СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот Stanimir_81 » 27 юни 2014 06:03

Всъщност, Русия май-май си се готви и очаква домакинския мондиал през 2018, това беше една неособено успешна репетиция за тях. Предстои и европейското.
Инак, интересен щеше да бъде мач САЩ-Русия или Германия - Русия на осминафиналите.
Сега с Алжир-Германия, да ме прощавате, ама никаква интрига няма.... Немците или ще играят като хората и ще бият с 4:0 или ще бият с класическото 1:0 и така...до финала!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот boabbb » 27 юни 2014 08:35

Логично, с оглед на дърводелската игра на братушките :roll: Много дървена работа - не съм го очаквал това от тях. Капело ги е събрал само служители на Горското :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот meteorit » 27 юни 2014 09:12

Руснаците са като англичаните - неспирни провали на големи първенства, дори когато имат добри футболисти. Напълно неадекватна игра, след като поведоха трябваше да отнесат гнусните араби, а те само се мотаха.

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н)

Мнениеот pumpo » 27 юни 2014 09:38

RedeviL написа:
pumpo написа:
RedeviL написа:
pumpo написа:
RedeviL написа:Понеже даваш за пример Английското.. Я ми кажи един английски национал, който да играе извън Албиона! :roll:

ТОП 5 на първенствата са достатъчно силни, за да успеят да захранят един силен отбор! Стига местната федерация да изповядва правилен мениджмънт, нещо което не важи за ФА!
Но националният отбор на Англия не е за пример, точно той е обезкървавен от много чужденци играещи в първенството им!

А относно Русия, играят много бавно, никакво непредвидимо развитие на атаките, деградивен футбол и ако една Гърция може да направи от такъв тип футбол печеливш- то Русия не може! Нужни са големи промени в руския национален отбор, иначе през 2018 година ще се нуждаят от много голяма съдийска подкрепа за да преминат групата!

Човек много добре знаеш къде ми беше забелжката в коментара ти! Не може да твърдиш за едно първенство, което натъпкано със скъпо платени чуждестранни играчи, че е затворена система и по-късно да ми даваш пример за обратното с английското.. Пълен ноу сенсе! ;)


Значи ще се изразя по този начин- българското първенство е била една затворена система до средата на 80-те години на 20 век. А в момента руският национален отбор е затворена система съставена от футболисти състезаващи се само и единствено във Руската Висша лига!

Аз пак не мога да разбера, какво въртиш-сучиш и пак се опитваш да си изкривяваш нещата през някаква странна призма.. А незнайно защо намеси и българското първенство от време оно. Честно казано не знам какво е общото между двете! Аз пък ще те питам, нима смяташ, че отбор класирал се на първо място в група с Португалия, е слаб и деградирал!? Искаш или не хората си развиват футбола и участват на големи форуми, както на национално, така и на клубно ниво. Скоро ще бъдат домакини и на СП, те така.. Развиват си футбола! Пък ти си развивай теории, че бил слаб и старомоден!


Русия са слаб отбор и който не вижда това е слепец! Това, че са завършили на първо място в група с Португалия не значи нищо, "мореплавателите" имат един Роналдо и до там...а да напишеш, че Русия си "развива футбола" е жалко и смешно. Ще ти дам пример с държави, които си развиват футбола- Белгия, Мексико и САЩ, това е пример за развитие на футбола. Иначе домакинството на Русия за СП през 2018 ще бъде едно голямо трошене на пари и мегаломания за 1/8 финал...и толкова...

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 27 юни 2014 10:08

Русия за пореден път доказа, че е слаба...
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот Червени Воини » 27 юни 2014 10:26

ivailo1403 написа:
GOLEADOR написа:На световното в Испания през 1982 Алжир би Германия с 2:1!Но това бе в групите и не попречи на немците да стигнат до финала.Ако сега нещата се повторят ще означава край на немските мечти за световна титла.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dZsPNFUacfQ[/youtube]

Всеки ден не е Великден.


В този случай се казва, "всеки ден да не е рамазан байрам". :lol:
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16775
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 27 юни 2014 10:48

И в този мач, и в предишните 2 кръга Русия с нищо не доказаха, че заслужават да продължат напред, така че за мен резултатът и крайната развръзка в групата са закономерни. И вчера поведоха рано, но след това на няколко пъти бяха на ръба Слимани да им вкара с глава след центриране, което в крайна сметка се случи. (Груба грешка допусна Акинфеев - за втори път от началото на турнира.) След това до края на срещата руснаците бяха изключително безидейни, а натискът им беше съвсем хаотичен. Алжир не блестяха с нищо в тези 3 мача, като изключим първото полувреме с Корея, но със сигурност играха по-организирано и по-дисциплинирано, така че си заслужиха продължаването според мен. Сега нямат големи шансове срещу Германия, но нищо не е сигурно. За пръв път има 2 африкански отбора в елиминациите, което лично мен ме радва. :) Лошото е, че при единия от тях също вече се получи скандал. :evil:
Последна промяна от Udoji90 на 27 юни 2014 12:51, променено общо 6 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н) - 1:1 FT

Мнениеот frente atleti » 27 юни 2014 10:49

За мен провала на италианския специалист с обратната захапка е факт лъжите му лъснаха едно е да си треньор в клубен отбор и съвсем друго да си селекционер в национален тим !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СП 2014: Алжир - Русия (Група Н)

Мнениеот RedeviL » 27 юни 2014 11:21

pumpo написа:
RedeviL написа:
pumpo написа:
RedeviL написа:
pumpo написа:
RedeviL написа:Понеже даваш за пример Английското.. Я ми кажи един английски национал, който да играе извън Албиона! :roll:

ТОП 5 на първенствата са достатъчно силни, за да успеят да захранят един силен отбор! Стига местната федерация да изповядва правилен мениджмънт, нещо което не важи за ФА!
Но националният отбор на Англия не е за пример, точно той е обезкървавен от много чужденци играещи в първенството им!

А относно Русия, играят много бавно, никакво непредвидимо развитие на атаките, деградивен футбол и ако една Гърция може да направи от такъв тип футбол печеливш- то Русия не може! Нужни са големи промени в руския национален отбор, иначе през 2018 година ще се нуждаят от много голяма съдийска подкрепа за да преминат групата!

Човек много добре знаеш къде ми беше забелжката в коментара ти! Не може да твърдиш за едно първенство, което натъпкано със скъпо платени чуждестранни играчи, че е затворена система и по-късно да ми даваш пример за обратното с английското.. Пълен ноу сенсе! ;)


Значи ще се изразя по този начин- българското първенство е била една затворена система до средата на 80-те години на 20 век. А в момента руският национален отбор е затворена система съставена от футболисти състезаващи се само и единствено във Руската Висша лига!

Аз пак не мога да разбера, какво въртиш-сучиш и пак се опитваш да си изкривяваш нещата през някаква странна призма.. А незнайно защо намеси и българското първенство от време оно. Честно казано не знам какво е общото между двете! Аз пък ще те питам, нима смяташ, че отбор класирал се на първо място в група с Португалия, е слаб и деградирал!? Искаш или не хората си развиват футбола и участват на големи форуми, както на национално, така и на клубно ниво. Скоро ще бъдат домакини и на СП, те така.. Развиват си футбола! Пък ти си развивай теории, че бил слаб и старомоден!


Русия са слаб отбор и който не вижда това е слепец! Това, че са завършили на първо място в група с Португалия не значи нищо, "мореплавателите" имат един Роналдо и до там...а да напишеш, че Русия си "развива футбола" е жалко и смешно. Ще ти дам пример с държави, които си развиват футбола- Белгия, Мексико и САЩ, това е пример за развитие на футбола. Иначе домакинството на Русия за СП през 2018 ще бъде едно голямо трошене на пари и мегаломания за 1/8 финал...и толкова...

Спирам да споря с теб! Явно е, че си пълен лаик, щом ми сравняваш португалския футбол с този на янките.. Какви успехи имат Щатите на клубно ниво или обирането на свършили с футбола играчи от Европа се счита за развитие? Значи, когато руснаците пръскат стотици милиони за футбол се води мегаломанско трошене на пари, а когато го прави Америка - развитие на футбола.. Направи проучване, колко милиарда долара са отделили САЩ за футбол през последните години и какъв е цялостния ефект от това - класиране за световно в един от най-слабите потоци и максимум 1/8 финал.. Ако американците играеха в европейския поток нямаше да помиришат голямо първенство! Що се отнася до руския национален отбор, никъде не съм твърдял, че са силни, но определено успяха да достигнат и да поддържат едно средно-европейско ниво и е въпрос на време с тези огромни инвестиции, да вдигнат още нивото си. Клубният им футбол се развива много добре и е просто абсурдно да се твърди, че методиката на работа в Русия е от преди 30 години!! Самият факт, че не са пропускали голям европейски или световен форум при положение, че всичките им футболисти играят в местното първенство, опредлено е показателен за напредък! Разбира се, руснаците имат много големи изисквания и очаквания, но е редно да се отбележи, че в селекцията на Капело имаше много нови футболисти, които просто им липсва опит на подобни форуми.. Може би и италианският спец е допуснал грешки, но със сигурност ще си направят анализите за предстоящото ЕП и след това световно в Русия!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост