СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4917
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот barca4ever » 07 юли 2014 21:17

Аржентиците сега има още един повод да станат шампиони. За Дон Алфредо.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Eleril
Мнения: 135
Регистриран на: 11 май 2014 16:24
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот Eleril » 07 юли 2014 22:35

Очаквам трудна победа за лалетата.Няма да е лесно без Де Йонг,но Снайдер има предостатъчно опит.В атака имат страхотни футболисти,които направиха умопомрачителен брой положения пред вратата на Коста Рика и се стигна до дузпи само заради добрия костарикански вратар и трите греди.Е,Аржентина с вратар не могат да се похвалят,а едни Меси и Масчерано не стигат.Освен всичко това Холандия има Дирк Кайт - този човек не спира да ме изумява с това колко е полезен.Срещу Мексико игра на три различни поста и беше чудесен.
За край нещо в кръга на шегата - жална им майка на аржентинците ако поведат.Холандия е майстор на обръщането :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16829
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2014 23:10

Доколкото разбрах (от немски или холандски източник - не помня точно, иначе и от някои български медии), Де Йонг е подновил тренировки. Възстановява се по-бързо от очакваното, след като се смяташе, че 100% е аут и за двете оставащи срещи. Не съм убеден обаче дали ще е готов за този мач - няма смисъл да го пуснат невъзстановен и пак да напусне преждевременно. Ако обаче се оправи, ще бъде много голям плюс за Холандия.
Последна промяна от Udoji90 на 07 юли 2014 23:27, променено общо 4 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот Долгопол » 07 юли 2014 23:11

Дано поне да стане мач, омръзна ми от грозен, скучен футбол. КАЗАХ ! :|
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот RedeviL » 08 юли 2014 09:48

ShooterMan написа:Искам Аржентина да победи, а Меси да стане шампион, защото го заслужава! Не искам да остане в компанията на Зико и Сократес - велик играч, играещ за велика нация, а без титла от Мондиал. Вижте, обаче историята с Масчерано, как надъхал целия отбор преди мача с Белгия и докарал Меси до сълзи. Имайте предвид, че това е истинския капитан на Аржентина - Масчерано! Като деф.халф определено не е човека, който може да обърне мач, да направи мач, но определено е сърце и половина на терена, а видно и в съблекалнята тежи неговата дума и реч! Не се е дърлил на треньора, че му взе лентата и я връчи на Меси, който е лидер, но само на терена :roll: . Меси получи лентата като послание от треньор, съотборници и цяла нация - имаш лентата по подобие на Марадона от 86-та в Мексико и като него се очаква да избуташ отбора до титлата и то насред Бразилия. Точно затова очаквам Меси да си влезе в ролята и да направи разликата. Ясно е, че разиграе ли се Меси нито Робен, нито Снайдер, нито който и да било може да му бъде равностоен. Смятам, че Меси 6 месеца пази сили за тези 2 мача, които идат, дори и досега по пътя в Бразилия не се напрягаше на 100%, видно беше, избухваше в НУЖНИТЕ моменти, като гола срещу Иран например или паса към Ди Мария срещу Швейцария....Но на 1/2 финала и Финала особено самия Меси знае, че трябва да даде всичко от себе си и ще го направи....и ще стане легенда.

ПС: Тежичко щеше да му е на Меси срещу онзи бесен холандски питбул Де Йонг, обаче, щеше да е интересно да видим тази битка, но уви. Бясното псе щеше да го хапе до кокал, жалко, че холандците имат този малшанс. Мисля, че ще е огромна грешка, ако Ван Гаал тръгне да играе футбол както се вика. Виждам, че Агуеро е готов (както и очаквах), а той по принцип е номер 2 при гаучосите след Меси и пред Ди Мария като класа. Летящите МНОГО добре трябва да уплътнят крилата, ама МНОГО добре и задължително човек с Меси, може би Дейли Блинд, само той ми се струва "куче" :), но просто Аржентина ИМАТ играчи, ИМАТ, и Кун Агуеро, и Лавеци, не е само Меси, също и Енцо Перес е много добър (играч на годината в Португалия и машината Бенфика), да не говорим са Игуаин, който само едно добро положение му трябва....ако Ван Гаал ги излъже ще го призная вече, въпреки, че ми е антипатичен много, но успее ли с тези холандци - слаби в защита и средата, с колеблив Снайдер и РВП да преметне Меси и Ко в зведния им миг, както Беардзот отне мечтите на Зико, Сократес и Фалкао...не знам, голям ще е ЛВГ :lol: . Все пак - успех на Меси ;)

Браво за мнението! Голям играч и изключително добро поведение за подръжание, както на терена, така и извън него! Напрежението върху Меси преди това световно беше огромно, непрекъснати свавнения с Марадона, нападки затова, че не дава максимума от себе си за националния.. В този момент целият отбор застана зад Меси и го подкрепи. Доказателство за това е и капитанската лента, която треньорът му повери. След първия му гол срещу Босна си пролича какъв огромен товар носи, всички играчи го поздравиха поотделно. Сега обаче идват най-трудната част, а именно мачовете на истината и всички погледи и очаквание ще са насочени към него. Определено титлата ще му приляга, както и на отбора на Аржентина, разбира се!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот RedeviL » 08 юли 2014 10:07

matador1 написа:Аз съм за "меситата", но прогнозирам лесна победа за Холандия.

Нито победата над Мексико, нито тази над Коста Рика бяха леки, а какво остава за мач срещу Аржентина и то на полуфинал... На подобно ниво няма леки мачове!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 юли 2014 10:34

Middlesbrough написа:Трудно без Ди Мария ... но Меси не е казал последната си дума

Кратко и точно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 юли 2014 10:43

Най-малко ще се учудя на победа за Холандия в редовното време. Ако има фаворити в подобни мачове.. то според мен в случая тая роля се пада на Холандия.
Без Робен Холандия била като ампутиран отбор, ОК, но Аржентина без ди Мария ще чака предимно изригване на Меси, а холандцие мисля перфектно си дават сметка за това.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот ChelseaFUN » 08 юли 2014 11:33

В дузпи ще се реши мача.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34817
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина | 09.07 | 23:00

Мнениеот MuFc1878 » 08 юли 2014 11:42

ДЖУНЕЙТ ЧАКЪР ЩЕ РЪКОВОДИ ПОЛУФИНАЛА МЕЖДУ ХОЛАНДИЯ И АРЖЕНТИНА

Честито на печелившите :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта