БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как се справят БНТ с отразяването на Световното?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот Alexx » 13 юни 2014 14:50

Az само не разбирам, тези от БНТ мазохисти ли са? Всяка година хората ги "хранят",че са некадърни (и не само коментаторите,а студията, репортажите, анализите всичко минава под ножа). Защото ако не бяха мазохисти щяха да се опитат да се подобрят. Като например студията да не ги води Кедъра, който може да е голям спец в баскетбола, но е пълен лаик във футбола.

Иначе друга причина освен мазохизма е може би,че БНТ нямат конкуренция при предаването на такива големи първенства. От годините на демокрацията само през 2008 когато имаше ЕП, то не беше предавано по БНТ и явно БНТ са си въобразили,че тези първенства ще ги получават даром и заради това въобще не се опитват да подобрят продукцията си.

Същото беше когато предаваха само те А група и те си мислеха,че вечно ще предават А група и въобще не подобряваха начина по-който представяха продукта си, докато не дойде един светъл ден в който БТВ купуха правата и след това ТВ7 и всички ние знаем, колко по-добре е представяна А група сега отколкото по БНТ.

sin_fen
Мнения: 116
Регистриран на: 20 юни 2008 18:28
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот sin_fen » 13 юни 2014 16:14

На мен вече спря да ми пука. То бива некадърност и непрофесионализъм, но кучетата си лаят - кервана си върви. После пак Манченко ще излезе със позиция - световното обединява и рейтинга бил невероятен, но какво им пука, че дразнят над 90% от аудиторията.

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот Роналдо9Големец » 15 юни 2014 03:35

Кедъра и Манченко не разбраха ли, че не трябва да се занимават с футбол ?
Общо взето пак същите лица, пак същата аматьорщина. Нали уж имало подмладяване, къде са ви младите, бe ? :evil: Е*ати умрелите студиа, целящи да отекчат човек до смърт. Толкова ли не им идва някаква свежа идея, канят все същите хора и ги питат все същите неща ?

Водещите, за да се направят че разбират, постоянно задават някакви въпроси. Гостите псевдо-експерти само анализират някакви ситуации, кое как трябвало да се случи, кой къде трябвал да застане :roll: Не спира да се бръщолеви. Липсва всичко забавно и свежо.

Защо Ели Гигова, какво общо има лично тя с футбола? :shock: Защо се излъчва тази простотия "Мис национален отбор" ? Защо такива коментатори?
Защо БНТ, защо !? :shock:
Изображение

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот Federer91 » 15 юни 2014 10:06

Роналдо9Големец написа: Защо Ели Гигова, какво общо има лично тя с футбола? :shock: Защо се излъчва тази простотия "Мис национален отбор" ? Защо такива коментатори?
Защо БНТ, защо !? :shock:


Заради същата причина, поради която имаме съдийките "експерти" - наслада за очите :mrgreen: То само за това им се плаща, след като за 5-6 часа, я кажат 3-4 изречения, я не.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот doktora25 » 17 юни 2014 03:26

Плюсове:
-Ще излъчват за пръв път на живо всички мачове (визирам най-вече тези от 3-я кръг на груповата фаза)
-Павлета и Християна отново ни радват

Минуси:
-имат някакъв много неприятен нов коментатор. Не съм сигурен как се казва, но постоянно казва "Оооо".
-мисля че за първи път раздават много малко награди (само някаква реплика на Бразука). Друг път са раздавали телевизори.
-Петър Василев досега не съм го чул да коментира, а той е един от най-ярките родни коментатори.
-канят твърде малък кръг гост-анализатори
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот Udoji90 » 17 юни 2014 10:20

Между другото, не знам кой беше коментатор на Иран - Нигерия, но ми направи добро впечатление - беше доста кадърен и адекватен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот Stanimir_81 » 17 юни 2014 10:33

Да, на Иран-Нигерия беше Ок коментатора; общо-взето има само един, дето е с малко П***** глас, и дразни, не знам дали е този дето казвал "ооо"
За студията и усилията - евала все пак. Инак, и на мен ми липсва Петър Василев, не може да махнеш Драгите зрители и Поооооооооредната футболна драма,просто ей така за подмладяване!? Подмладяването ще го правиш с А групата, на големия форум ще включиш – макар и за някои мачове– най-опитните коментатори!!!

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот drizhelev1 » 17 юни 2014 11:50

Мен най- много ме дразни Ибришимов с някак си фъфлещия си глас.
BORN TO RUN

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот iliev72 » 18 юни 2014 11:29

Тези двете кифли нямат нищо общо с футбола !
Или ако са имало някой отдавна го е извадил !
Не знам защо някои като се ч.у.к.а.т. с футболисти си мислят , че ще започнат да разбират от футбол !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: БНТ на Световно (епизод пореден). Анкета

Мнениеот Eminem » 18 юни 2014 12:53

То тези съдийки седят в студиото като коледни елхи. За няколко часа изричат 15-20 думи и това е.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта