво каза за ван Перси. Този жълт картон, станал после червен, си беше напълно съзнателно изкаран. И после холандеца ще ми се прави, че не бил чул сигнала. Хайде да не се правят на ударени в Арсенал. Смешковци. Арсенал на Джордж Греъм беше много повече отбор, отколкото продажната трупа на Венгер.


Колкото и пъти да го пишеш само ти ще си вярваш, че мачът е бил уреден/продаден! Seek help
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот daniel875 » 02 юни 2011 23:01

Awesome написа:
daniel875 написа:Арсенал и неговият мениджър трябва да ги затрият или да ги изгонят завинаги от футбола поне. Един потребител много хубаво каза за ван Перси. Този жълт картон, станал после червен, си беше напълно съзнателно изкаран. И после холандеца ще ми се прави, че не бил чул сигнала. Хайде да не се правят на ударени в Арсенал. Смешковци. Арсенал на Джордж Греъм беше много повече отбор, отколкото продажната трупа на Венгер.


Колкото и пъти да го пишеш само ти ще си вярваш, че мачът е бил уреден/продаден! Seek help

Поинтересувай се от спонсорите на Арсенал, навлез по - навътре в нещата. За жалост след 2006 Арсенал тотално изгуби желание да се бори с Юнайтед. Доминацията на Челси ги превърна в един отбор антиЧелси, отколкото антивсички.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот Awesome » 02 юни 2011 23:04

Хайде, като ти очевидно си по-навътре в нещата ще ми разясниш ли теорията си за тия спонсори и как са уредили мача
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот Show Must Go On » 02 юни 2011 23:28

Какво се случва със Арсенал ?
Никой не знае братле :idea: :idea: :idea:

swider
Мнения: 19
Регистриран на: 22 яну 2011 15:46
Skype: flare_box
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот swider » 02 юни 2011 23:51

Според мен Венгер не трябва да си заминава.Ако се налеят малко повече пари ще стане супер отбор, но не да си продават основните играчи и после да праят наново всичко.Трябва да се смени политиката на клуба, иначе няма да имаме успехи.А и съдиите ни режат ненормално.С Астън Вила съдията направо беше пълен резил.Имам чуството, че гледам Б група на България.Иначе отборът е твърде млад и не успява да устои на напрежението.Добре ще е да се вземе едни защитници като Гари Кейхил и М.Сако, нападател като Фалкао , Бензема или Игуаин.Най-добре Фалкао, но сиг са му вдигнали доста цената.Клиши става за резерва и нищо повече.Както и Аршавин , Диаби , Ебуе и т.н!

Потребителски аватар
stoicho_317
Мнения: 83
Регистриран на: 12 мар 2010 15:33
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот stoicho_317 » 03 юни 2011 10:55

Първо да има нови попълнения.Второ да няма контузии.Трето Арсенал вече като играе в Карлинг Къп да не си прави мачовете повече,а също и трудни.

Потребителски аватар
Never_Mind
Мнения: 395
Регистриран на: 26 ное 2008 14:31
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот Never_Mind » 03 юни 2011 16:19

Според мен за да е борец за титлата , на Арсенал му трябват две неща :
1.Мениджъра да разполага с 50 м. за трансфери
2.Да ги похарчи добре.

За Сако съм съгласен - страшен е. За нападател и преди бях писал - един Оскар Кардосо би им вършил перфектна работа. Може и Йоренте.[offtopic]Не знам защо, но тежките центрове по ме кефят[/offtopic]
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/440/4592440U.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://images.icnetwork.co.uk/upl/ealinggazette/sep2008/3/9/7A187447-ACE7-BA6C-3DE786A0320F8078.jpg[/wrapimg]

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Какво се случва със Арсенал ?

Мнениеот redpride » 03 юни 2011 17:53

Не разбирам, защо всички сте против Венгер. Как толкова бързо забравихте, какво направи той за отбора. Смятате ли, че ако можеше да копува играчи за по 30 милиона щеше да отказва. Едва ли. Въпроса е, че Арсенал заради новия стадион нямаха пари за трансфери. Да, Венгер си има някакво виждане за клуба, но и той се съобразява с шефовете. Докара им сумати пари и на тях им е удобно отбора да играе в Шампионската лига. Лошото идва от тези вече пет години без трофей, но вижте Ливърпул те нямат титла от 20 години. Какъв отбор беше Челси преди Абрамович-средняк, а Сити-изпадащ. Арсенал държи ниво и създава футболисти, но явно това не стига за трофеи. Искат и сега да продават Фабрегас, Насри, Бенднер и кой ще остане. Трябват нови трансфери и то сериозни, но американците не са от най-дашните. Важно е да се намери вратар, просто е наложително и по-сериозен централен защитник, който да играе да Вермаален.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта